יש מי שלוקחות את הטרנדים החמים של עולם השיער למקומות שיקיים ומהממים, ויש מי שבעיקר מעוררות רחמים. או במילים אחרות, גם כשמעתיקים במבחן – צריך לדעת ממי.

קארה ה"בוב" המזויף

אמיליה קלארק: שערה הארוך של אמיליה זכה לקיפול תחתי עדין, והשביל הצידי העביר את רוב הרעמה לצידו האחד של הראש, שם היא נחה ברישול מכוון. האיפור הרומנטי והעדין הלם את התסרוקת השובבה והלא מתאמצת ושניהם חברו יחדיו ליצירת טוטאל–לוק מעורר קנאה.

איימי אדמס: מדובר בפספוס עבור מי שלרוב מפציצה בלוקים הורסים, אבל גם לטובים ביותר מותר לטעות לפעמים. הבחירה בתסרוקת הזו משווה לאדמס מראה מבוגר - שלא לומר זקן - שאינו מחמיא לג'ינג'יות החיננית והמתפרצת שלה. היה כאן ניסיון ללכת על לוק רומנטי–נוסטלגי, אך לבסוף נשארנו בעיקר עם סבתא–שיק מאכזב.

הבופונט

קייט מארה: מארה, שהצטרפה לא מכבר למעגל הבלונד, מאמצת את הבופונט בחוכמה ובסולידיות: הנפח הקדמי מאוזן ואלגנטי, השוונצים חינניים ומעניקים רכות ומודרניות, והאיפור המינימליסטי משאיר את עיקר תשומת הלב לבלונד החדש, הארוז כה יפה באפ–דו מושלם.

אמבר הרד: אין ספק שמישהו בצוות הגלאם של הרד אחראי ישירות על הרחבת החור באוזון. הבופונט הנפוח מוגזם להחריד בגובהו ומימדיו. הניסיון להיראות כמו מאדאם דה פומפדור לא עולה יפה, ונראה יותר כמו תחפושת של עלמה ויקטוריאנית ופחות כמו לוק שטיח אדום של כוכבת לוהטת וצעירה.

ה"גל" העליון

נעמי ווטס: יש תסרוקות שפשוט צריך להיות בגיל מסוים כדי לקלוע איתן בול. ווטס הימרה על גישה מרוככת יותר של הגל, אבל עדיין העניקה לו מספיק גובה ואפקט "רטוב" על מנת שישיג את הדרמה והאלגנטיות הרצויים. עבור ווטס, המבוגרת מפנטייר ב–19 שנים, מדובר בבחירה מושלמת אשר הולמת את מעמדה, את גילה ואת השיק הבוגר והמתוחכם שלה.

היידן פנטייר: בהתחשב במימדים המיניאטוריים של פנטייר, אפשר להבין מדוע חשבה שהגל בשערה יעניק לה עוד כמה סנטימטרים, אבל משהו במראה הכולל פשוט לא עובד. הגל מהודק מדי, התסרוקת רצינית מדי, העגילים והסיכה מבוגרים מדי והנוקשות המתקבלת מהשילוב בין הסטיילינג לתסרוקת הקסדה מוסיפה להיידן בת ה–24 לפחות 15 שנים לגיל.

אפ-דו עם פוני

האנה סימון: הפוני של סימון מלא טקסטורה, וקווצות השיער היוצאים בנונשלנטיות מכל עבר נותנות טאץ' מודרני לתסרוקת האלגנטית ומאזנות את אלמנט הדרמה. התוצאה שיקית, נשית ונינוחה.

ראשידה ג'ונס: למרות חינניותה התמידית, ג'ונס לא לקחה בחשבון שיקולי פרופורציה. מאחר שיש לה ראש קטנטן, משהו בגולגול העליון ההדוק נראה משונה וגורם לראשה להיראות כמו אפון. בנוסף לכך, העובדה שהשיער אסוף בחוזקה - בלי שוונצים או שערות סוררות במכוון - מושכת תשומת לב לא רק לקודקוד הקטן אלא גם לקרקפת, שכן שערה של ג'ונס דליל למדי. ביג נו נו.

_____________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: