תחת חום כבד של 31 מעלות בצל, הצטלמה היום נינט טייב לקמפיין סתיו-חורף 2014-15 של חברת ההלבשה התחתונה דלתא, שעבורה היא משמשת כפרזנטורית זאת העונה הרביעית. בטן של היריון עוד לא רואים, אבל התחושה על הסט מתוחה, בעיקר בשל ריבוי העיתונאים שהגיעו לסקר את הצילומים. כולם צמאים לפרטים על ההיריון והחתונה הקרבה של נינט עם המוזיקאי יוסי מזרחי, שצפויה להתקיים ב-9 בספטמבר. הבופה יהיה צמחוני, למקרה שתהיתם.

אל הצילומים מתייצבת נינט בקומבניזון תחרה שחור ונעלי צבא גבוהות, א-לה קורטני לאב בשנות ה-90. "קלעת בול!", היא אומרת בחיוך, "לאב היתה מקור ההשראה שלי".

כולל ההירואין?

"בלי, בלי", היא צוחקת. "אבל זה לגמרי מה שעלה לי בראש כשהתלבשתי הבוקר, רק בלי האופי של קורטני ובלי הבעייתיות".

עוד בערוץ האופנה

מאוחר יותר היא תחליף למערכת לבוש נוספת, גם היא מתחום הלבשת הבית, מה שמעלה את הסוגיה שתמיד רצינו לברר עם טייב: מה הטעם להצטלם למותג הלבשה תחתונה בלי ההלבשה התחתונה, או כפי שהיטיב לתאר זאת בעבר הראל ויזל מפוקס בראיון ל-Xnet: "חצי זיון". "לנז'רי מבחינתי זה לא רק חזייה ותחתונים", היא מסבירה. "אני לא דוגמנית, אני מוזיקאית, ומראש הצבתי תנאים. הגבול שלי היה שאני לא מצטלמת בחזייה ותחתונים".

כיצד ימשיך שיתוף הפעולה ביניכם בתקופת ההיריון?

"הכול פתוח וזה לא אמור להפריע. אני מביאה את עצמי, דלתא מביאים את הקו שלהם, ועד כה הקונספט מצליח".

אז יש סיכוי לראות אותך בהמשך מקדמת חזיות הנקה?

"עד כאן. אבל מי יודע, אולי בעתיד גם זה יתפתח".

נינט בקמפיין קודם של דלתא (צילום: יריב פיין וגיא כושי )
נינט בקמפיין קודם של דלתא (צילום: יריב פיין וגיא כושי )

את כבר מרגישה את השינויים שעוברים על הגוף שלך ומשפיעים על סגנון הלבוש?

"עוד לא. אני עדיין מתלבשת כרגיל ועוד לא שיניתי דבר במלתחה שלי".

זה אכן חודש רביעי, כפי שפורסם בתקשורת?

"אני לא בחודש רביעי. אל תאמין לכל מה שכתוב בעיתונים. זה לא נכון. אני עדיין רק בתחילת ההיריון".

"אני עדיין מתלבשת כרגיל ועוד לא שיניתי דבר במלתחה שלי" (צילום: ענת מוסברג)
"אני עדיין מתלבשת כרגיל ועוד לא שיניתי דבר במלתחה שלי" (צילום: ענת מוסברג)

בעוד חודשיים וקצת תצעד טייב לחופה עם בן זוגה בחודשים האחרונים, יוסי מזרחי. את טבעת האירוסין שלה - טבעת זהב עדינה עם אבן ספיר ושתי שורות יהלומים דקיקות - בחר החתן בעצמו. "אני מאוד אוהבת אותה", היא אומרת, "ואבן הספיר היא האהובה עליי מכל".

בימים אלה היא כבר שוקדת על שמלת הכלה, שתעוצב על ידי הסטייליסט הצמוד שלה מזה עשור, מעצב האופנה גדי אלימלך, שהיה אמון על הסטיילינג גם בצילומים הבוקר. "אנחנו עדיין חושבים על השמלה ועושים סקיצות", אומרת טייב. "בא לי משהו קול. לא תמצא אותי בשמלה מתנפחת וסולידית. אני רוצה משהו קול בסגנון שנות ה-20 או ה-40, אבל עם שפיץ של היום".

COOL? לא שמעת שלהתחתן זה כבר לא קול?

"ברור שזה כן. תלוי עם מי, כמובן. אם אתה מתחתן עם מישהו שהוא אהבת חייך, אז זה הכי קול".

אז את הולכת להיות עכשיו טייב-מזרחי?

(צוחקת) "לגמרי".

אפרופו משפחה חדשה, מה עמדתך בנוגע לאמירתו האחרונה של שר החינוך שי פירון, שטען שזוג חד-מיני אינו משפחה?

"זאת אמירה קשה ודבר מאוד נורא לומר. אני תומכת מאוד גדולה של הקהילה וקשה לי לשמוע התבטאויות כאלה. משפחה זה כל מקום שאתה מרגיש בו מוגן, ולא משנה אם זה שני אבות או שתי אמהות".

בשבוע שעבר סיימה טייב את ההקלטות לאלבומה החדש באנגלית Paper Parachute, שמפיק מזרחי, והוא צפוי לראות אור בקרוב. באלבום שמונה שירים, את כולם כתבה והלחינה בעצמה, למעט שיר אחד שכתב והלחין מזרחי. בנוסף, בימים אלה היא נמצאת בסיבוב הופעות אקוסטי עם מאיה בלזיצמן, וכן מצטלמת לעונה נוספת של סדרת הטלוויזיה "זגורי אימפריה", שם היא מגלמת את דמותה של ליזי.

אם שואלים את טייב, אין לה ציפיות גדולות בנוגע להצלחת האלבום בארץ או באירופה. "למעט האלבום הראשון, אף אלבום שלי לא התקבל טוב בארץ", היא אומרת.

זה לא סיכון מבחינתך להקליט באנגלית אלבום להפצה באירופה?

"זה תמיד סיכון, אז מה. מה החיים שווים אם לא ניקח סיכונים? אז במכירות האלבומים שלי לא עבדו, אבל אנשים כבר פחות קונים אלבומים. הם שומעים מוזיקה ביוטיוב. בהופעות זה אחרת, ולשמחתי ההופעות שלי מלאות. כמוזיקאית אני מאמינה לקהל שמגיע ומצביע ברגליים".