קשה להאמין שליב טיילר, הנערה שבה התאהבנו כולנו בקליפ הבלתי נשכח ללהיט Crazy שביצע אביה עם אירוסמית', כבר בת 35.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

טיילר, שבשנים מאז "ארמגדון" וטרילוגיית "שר הטבעות" אמנם הנמיכה פרופיל, התחתנה, התגרשה ומגדלת בשלווה את בנה בן השמונה מיילו, ממש לא נעלמה מהרדאר.

עכשיו היא גם הפנים החדשות של פנטן פרו־וי, ולרגל השקת הסדרה החדשה של המותג תפסנו את היפהפייה הנצחית לשיחה קצרה על הג'וב החדש, הרגלי הטיפוח שלה, וכמובן - על שיער.

איך ההרגשה לעבוד עם פנטן פרו־וי?

"אני נרגשת לעבוד עם פנטן על הפרויקט החדש הזה, בעיקר משום שכבר עשיתי פעם קמפיין שלהם ב־1996, כשהייתי בת 19! מאז ועד היום ניסיתי כל מיני תכשירי שיער ואני תמיד חוזרת אליהם.

"המותג עובר עכשיו חידוש ושדרוג ומציע פורמולות, מוצרים וניחוחות חדשים, שמתחלקים לפי סוגי שיער ומותאמים אישית למה שכל אחת מחפשת. הגישה החדשה הזו לטיפול ולטיפוח השיער וכל הפיתוחים המדעיים מרתקים אותי".

ספרי לנו על שגרת טיפוח השיער שלך.

"השיער שלי עובר המון סטיילינג ועיצוב לקראת צילומי סרט, קמפיין או כשאני הולכת לאירועים, וכל ההתעסקות הזו בהחלט גובה מחיר.

"תחזוקת השיער שלי מאוד דומה לתחזוקת עור הפנים שלי: אני חופפת לניקיון, מוסיפה מרכך כדי להעניק לו לחות, ולפחות פעם בשבוע משתמשת במוצרים טיפוליים שונים שנשארים בשיער ולא נשטפים, וכך מספקים לו אקסטרה־לחות וגמישות. לרוב אני גם מגנה על השיער בסרום או בספריי הזנה בקצוות".

האם השיער שלך ומצבו משפיעים על הרגשתך?

"לחלוטין כן. הסיבה לכך שאני אוהבת ששערי ארוך היא שאני חושבת שזה לוק מאוד נשי והוא מעניק לי ביטחון. שיער ארוך מאפשר לי גם להתנסות במראות שונים התלויים במצב הרוח שלי, בין אם אני הולכת על לוק זוהר, טבעי או סקסי. אין ספק שהשיער שלי הוא חלק חשוב ומשמעותי מהלוק הכולל שלי".

מהו טיפ טיפוח השיער הכי טוב שקיבלת?

"הדבר הכי חשוב שלמדתי הוא שאסור להפסיק לדאוג לשיער אחרי שחופפים אותו. יש להקפיד להשתמש במוצרים מטפחים אחרי החפיפה, שיגנו עליו מנזקי השמש, וגם בספריי ובסרומים, שמונעים קצוות מפוצלים".

מהיכן את מקבלת השראות סיוטי וסטייל?

"מאמא שלי, מסבתא שלי, מתמונות, מסרטים ישנים, ובעיקר מלהביט ולבחון את כל הדמויות המעניינות שמסתובבות סביבי כל יום ברחובות ניו יורק".

התחדשו והשתדרגו. מוצרי פנטן
התחדשו והשתדרגו. מוצרי פנטן

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle :