את לא צריכה אבנים מהירח. רק כמה דברים פרקטיים שיעשו לך את הקיץ:

פניסטית עד הבית

צילום: shutterstock

לכאורה אין פשוט יותר מללכת למספרה, אפילו הכי זולה בשכונה, לשבת על הכיסא של הספר או הספרית ולבקש שיעשו לך פן. אבל כשאת דתייה ונשואה - זה כבר הרבה יותר מורכב. את רוצה שגם השיער שמתחת לכיסוי ייראה טוב, אבל זה לא לעניין לגלות את השיער בפרהסיה. אז מה עושים? מזמינים פניסטית הביתה וחוסכים את זמן ההמתנה במספרה.

חולצות בסיס טובות

צילום: www.Mayasplaceny.com

תנו לי עוד ועוד. בכל הצבעים ומכל הבדים. חולצת הבסיס היא הפריט האופנתי הכי הכרחי בקיץ עבור בנות המגזר הדתי. כדי שלא תתקעי, מצאי לך כבר עכשיו חולצת בסיס שמתאימה לך בגזרה, באורכים ובטקסטורה, וקני לך בכל הצבעים.

ארוחה מוכנה


צילום: מורן פינטו, שפית "אניני טעם"

את לא צריכה להיות אחרי לידה כדי לפרגן לעצמך ארוחה בריאה שהוכנה על פי הזמנתך, מבלי שתעמדי שעות במטבח. הסופרוומן הדתייה לא חייבת להוכיח את עצמה בכל רגע נתון. מותר גם לך לעשות הקלות מדי פעם.

כיסוי ראש ייחודי

www.amanda-k.com צילום: טל טרי

נמאס לך כבר מהמטפחות הנדושות? פנקי את עצמך עם כיסוי אחד מושקע שישדרג לך את כל ההופעה, גם אם את לובשת את השמלה הכי פשוטה שיש (ולהעצמת החוויה - קני לבת שלך אביזר שיער תואם).

אודם עמיד

צילום: shutterstock

המושג "איפור עמיד" מקבל משמעות מיוחדת כשמדובר באישה הדתייה. מרבית סוגי האיפור אסורים לשימוש בשבת, ולכן - אם את לא בעניין של המראה החיוור, אודם אחד עמיד ואיכותי יכול להפוך לחבר הכי טוב שלך.

נעלי בובה

צילום: Lewn by La scarpa

הן נוחות, יש להן שיק ולרוב הן משדרות צניעות (אולי בגלל שהן נטולות עקבים?), אז מה הפלא שנעלי הבובה הן הנעליים האולטימטיביות עבור הנערה והאישה הדתייה? עכשיו, כשהן טרנדיות לא רק במגזר, אפשר למצוא אותן בשלל צבעים ובמחירים אטרקטיביים, אז למה שלא תקני לך עוד זוג לדרך?