לא תמיד קל להיות בהיריון, אפילו אם את קייט מידלטון. על הבחילות והחולשות שמהן סבלה הדוכסית בתחילת הריונה הראשון כבר נשפכו לא מעט מילים, אך נראה כי כעת, בהריונה השני, היא נאלצת להתמודד עם בעיות שונות לגמרי. בשבוע שעבר התפרסמו המועמדים לפרס הסטייל בטקס פרסי האופנה הבריטי, שיתקיים ב-1 בדצמבר, ובעוד כוכבות כמו קייט מוס, קארה דלווין, אמה ווטסון, ריטה אורה וקירה נייטלי מצאו בקלות את שמן ברשימה שהרכיבה קונסוליית האופנה הבריטית, מידלטון נשארה בחוץ. החלטה מפתיעה מאוד אם לוקחים בחשבון את מעמדה של מידלטון כאחת הנשים האופנתיות והמדוברות ביותר באופנה הבריטית ובעולם כולו.

>> הורידו כאן את האפליקציה החדשה של Xnet לאייפון או לאנדרואיד

גורמים רבים ניסו לפצח את התעלומה, מהבלוג הפופולארי של פרז הילטון ועד אתר E!, אך כולם חזרו לאותה תשובה שסיפקו נציגי הטקס: מידלטון לא נכללה ברשימה מכיוון שהיתה מועמדת בשנה שעברה, והמטרה היא לפנות מקום לפנים חדשות ורעננות. עם זאת, הצצה בהיסטוריה של הטקס מגלה כי קארה דלווין, שהיתה מועמדת בשנה שעברה, מועמדת שוב השנה. גם זכייתה של אלכסה צ'אנג בפרס במשך שלוש שנים, עומדת בניגוד להסבר שניתן.

עוד בערוץ האופנה

מה הסיבה האמיתית, אם כך? נכון לעכשיו, יש יותר שאלות מתשובות. חובבי הקנוניות ישמחו לזרוק לתמהיל ההשערות את החילופים התכופים בגזרת הסטייליסטיות של מידלטון (במהלך השנה האחרונה היא הספיקה להחליף שתיים) ואפילו את הגילוי כי היא משתמשת בכלל בסטייליסטיות, את ההשפעות של ההריונות והלידות על המלתחה (אם כי לא על גזרתה של הדוכסית), את בקשותיה של המלכה אליזבת השנייה כי תצניע לכת ואולי אפילו את רצונה של מידלטון עצמה להתרחק מעט מהפוקוס של תעשיית האופנה.

מצד שני, בחינה של רשימת המועמדות השנה מגלה כי בעוד מידלטון בולטת בהיעדרה, אמל אלמודין – אשתו הטרייה והאלגנטית של ג'ורג' קלוני – רושמת כניסה נוצצת לתחרות. אלמודין, בריטית ממוצא לבנוני, רק החלה לכבוש את כותרות המגזינים בעולם בחודשים האחרונים, אך נראה כי האומה הבריטית כבר ממהרת לאמץ אותה כנסיכת הסטייל החדשה של הממלכה. האם אנחנו עדים לסופו של השלטון האופנתי של מידלטון? לאלוהי השיק הפתרונים.