כל כך מיציתי את הקיץ הזה, שאפילו לים אני כבר לא הולכת. אם אני לא מזיעה על האופניים שלי בחוץ, אז אני קופאת במזגנים של משרדי המערכת. עזר להתמודדות: מחשבות על הסתיו. ואפילו יותר טוב, מחשבות על קולקציות הסתיו. השקה פה, תצוגה שם - ואווירה קרירה ונטולת לחות מתחילה להעניק לי תקווה שהסוף מתקרב. אז הנה כמה רישומים של פריטי העונה הקרובה, שמקררים לי בינתיים את הבטן. ושיהיה לכולנו סוף קיץ (יאללה, תבין ת'רמז) נעים!

הסריג

הידלקות מסוכנת במיוחד נרשמה בחנות דה בראנץ' - שם התאהבתי בסריג האוברסייז המדהים של Vadum, שעולה רק 2,500 שקל. בקטנה. מכיוון שאני גמדה (אהלן, 1.60 מ'), קיים סיכון שאיעלם בתוך האובר-בד הזה. אך בדיוק בשביל מקרים כאלה אני מגיעה מצוידת מראש בנעלי ג'פרי קמפבל שלי - שישר מוסיפות לי איזה 15 סנטימטרים בכיף, ונותנות לי תחושה שהרגליים שלי ארוכות ודקיקות בערך כמו באיור שלפניכם. יה רייט.

הקטיפה

הלוק הזה הוא כל כך אני. קטיפה זה הבד האהוב עליי, ואיכשהו אין לי אפילו פריט אחד ממנו בארון. למכנסי הקטיפה של Kalaya, שעולים 700 שקל, יש צבע מושלם - והם עלולים לעשות פה היסטוריה.

הטוטאל לוק

גיחה לתצוגה של רנואר. לא יכולתי לראות כלום מהשורה השנייה, אז הזדחלתי לשבת על הרצפה של השורה הראשונה (הכי שיק) כדי לראות מקרוב את המסלול. בסך הכול אהבתי את רוב הקולקציה, אך היו שני דגמים שבלטו הרבה מעל כולם.

הגבר

*שבינינו, זה הפריט הכי חשוב להצטייד בו לקראת החורף

מראה האמיש-היפסטר בתצוגה של רנואר. חסל סדר המראה האנדרוגיני של הגברים, שנראים כמו נשים שנראות כמו גברים. פה, גבר הוא גבר. ויש לו את שיער הפנים להוכיח את זה (זה גם מאוד מחמם כשקר. מגרד, אך מחמם).