הבוקר נחשפו שתי תמונות ראשונות מתוך קמפיין סתיו-חורף 2014-15 של מעצב האופנה טום פורד. בראשונה, המציגה את קו הנשים של המעצב, מככבות שמונה דוגמניות בתצלום קבוצתי, ביניהן אלה ריצ'רדס, נכדתו של קית' ריצ'רדס, יאיא דקוסטה, לידיה פוקס, אשלי גוד וג'יג'י חדיד. חדיד נבחרה להופיע גם בקמפיין המשקפיים של טום פורד, לצדו של הדוגמן בן ה-20 פטריק שוורצנגר, בנם של מושל קליפורניה לשעבר, ארנולד שוורצנגר, והעיתונאית והסופרת מריה שרייבר.

עוד בערוץ האופנה

שוורצנגר ג'וניור מופיע בתצלום כשפניו בפרופיל, לבוש בסריג גולף אפור, בעוד חדיד מכוסה במעיל פרווה מנומר ומשקפי שמש מלבניים המסתירים חצי פנים. "הקונספט לקמפיין הוא סטייל אינדיבידואלי, אשר גם היה הרעיון מאחורי התצוגה הראשונה שלי בניו יורק", הסביר פורד ליומון האופנה WWD. "כל אחת מהנשים והדמויות בקמפיין מציגה פרסונה אינדיבידואלית ושונה".

הכול נשאר במשפחה. ארנולד ופטריק שוורצנגר (צילום: gettyimages)
הכול נשאר במשפחה. ארנולד ופטריק שוורצנגר (צילום: gettyimages)

חדיד את שוורצנגר מייצגים את הפאוור קאפל החדש של תעשיית הדוגמנות האמריקאית. הם צעירים ונולדו למהגרים עשירים ומפורסמים. הבחירה בהם על ידי פורד, מעצב שתמיד ראה בנעורים מושא לתשוקה, ברורה מאליה. חדיד, 18, ממוצא הולנדי-פלסטיני, היא אחת הדוגמניות הבולטות של העת האחרונה ומי שסומנה, גם על ידי Xnet, כהבטחה גדולה. היא בתם של דוגמנית העבר יולנדה פוסטר, כוכבת תוכנית הריאליטי "עקרות הבית האמיתיות של בברלי הילס", ומוחמד חדיד, טייקון נדל"ן שנולד ברשות הפלסטינית והיגר עם משפחתו לארצות הברית.

שוורצנגר, הגדול ממנה בשנתיים, הוא דמות מוכרת למחצה בענף הדוגמנות. במדורי הרכילות הוא כבר הספיק להתפרסם בעקבות רומן קצר שניהל עם השחקנית קריסטן סטיוארט, שמבוגרת ממנו בארבע שנים. את הרומן עם עולם הדוגמנות החל לפני שלוש שנים, כאשר חתם בסוכנות LA Models, שניסתה עד כה לדחוף אותו לקמפיינים של ראלף לורן וג'ורג'יו ארמאני, ללא הצלחה. עם זאת, הוא התברג לקמפיין הג'ינס של המותג Hudson, שם כיכב ללא חולצה במודעות הקמפיין של החברה לצדה של ג'ורג'יה מיי ג'אגר, בתם של מיק ג'אגר וג'רי הול. הקמפיין לטום פורד ממקם אותו גבוה יותר בהיררכיית הדוגמנות הבינלאומית, ואין ספק כי יסייע לו להתפרסם יותר בעתיד.