סוף כל סוף זה קורה - אחרי עשור שלם של אותם טרנדים חוזרים ונשנים עם אלמנטים קטנים בלבד שמשתנים, מגיע אלינו טרנד חדש באמת. אמנם הוא ליווה בעבר מעצבים מסוימים בעונות קודמות כמו ג'רמי סקוט או את המותג אשיש, אבל סגנון הפופ־ארט במתכונתו הנוכחית והווליום שבו הוא הופיע בהחלט הופכים אותו לטרנד "הכי טרנדי" של הקיץ.

הסממנים הבולטים שלו הם בעיקר כתמי צבע שכאילו הותזו ממברשות בכל הגדלים, כתמים אמורפיים, דמויות מצוירות, אלמנטים מעולם הפופ כמו קוקה קולה, גרפיטי, שלטים, מסרים חברתיים, שרבוטים מוגדלים או סמלים מוגדלים כדוגמת שפתיים. התצוגה הכי מדוברת בתחום הייתה כמובן זו של פראדה, שבה הוצגו בעיקר איורים מוגדלים, אך גם התצוגה של סלין, ששפעה פריטים ועליהם משיחות צבע, בוודאי תהיה אחת מהמועתקות ביותר ברשתות האופנה.

מהרחוב למסלול

בעוד פיבי פילו וקלווין קליין הלכו על משיחות צבע וקיבלו השראה מעולם האמנות ומפלטת הצבעים שלו, מעצבים כמו מיוצ'ה פראדה, מארק ג'ייקובס ואפילו רף סימונס קיבלו את ההשראה שלהם מהרחוב.

בפראדה הוגדלו דמויות שהופיעו על ציורי קיר ענקיים, ג'ייקובס חתם את התצוגה האחרונה שלו בלואי ויטון ביציאה של הסופר־מודל אדי קמפבל מכוסה בגרפיטי בסגנון סטפן ספראוס, ובדיור נראו על חלק מהשמלות המעוצבות סטיקרים עם מסרים שונים. חוכמת רחוב.

פנדי (צילום: gettyimages)
פנדי (צילום: gettyimages)

איך לובשים את זה נכון?

  • כיאה לטרנד החם והבולט, לא מדובר במשהו שקל לאמץ. אם אינך נמנית עם מיטיבות הלכת, את מוזמנת להתחדש בטי־שירט מגניבה עם כיתוב מעולם הפופ ולהתאים לה ג'ינס בויפרנד או חצאית מיני וסניקרס. מי שאופנה זורמת בדמה יכולה להתנסות בפריטים עם כתמי צבע או בהדפסים מוגדלים, אך לזכור לשלב אותם עם פריטים חלקים ולא כפי שהוצג על המסלול. אחרי הכל, ובעיקר לצערנו, אנחנו לא בתצוגת אופנה כל יום.

  • טרנד זה מתכתב נפלא גם עם המראה הספורטיבי. לבשי מכנסיים רחבים עם פטנט פסים בשילוב חולצה עם כיתוב בסגנון גרפיטי, ותפסת שתי ציפורים במכה אחת מבלי להיראות מתאמצת.

המומלצים שלנו:

1. Spring,מחיר: 299 שקל

2. רוקגלאם, מחיר: 75 שקל

3. פול אנד בר, מחיר: 179.90 שקל

4. Napoca, מחיר: 299 שקל

5. ניין ווסט, מחיר: 449 שקל

6. קיפלינג, מחיר: 429 שקל

7. JEM, מחיר: 180 שקל

8. קום איל פו, 1,890 שקל

9. טופשופ, מחיר: 299 שקל

10. בי יוניק, מחיר: 399 שקל

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: