בחודש שעבר ביקר בישראל יחד עם רעייתו ראש ממשלת קנדה סטיבן הרפר, ידידה הגדול של מדינת ישראל בזירה הבינלאומית. התקשורת חגגה באייטמים, ואף לכדה בתמונות את הגברת שרה נתניהו ולורין הרפר הקנדית מסיירות בבירת ישראל, מתצפתות על העיר העתיקה, או מאכילות פילים בגן החיות התנ"כי.

אלא שבלהט הסיקור של הסיור והאורחים החשובים, התפספס דבר מה, מהותי הרבה פחות מהביקור של הרפר בישראל, אבל מעניין באותה המידה לפחות, ותרשו לנו, אולי אפילו יותר - המראה החדש והמשודרג של שרה נתניהו.

עוד בערוץ האופנה

יממה לאחר הסיור, ניתן היה כבר להבין מי עומד מאחורי התספורת והבלונד החדשים שהשיקה הגברת נתניהו. התשובה הופיעה בתמונות של המראה החדש, שעלו בעמוד האינסטגרם של ז'אן כהן, ממעצבי השיער המובילים בישראל, האחראי על שינויים גדולים שעברו כוכבות כמו נינט טייב, מירי בוהדנה ורונית יודקביץ'.

"שרה נראית היום נהדר, בזכות אנשי מקצוע מובילים שיודעים להבליט את הצדדים הטובים שלה", אומרת סנדרה רינגלר (צילום: ז'אן כהן)
"שרה נראית היום נהדר, בזכות אנשי מקצוע מובילים שיודעים להבליט את הצדדים הטובים שלה", אומרת סנדרה רינגלר (צילום: ז'אן כהן)

בתמונות מיוחדות שהגיעו לידי Xnet, מציגה אשת ראש הממשלה תספורת חדשה, גוון חדש ואף גזרה חדשה, והאמת, היא מעולם לא נראתה טוב יותר. מקורבים מספרים כי מעבר למהפך בכל הנוגע לשיער, היא גם ירדה במשקל והחלה לתרגל פילאטיס מספר פעמים בשבוע.

עושה רושם כי אחרי שנים שספגה ביקורת קשה ונוקבת על הופעתה החיצונית, הבינה הגברת נתניהו שמראה הוא כוח והחליטה ללכת בדרכן של הנשים הראשונות המובילות בעולם. אם זה עבד למישל אובמה, אין סיבה שזה לא יעבוד גם בשביל שרה.

על המראה החדש של נתניהו עבדו, לצדו של כהן, גם המאפרות חן אלקבץ ונירית הירשמן. "מאוד נקשרתי אל ראש הממשלה בנימין נתניהו והגברת שרה נתניהו", מספר כהן. "הם אנשים שאני מאוד אוהב ברמה האישית והלאומית".

כהן הוא גם צלם אופנה בתחילת דרכו, ובאחד המפגשים האחרונים שלו במעון ראש הממשלה, החליט לשלוף את המצלמה והופתע מהתגובה. "הצעתי לשרה להצטלם ולהפתעתי היא מאוד זרמה איתי", הוא מספר. "היא סמכה עליי בעיניים עצומות. שרה נמצאת היום בתהליך של שינוי וזה ניכר מאוד במראה החיצוני שלה. היא מודעת לעצמה ונראית מעולה. בעזרת השם, בעתיד אני הולך לעשות איתה פרויקט מדהים. היא אישה מעניינת מאוד. לצערי, אנשים רק רוצים ברעתה. לא יודעים כמה שהיא אישה טובה ומסורה".

את ההיכרות בין כהן לנתניהו ערך השף שגב משה, שמבשל מדי פעם במעון ראש הממשלה (בעיקר בעת ביקורים של אנשים רמי מעלה), ועל השידוך חתומה אשת השף, הסטייליסטית סנדרה רינגלר, חברה קרובה של כהן, שמשמש גם כמעצב השיער האישי שלה.

גם רינגלר מרעיפה על שרה נתניהו שבחים. היא אומנם מעולם לא נפגשה איתה, אך מעורבותה מאחורי הקלעים ניכרת. "שרה נראית היום נהדר, בזכות אנשי מקצוע מובילים שיודעים להבליט את הצדדים הטובים שלה", היא אומרת בשיחת טלפון מתאילנד. "אני מאמינה שאשת ראש הממשלה צריכה לייצג סגנון קלאסי, איכותי ועם זאת, רגוע ונגיש. מראה שהוא חוצה גבולות וחוצה זמנים. אני מרגישה ששרה בכיוון הנכון".

היית רוצה להיות הסטייליסטית האישית שלה?

"ברור. לכבוד לכל סטייליסט להלביש את האישה הראשונה במדינה".