לנטלי דדון, 30, יש נוכחות עוצמתית. כשהיא נכנסת לבית הקפה שבו קבענו להיפגש, עם גזרה תמירה ארוזה בג'ינס הדוק וטי־שירט זרוקה והתסרוקת הקצרה והאדג'ית שהפכה לשיחת היום במדורי הרכילות, כל המבטים מופנים אליה. למרות הלוק המחוספס שבו היא מתהדרת עכשיו, אני מגלה כבר בדקות הראשונות של שיחתנו שהיא למעשה אי של רוגע, חמימות ומתיקות.

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

גם ב"הישרדות" הביקיני היה חלק גדול מאוד מהדמות שלך. נדמה שאנשים הופתעו במהלך העונה מהעומקים שהפגנת שם.

"המלהק היה בטוח שאחבור לצעירים התל אביבים הבליינים, אבל זה הכי פחות דיבר אליי. הרבה הופתעו ממני בעונה הזאת, כי כל מה שהם ידעו עליי זה שני משפטים שהם שמעו אותי אומרת בביקיני. במקום להיעלב מזה, בחרתי להסתכל על כל העניין מזווית אחרת.

"מי שהכי נכנס לי ללב היה איתי שגב, ונלחמתי בשבילו על האי וגם כשיצאתי מהמשחק. הוא הפך להיות חלק מהחיים שלי לנצח. הוא כמו אח עבורי וגם אם לא נדבר עכשיו כמה חודשים, אנחנו יודעים שאנחנו שם אחד בשביל השנייה".

אחרי "הישרדות" והבאזז שנוצר בעקבותיה, נדמה היה שראו אותך בכל מקום ובכל אירוע. לאחרונה יש תחושה שהורדת פרופיל בצורה משמעותית. זה מכוון או שפשוט יש דם חדש בתעשייה?

"כשאת נכנסת למקצוע הזה ו־15 הדקות שלך נושפות בעורפך, מאוד חשוב לך לנצל כל הזדמנות, להיות בסדר עם כולם, לומר כן לכל הזמנה, להגיע לכל השקה. בגלל שהמקצוע הזה מאוד דינמי, ובגלל שהיום את יכולה להיות 'כן' ומחר כבר 'לא', נוצר המון סטרס.

"אבל ככל שעובר הזמן מבינים שהלחץ הזה להישאר שם ושיראו אותך זה לא משהו שעושה טוב, זה לא בונה אותך, זה לא מועיל לך ואם להיות כנה, הגיע שלב שבו כבר לא רציתי לראות את עצמי".

וכך היום, מלבד היותה פרזנטורית זו שנה שנייה של נעלי בי יוניק, כשדדון לובשת ביקיני היא עושה את זה גם כפרזנטורית של עסק משלה, שבו היא משקיעה את רוב מרצה וזמנה. "ההתמקדות שלי בימים אלו היא בעסק שלי ושל שותפתי בת אל מסיקה, B-nuty", היא מספרת. "זה מורכב, מאתגר וקשה אבל אין דבר שמספק אותי יותר.

"זה התחיל בבגדי ים ועכשיו אני עובדת על טרנינגים לחורף. אני מעצבת, מייצרת, ולמעשה מעורבת בכל שלב ביצירה. עדיין, עבורי, הכי נכון זה לעשות את זה לאט ובטוח ולהתקדם שלב אחר שלב. השאיפה היא באמת לגעת בכל ההיבטים של עולם האופנה, ועד כמה שזה נשמע קלישאתי, לגרום לאישה להרגיש טוב עם עצמה בעזרת מה שאני מייצרת עבורה".

שינוי טוטאלי

בנוסף לעסק דדון מנהלת גם חשבון אינסטגרם פעיל הזוכה לחשיפה רבה והמתהדר בלא פחות מ־130 אלף עוקבים.

איך התחלת את דרכך באינסטגרם?

"עידו סמיוני, אחד מחלוצי האינסטגרם בארץ, פנה אליי בנוגע לפרויקט Stop the Terror שעלה בזמן מבצע 'עמוד ענן' עם עוד מפורסמים מקומיים. כשראיתי איזו תהודה זה קיבל ברחבי העולם ולאיזו כמות של ערוצי תקשורת גלובליים זה הגיע, התחלתי להבין את הכוח של הרשת הזאת. חשוב לי לא להפוך למסחרית, וכן, לא אשקר, תמונות של ביקיני עובדות טוב, אבל זה גם חלק מיצירת באזז.

"כמובן שאני משתמשת בפרופיל כדי לקדם את העסק הפרטי שלי, אבל אי אפשר לקנות הופעה באינסטגרם שלי. למרות המימדים שזה צבר, זה עדיין מקום שמבחינתי הוא אישי ונאמן למי שאני. נראה לי שזה מה שמשאיר אותי שם".

אחרי מי את עוקבת?

"אני עוקבת בעיקר אחרי צלמים, בלוגריות אופנה, מגזינים, מעצבים מהעולם וגם אחרי החברות שלי - ירדן הראל, שביט ויזל ודפנה דה גרוט. אנחנו עוקבות זו אחרי זאת".

אם כבר מדברים על לעקוב, נדמה שאין מי שלא עקב אחרי המהפך שעשית עם התסרוקת הקצרה והמאוד מדוברת שלך. הופתעת מכמות התגובות והעניין שזה עורר?

"השאלה שאני זוכה לה הכי הרבה היא 'ניסית להיראות כמו מיילי סיירוס?' וזה די משעשע בעיניי שאנשים חושבים שכל מי שעושה תספורת קצרה ומחומצנת בהכרח רוצה להיות מיילי סיירוס.

"אני אדם מאוד אימפולסיבי, ואם הייתי חושבת על זה עוד כמה שעות, לא בטוח שהייתי עושה את זה. זה פשוט היה יום כזה שכל מה שקרה בו זרם בטבעיות לכיוון הזה. זה התחיל ביום צילום, עם המון פן ותוספות, הרגשתי פתאום צורך להמציא את עצמי קצת מחדש, לעבור איזה שינוי טוטאלי, וכן, הטיימינג לא מקרי ואני מאמינה שזה קשור גם לפרידה שעברתי, כל הדברים האלה מתחברים.

"פתאום מעצבת השיער אמרה לי שהם עובדים עם עמותה שדרכה תורמים את השיער לחולי סרטן, ופתאום כל החתיכות נפלו למקום הנכון ואמרתי יאללה, אני מסתפרת. התגובות של אנשים הצחיקו אותי, בעיקר כי היו המון שלקחו את זה מאוד קשה ומאוד אישי,כאילו פגעתי במראה שלהם. זה בסך הכל שיער. אפשר להירגע".

נשאבתי לקשר

המהפך הוויזואלי של דדון הגיע, כאמור, בסמוך לפרידה מבן זוגה חמי בראל. השניים תחזקו זוגיות פוטוגנית ומתוקשרת, נפרדו, חזרו, ובקיץ האחרון נפרדו שוב.

את כבר נמצאת בשלב שבו את יכולה להסיק מסקנות או לחלוק תובנות על מה בדיוק השתבש שם?

"עדיין מוזר לי לדבר עליו בלשון עבר. אני משתדלת לא לגעת במקום הזה ולהיות כמה שיותר עסוקה. לא מדובר בעוד מישהו שנכנס ויצא לי מהחיים, אלא יש לו משקל מאוד משמעותי עבורי. אני יודעת שהזמן יעזור, ועליו אני נשענת.

"כשהייתי עמוק בפנים וגם בתהליך הפרידה לא חשבתי ככה, וגם עכשיו לא עבר מספיק זמן כדי שאני אומר את זה בלב מלא ושלם. יחד עם זאת, דברים מדהימים קורים לי עכשיו, ויכול להיות שאני לא מספיק אסירת תודה עליהם. כשמתעסקים בגעגוע מפספסים הרבה דברים טובים שקורים בזכות אותה פרידה".

דדון נמצאת בקשר חברי הדוק עם פזית, גרושתו של בראל, ועדיין מהווה חלק מחייה של בתו, טאו.

את מסכימה איתי שזה לא משהו רגיל, לראות את הגרושה והאקסית הנוכחית הופכות להיות חברות הכי טובות?

"מה שמאחד בינינו זו האהבה שלנו לילדה. זה לא משהו שהוא מובן מאליו או משהו שבא ברגע. אני חושבת שהרבה אנשים התקשו להבין את החברות בינינו, שהתחילה כשעוד הייתי עם חמי, כי הם מקובעים. אנחנו פשוט מוציאות את המיטב אחת מן השנייה".

העובדה שאת עדיין חלק מהחיים של בתו, לא משאירה אותך באיזשהו מקום חלק מהחיים שלו?

"זה לא נגמר רע, אין לי כעסים וזה מקל על זה. אנשים מאוד סקפטיים לגבי הפרידה כי הם תוהים אם אני שם או לא שם. אני זורמת עם החיים. הזמן יגיד מה יקרה ולאן דברים יובילו. למדתי מטעויות עבר, והיום אני מאוד נזהרת שלא לצאת בהצהרות לגבי שום דבר".

ובכל זאת, מה השיעור הכי גדול שלמדת מהקשר הזה ומהפרידה?

"אני אדם מאוד זוגי, רגשי וטוטאלי. היה אפשר לראות את זה בכל דבר שהיה קשור לחמי, לטאו ולחיים שלי איתו. אני חושבת שזה משהו שאני חייבת לשנות בעצמי. את יכולה להיות טוטאלית באופי שלך, אבל לא במובן הזה של לאמץ חיים של מישהו אחר רק בגלל שהוא האהבה שלך.

"בקשר האחרון לגמרי נשאבתי, ואני יכולה להעיד שהיו אנשים חשובים שלא ראיתי שנתיים. הזזתי הצידה משפחה וחברים, וכשיצאתי לרווקות פתאום גיליתי שאני ממש לבד. זה משהו שמאוד חשוב לי לעבוד עליו עם עצמי - להיות מסוגלת, גם בקשר זוגי, לשמר את נטלי, את מי שאני".

לא מתאמצת

נטלי דדון חושבת שזה לא ערכי להוציא משכורת שלמה על פריט אחד

לארון של מי היית רוצה לפלוש?

"דורית בר־אור. יש לה לוקים הורסים".

הפריט הכי נחרש בארון שלך?

"ג'ינס קרוע של ZARA. כששום דבר אחר לא מסתדר, הג'ינס הזה עם גופיית סבא עובד תמיד".

הפריט הכי יקר בארון שלך?

"אני לא מאמינה בלהוריד משכורת של משפחה על פריט אופנה אחד. זה לא משהו שהייתי עושה בעצמי וזה נראה לי לא ערכי. אבל כן קיבלתי מתנות, ונראה לי שהיקרה מביניהן היא תיק של פראדה".

מה בחיים לא תלבשי?

"שורטס קצרים וצמודים".

הגדירי את הסטייל שלך בשתי מילים.

"לא מתאמץ".

"הרגשתי פתאום צורך להמציא את עצמי קצת מחדש". דדון (צילום: דודי חסון)
"הרגשתי פתאום צורך להמציא את עצמי קצת מחדש". דדון (צילום: דודי חסון)

____________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle :

  • צאי אל החלון: הכירי את טרנד המסגרות