>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

בית החוף של בראנג'לינה

מיקום: מאליבו, קליפורניה

שווי: 14 מיליון דולר

שטח: כ־1,250 מ"ר

עיצוב פנים: בראד פיט. כן, הסטאר המוכשר הוא גם מעצב חובב.

כולל: שני בתים, בריכה, מגרש טניס וגנים מושקעים, גישה פרטית לחוף האוקיינוס. ולא לדאוג, הבית הזה הוא רק אחד מכמה וכמה בתים שפיט וג'ולי מחזיקים.

דבר המומחים:

גלאמין: "לא פלא שלזוג הכי יפה בעולם יש את אחד הבתים היפים בעולם. במבט ראשון בתמונות קלטתי בית אקלקטי מושלם, שבו יש חיבור מדויק בין החוץ לפנים ומיזוג נפלא בין הטבע לחומרים שבהם בחרו לפאר את הבית".

אוברזון: "לי דווקא נראה שזה בית קיט אחד מיני רבים. מעין בית חוף שעוצב בדגש על המיקום המדהים שלו. זה נראה כמו מקום מדליק שבאים לנפוש בו אחרי שגומרים לצלם סרט. נוסעים אליו לבד, בלי הילדים, ומארחים על החוף. לטעמי, אין כאן שום תחושת בית. הכול מאוד נקי, והריהוט הצנוע יחסית נועד להדגיש את החיבור עם החוץ".

גלאמין: "אני מסכים. הדיוק בחיבור של הבית עם החוץ בצורה של 'נוגע לא נוגע' יוצר מראה חצי צף באוויר, מדהים וסוריאליסטי, שקשה מאוד להגדיר: זה לא מודרני, לא עתיק, וגם לא מתיימר להיות מה שהוא לא. אני מת שהם ייסעו לסוף שבוע וייתנו לי לעשות שם מסיבה".

אוברזון: "הייתי שמחה 'להיפלט' לשם מחר ופשוט לנוח. הרוגע שמשדר המקום מאפשר להתבונן החוצה בשקט, באופן כמעט בלתי אמצעי. יש שם כמה אלמנטים, כמו מנורת הצדפים שמזכירה את הים, ומבחינתי אין צורך להוסיף כלום. הבית מדהים".

בן־שמחון: "אני אהבתי מאוד. זה נראה לי יותר של בראד מאשר של אנג'לינה: העיצוב יותר קליל, בעל הומור עצמי, ובעיניי הפרסונה של אנג'לינה רצינית יותר. אולי זה המקום שבו בראד עושה דברים 'אסורים' שהוא בטח אוהב לעשות...

"מבחינת דירוג, הבית הזה מקבל אצלי 10 עגול. אני אוהב שהמטבח נראה של אנשים שגרים ואוכלים בו. יש בו הרבה חומרי RAW, שמזכירים קצת מטבח של מסעדה. הסגנון של הבית מאוד מודרני וקוּלי, בית שחיים בו ומארחים בו, עם חדר פנטסטי במוטיב ים".

חדר במוטיב ים. בית החוף של משפחת ג'ולי-פיט (צילום: splashnews / asap creative)
חדר במוטיב ים. בית החוף של משפחת ג'ולי-פיט (צילום: splashnews / asap creative)

הבית השכור של ג'ניפר אניסטון

מיקום: בוורלי הילס

שווי: כ־40,000 דולר לחודש

מצוקת דיור? לא תראו את אניסטון בהפגנות הבאות על יוקר המחיה. את הבית הזה היא שוכרת (יחד עם הצמוד ג'סטין ת'רו) עד שיסתיים שיפוץ האחוזה החדשה שלה בבל אייר, שעליה שילמה לפי דיווחים 21 מיליון דולר.

דבר המומחים:

גלאמין: "אני חייב לומר שהיא תמיד נראתה לי מישהי מאוד משעממת. ברגע ששמעתי שבראד פיט הולך לעשות סרט עם אנג'לינה, היה לי ברור שאניסטון הולכת לפנות את מקומה. הבית, לעומת זאת, מקסים. אהבתי מאוד. הדבר היחיד שצורם לי זה שאין בו שום דבר ממנה, טיפת אופי או סגנון אישי".

בן־שמחון: "הבית נראה מאוד סטרייטי. קום איל פו, כל שערה במקום, חיוך מדויק. בגדול, העיצוב נחמד ואפילו יפה וגם מתאים למה שהיא מייצגת, לפרסונה שלה. הוא מאוד דומה לה וחסר אמירה אישית. מעבר לזה, אין כאן שום הפתעות - לא מבחינה עיצובית ולא מבחינה סגנונית".

אוברזון: "הבית מאוד מודרני: המטבח עם התנורים הבולטים, רצפת הבזלת ומשטחי הנירוסטה. יש כאן סגנון מובהק ואפילו מוטיבים אסיאתיים, לדוגמה הבריכה שנושקת לבית, הכניסה שמציגה מראה כמו־טִקסי: נכנסים דרך עמודי התאורה, הריצוף, הצמחייה. מצד שני, החלל נראה די ריק. יכול להיות שמדובר בבית קיט או שעדיין לא עברו להתגורר בו".

גלאמין: "אם בהוליווד יש קטע של לרחם עליה, אז אחרי שרואים את הבית שלה ברור שאין שום סיבה לכך. הכניסה מדהימה ובחירת החומרים והרהיטים מעולה. מה שכן, במקומה הייתי מכניס עוד קצת צבע פנימה, חסר לי אלמנט שתופס את העין.

"הייתי רוצה שהיא תיקח בד קנבס גדול ותזרוק עליו צבע, שתוסיף אלמנט שבעזרתו תחבר את עצמה לבית. לא צריך לפחד מאמירה אישית. ברגע שאתה אוהב משהו ומכניס אותו פנימה, הבית מקבל נופך אישי ואופי אחר".

פסיקת המומחים שלנו: חסר אופי. הבית של אניסטון (צילום: splashnews / asap creative)
פסיקת המומחים שלנו: חסר אופי. הבית של אניסטון (צילום: splashnews / asap creative)

בית מאוד מודרני. המטבח של ג'ניפר אניסטון (צילום: splashnews / asap creative)
בית מאוד מודרני. המטבח של ג'ניפר אניסטון (צילום: splashnews / asap creative)

>> לעוד בתים יפים, לחצו כאן