בסיום יום ארוך של תצוגות אופנה ישראליות, הגיעה זמנה של התצוגה של אמריקן איגל - שאם לומר את האמת, עד כה לא ממש הבנו מה היא עושה בתוך שבוע אופנה ישראלי. נכון, אפשר לקרוא לנו צבועים - שהרי לא התנגדנו כשמעצבים בינלאומיים הגיעו להציג כאן - אבל לטעמנו אפשר היה לוותר על תצוגה של רשת אופנה מחו"ל. המוני האנשים שצבאו על פתח האולם, לעומת זאת, כנראה ראו בתצוגה את ההיילייט של היום. עומס כזה של קהל לא ראתה אף אחד מהתצוגות האחרות שהתקיימו עד כה, להוציא את אירוע הפתיחה עמוס הסלבס, עובדה מצערת לטעמנו.

תצוגת האופנה החורפית של אמריקן איגל (צילום: ערן סלם)
תצוגת האופנה החורפית של אמריקן איגל (צילום: ערן סלם)

רגע לפני תחילת התצוגה, המסתורין התפוגג: מנור גינדי מקבוצת גינדי עלה על הבמה והסביר בפשטות כי "אני גאה לארח את אמריקן איגל בשבוע האופנה בתל אביב, אנחנו מקימים מרכז אופנה שאין דומה לו בכל העולם - מקום של כבוד למותגי אופנה מובילים מהארץ ומהעולם, כמו אמריקן איגל".

  (צילום: ערן סלם)

  (צילום: ערן סלם)

נקודת האור

עם הצלחה לא מתווכחים. בניגוד לדעות האליטיסטיות שלנו, לכל המעורבים בתצוגת האופנה של אמריקן איגל היתה סיבה טובה לחגוג את הצלחתם - בעיקר לרשת האמריקאית, שהגיעה לארץ בתחילת השנה ומתהדרת כבר ב-16 סניפים (שיהפכו ל-20 סניפים עד תחילת השנה), פריסה מרשימה שמוכיחה שהקהל הישראלי מחבק אותה בחום. קולקציית בגדי הקז'ואל החורפית שהוצגה על המסלול (ומגיעה כבר מחר לחנויות) ללא ספק תרצה את חובבי המותג, גם אם אינה מכילה כל בשורה אופנתית חדשנית.

  (צילום: ערן סלם)

  (צילום: ערן סלם)

נקודת החושך

אם כבר ג'ינס, לפחות שיהיה על בר רפאלי.התצוגה של אמריקן איגל היתה חביבה וחמודה, בדיוק כמו שאפשר לצפות מהמותג המוכר, אבל הצפייה בטייצים, חולצות טי פשוטות וסניקרס על המסלול, רק גרמה לנו להתגעגע להופעתה המפתיעה של בר רפאלי בערב הפתיחה.

  (צילום: ערן סלם)

  (צילום: ערן סלם)

הדס שואף