טיילור סוויפט, אימפריה מוזיקלית של אישה אחת, הספיקה המון ב־23 שנותיה, והיה זה כנראה רק עניין של זמן עד שגם הבלונדינית הענוגה שאוהבת לשיר על האקסים שלה תיכנס לעסקי הקוסמטיקה ותשיק בושם.

בימים אלו מגיע הניחוח שלה Wonderstruck אל מחוזותינו, הזדמנות מעולה לתפוס אותה לשיחה קצרה על הביזנס החדש ומה עומד מאחוריו.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

מדוע רצית לפתח בושם?

"הרעיון שריח יכול לעצב זיכרון כבש אותי. ריחות מסוימים מזכירים לך אירועים ואנשים שטבועים בזיכרונותיך. היה לי כל כך כיף לעבוד עם אליזבת ארדן, כי הם אִפשרו לי לשלב את הריחות האהובים עליי וליצור ניחוח ייחודי משלי.

כאמנית, אני חולקת חוויות חיים אישיות באמצעות מוזיקה, ובושם עם הריח שלי יאפשר לי לחלוק את החוויות האלה עם המעריצים בצורה שונה וחדשה לגמרי".

את ידועה בזכות שירי האהבה שאת כותבת. כיצד הבושם מתקשר לכך?

"בזמן התאהבות מתגשמים כל חלומותיה של נערה, והבושם הזה מייצג את ההרגשה הקסומה שחשים כאשר הנשימה נעתקת ממישהו".

מה הייתה ההשראה שלך ומדוע קראת לבושם Wonderstruck?

"אני אוהבת את הרגע שבו את נפגשת לראשונה עם מישהו ומרגישה חיבור מיידי אליו. העוצמה הרגשית הראשונה היא בלתי ניתנת לתיאור. רציתי ללכוד את התחושה הזאת".

מה את הכי אוהבת בבקבוק ובאריזה?

הצבע האהוב עליי הוא סגול ואני אוהבת דברים נוצצים, ולכן הקפדתי לשלב את האלמנטים האלו בבקבוק. לקמעות הזהב שעל הבקבוק משמעות מיוחדת עבורי: כלוב הציפור, היונה והכוכב - כל האלמנטים הדקורטיביים הללו מייצגים את הסגנון האישי שלי.

אני אוהבת במיוחד את האריזה החיצונית, כי היא מזכירה לי את הבדים האקלקטיים שאני אוספת בנסיעות שלי ברחבי העולם".

אוהבת דברים נוצצים. טיילור סוויפט
אוהבת דברים נוצצים. טיילור סוויפט

___________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle :