אסתי גינזבורג היא מסוג הפרזנטוריות שרצות עם המותג למרחקים ארוכים. הבוקר, רביעי, היא התייצבה בסניף עזריאלי של רשת התכשיטים מילר, לרגל פתיחת אירועי Golden Party של הרשת, בה מוזמן הציבור להגיע ולהחליף זהב, ולראשונה גם להזדכות על תכשיטי יהלומים. גינזבורג, שמשמשת כפרזנטורית המותג זו השנה הרביעית, מגיעה לראיון ולצילומים בחודש השביעי להריונה, כשהיא לבושה בשמלת מיני שחורה ללא שרוולים. היא נראית נפלא מתמיד, וגם היא מסכימה שההריון עשה לה פלאים. באופן די מפתיע, השנה חזרה גינזבורג להצטלם גם לרשת אופנה, לאחר תקופה ארוכה שלא הובילה אף רשת אופנה ישראלית. "עד היום לא היתה לי שום הצעה מעניינת", היא אומרת, "וזיפ היא חברה שאני יכולה לרוץ איתה למרחקים. כרגע החוזה הוא לשנה, והצילומים לעונת הקיץ יתקיימו כבר לאחר שאלד".

>> הורידו כאן את האפליקציה החדשה של Xnet לאייפון או לאנדרואיד

איך ההרגשה לחזור להצטלם בהיריון?

"התבאסתי שאני בהריון דווקא בעונה שאני חוזרת לדגמן בגדים. רציתי להיראות הכי מדהים לעונה הראשונה עם לקוח חדש. לא מהמקום של לעשות דיאטת הרעבה לפני הצילומים, אבל להגיע במיטבי".

עוד בערוץ האופנה

את הרגלי הלבוש של גינזבורג ההריון ממש לא שינה, ומלבד מכנסי ג'ינס עם גומי שרכשה במיוחד, היא משתמשת ברוב המלתחה הרגילה שלה. בכלל, נראה כי היא מתייחסת להריון באופן חיובי ומרגישה נינוחה בגוף שלה. "השינויים הפיזיים מתבטאים כרגע בשני אופנים", היא אומרת, "אני מקפידה לאכול מאוד בריא, כי אני אוכלת עכשיו בשביל שניים, ואני גם ישנה יותר. אם בעבר הייתי הולכת לישון בשעה 11 בלילה, היום אני נכנסת למיטה כבר ב-9 וחצי. בוא נודה, זה לא שקודם הייתי חיית לילה".

על אף שהיא משדרת עסקים כרגיל, לפחות באופנה, על תפקיד אחד היא כן ויתרה בגלל ההריון, הנחיית "הכוכב הבא" לצד אסי עזר ("הייתי צפויה ללדת במהלך התוכנית, וזה פחות התאים"), שהועברה לבלונדינית יפה אחרת, רותם סלע. לגבי היום שאחרי הלידה, היא אומרת, "אין סיבה שלא אחזור להצטלם כמו פעם".

את חוששת מאיך שתיראי אחרי הלידה?

"ברור. אי אפשר שלא לחשוב על זה. הגוף עובר במהלך הלידה שוק וטראומה, אבל אני שמחה שאני בהריון בגיל צעיר, כך שהגוף יוכל לחזור לעצמו בקלות יחסית. אני לא מתכוונת להיות מהנשים האלה, שמרעיבות את עצמן אחרי ההריון כדי לחזור להצטלם".

מה עובר לך בראש כשאת רואה קולגות שלך יוצאות מבית החולים עם סקיני ג'ינס ובטן שטוחה?

"אני יודעת בוודאות שאני לא אצא ככה. אני מכירה את הגוף שלי, והוא בנוי אחרת. אני מתארת לעצמי שייקח לו קצת זמן לחזור לעצמו. אבל כבר בדקתי עם המאמן שלי מתי אוכל לחזור לרוץ ולהיכנס חזרה לכושר. אם יש משהו שאני מתגעגעת אליו במהלך ההריון זה אימוני ריצה היומיומיים שלי".

בשבועיים הקרובים תבלה גינזבורג בברלין, שם היא מתגוררת חלק מהזמן יחד עם בעלה, איש העסקים עדי קייזמן.

את רואה את עצמך מגדלת את ילדייך מחוץ לישראל?

"אני לא פוסלת על הסף לעבור לגור בברלין, אבל אני גם מאוד אוהבת את החיים בישראל. אני חיה על הקו תל אביב-ברלין כבר ארבע שנים, וככל שעובר הזמן אני רואה את הקהילה הישראלית שם הולכת וגדלה".

אני מניח שהמחאה נגד יוקר המחיה בישראל ועמוד הפייסבוק "עולים לברלין" לא זרים לך.

"נכון. אני אומנם לא קשת יום, אבל כשאני הולכת לסופר בברלין, אין מה להשוות למחירים בישראל. לא מזמן היו אצלי ארבע חברות וקנינו בסופר אוכל לשבוע ב-40 יורו סך הכול. בארץ אני משלמת פי חמש. גם כשאחותי מבקרת אותי היא חוזרת עם עודף מ-10 יורו על ארוחת צהריים. אני מאמינה שההגירה של ישראלים לברלין היא לא דבר טרנדי. זאת עיר מאוד יציבה, שמעניקה לך כאזרח תחושת ביטחון".

את בהחלט רחוקה מלהיות קשת יום - מרוויחה מצוין ונשואה לאיש עסקים אמיד. יוקר המחיה פה באמת משפיע עלייך?

"אני חיה פה כמו כולם, ולכולנו יש בסופו של יום חששות ובעיות. נכון, אני לא רעבה ללחם, אבל גם אני מרגישה את הפערים הגדולים בין ישראל לברלין, ואת זה שהמחירים פה הם בערך פי 5. יש לי או אין, כמו כולם, גם אני לא מבינה לאן כל הכסף שלי הולך פה".