האלי ברי בהריון בגיל 46, ג'סיקה סימפסון עוד לא הורידה את עשרות הקילוגרמים שהעלתה וכבר נכנסה להריון שני ופרגי מדווחת תחת כל עץ רענן ותוכנית טוק שואו על ההריון שהגיע אחרי שנים של ניסיונות, אבל נראה שכל מאמצי הסלביות למשוך את תשומת הלב התקשורתית ואת הקמפיינים למותגי התינוקות, מתבטלים מול שתי המתעגלות הבולטות בעולם: הנסיכה הענוגה קייט מידלטון ומלכת הטראש קים קרדשיאן.

גם בתקופות טרום ההריון, מידלטון וקרדשיאן לא מספיקות אפילו להתגעגע לפפראצי. עכשיו, כשהן תופחות מול עיני המצלמות, העולם אובססיבי אליהן יותר מתמיד – ובצדק. הדוכסית מקיימברידג' העבירה לא מעט אנשים בממלכה הבריטית לילות טרופי שינה, לאחר שברוב חוצפתה נכנסה להריון בזמן שיא של שנה וחצי מאז החתונה המפורסמת. עיתוני הממלכה היטיבו לספר על קשיי הקליטה של הנסיכה (ולא מדובר בקליטה לחייה החדשים בארמון), וכשסוף סוף נכנסה להריון – עקבו אחריה בדאגה בזמן שהתאשפזה בשל הקאות מרובות. בעולם מתוקן היו כלי התקשורת מבינים את הרמז ונותנים לנסיכה להקיא את נשמתה בשקט, אבל בעולם שלנו הסתיים האשפוז בהתאבדות האחות שטיפלה במידלטון, אחרי שנפלה קורבן למתיחה מצד שדרני רדיו אוסטרלים שתחמנו אותה לגלות פרטים חסויים על מצב הנסיכה. השבוע חגגה הממלכה המאוחדת שוב, לאחר שחבריו של הנסיך הארי גילו לעיתונים כי הדוד לעתידסיפר שמידלטון נושאת ברחמה בן זכר.

עוד בערוץ האופנה

קים קרדשיאן וקניה ווסט מדגמנים את טרנד השחור-לבן (צילום: gettyimages)
קים קרדשיאן וקניה ווסט מדגמנים את טרנד השחור-לבן (צילום: gettyimages)

גם ההריונית ממשפחת קרדשיאן לא לקחה חופשת לידה משערוריות. באוגוסט 2011 התחתנה עם שחקן הכדורסל כריס המפריז, באירוע שעלה כמעט כמו ההילולה של ניקול ראידמן. 72 יום אחר כך הבינה את מה שכל מי שצפה בתוכנית הריאליטי שלה הבין כבר קודם – בעלה החדש שונא פרסום ולכן אין ביניהם אפילו חצי דבר במשותף. המפריס, לעומת זאת, החליט שלא להזדרז לומר לקים "מגורשת, מגורשת, מגורשת". בינתיים, הידידות האפלטונית בין קרדשיאן לראפר קניה ווסט הבינה שאין כזה דבר ידידות אפלטונית. בדצמבר 2012, כמה חודשים אחרי שמימשו את תשוקתם, ביקש ווסט מהקהל באחת מהופעותיו "לעשות רעש למען האם של הילד שלי". מאותו רגע, קרדישאן פעלה במלוא המרץ כדי לתת תוקף לגירושים, ורק באמצע אפריל הצליחה סוף סוף להציל את בנה (לפי השמועות – בתה) מחיים שלמים של ממזרות.

מלבד לכישרון לעורר סביבן רעש, לא נראה שלשתי המתעגלות יש דבר במשותף – במיוחד לא אם בוחנים את סגנון הלבוש שלהן. מידלטון הפכה לאייקון אופנה מיד עם ההכרזה על אירוסיה, כשהופיעה בשמלה כחולה של איסה. הסגנון הקלאסי, חיבתה למותגים עממיים יחסית ונטייתה למחזר בגדים, הצליחו לנער את האבק שהצטבר על התהילה המלכותית מאז ימי דיאנה. קרדשיאן, לעומתה, מנצלת את האינסטגרם כדי להשוויץ באוסף הנעליים המפואר שלה, להתכסות בפרוות אמיתיות גם בקיץ של L.A ולהבליט ככל שניתן את הנכסים שהביאו אותה עד הלום: הישבן והחזה.

מתחפשת לספה פרחונית? קים קרדשיאן בגאלה של מוזיאון המטרופוליטן (צילום: gettyimages)
מתחפשת לספה פרחונית? קים קרדשיאן בגאלה של מוזיאון המטרופוליטן (צילום: gettyimages)

גם בזמן ההריון שומרות השתיים על הסטייל הברור שלהן – מידלטון מתהדרת באותם בדים אווריריים וז'קטים מחויטים ואילו קרדשיאן נדחסת אל אותם צינורות בד המכונים, משום מה, שמלות. למרות השוני הסגנוני, כל אחת מהן מצליחה לשמור על הזהות האישית ולא ליפול לקלישאת בגדי ההריון נטולי האמירה – ועל כך שתיהן זוכות בנקודות. עם זאת, התוצאה לא זהה באיכותה. נכון, נקודת המוצא שלהן רחוקה מלהיות הוגנת: הגוף המתרחב עד אין קץ של קרדשיאן חושף את שורשיה הארמניים, בעוד שמידלטון הדקיקה גם ככה סובלת, להזכירכם, מהקאות מרובות – אבל זה עדיין לא מצדיק את התלבושות החושפניות שבהן בוחרת קרדשיאן, בלי להתחשב בנתוני גופה החדשים ובכך שלמרות שהתפרסמה בעיקר בגלל קלטת סקס, מותר לה להיות פשוט אישה בהריון ולא סמל סקס מהלך.