>> ערוץ האופנה הישראלי ב-HOT - צפו בכל התוכניות

חם בחוץ. כלומר, סוג של גיהינום. יציאה אחת מחוץ למזגן היא מאבק תמידי בינך לבין ארון הבגדים: עם החצאית הזאת חם מדי, עם החולצה יש סיכוי להזיע, וזה עוד לפני שבכלל הוצאתם את האף מחוץ לדלת וחטפתם על הראש את גזירות המס החדשות שייכנסו לתוקפן ממש בקרוב. אז כיצד ניתן לעבור בשלום את אוגוסט מבלי להיראות כמו עיגול זיעה אחד גדול? כנראה שרק בגלות בכפייה במדינה קרירה כמו איסלנד. ובכל זאת, ניסינו ללקט עבורכם את עשרת פריטי הלבוש (7 לנשים, 3 לגברים) שיקלו מעט על עומס החום. למשל, מניפה שתצנן את הסביבה האישית שלכם ועל הדרך גם תשמש כאביזר אופנה לגיטימי, חולצות גברים בטכנולוגיית קירור ונידוף זיעה, שהופכות את הקיץ לנסבל פחות, כובעי קש לנשים ולגברים שיגנו עליכם מהשמש הקופחת ויסתירו גם את השיער המיוזע, ופריטים נוספים שמצריכים אפס מאמץ כדי לשרוד איתם את ימי הבעירה. בהצלחה.

1. הגופייה

גופיית כותנה, 360 שקל, סאקס.

אהבנו: את הקלילות, את הצבעוניות הפסטלית ואת תחושת הריחוף של הגופייה על הגוף. בינינו, בחום הזה אי אפשר לשים משהו בעל משקל כבד יותר על הטורסו.

  (צילום: אודי דגן)

2. המגבעת

מגבעת קש, 60 שקל, קסטרו מן.

אהבנו: את שילוב הצבעים האלגנטי ואת המחיר הנוח, שהופך את הכובע הזה לאחד המוצרים הפרקטיים והחשובים של הקיץ.

3. משקפי השמש

משקפי שמש, 2,500 אוליבר גולדסמית' ביוסף חבר, שדרות ח"ן 59, תל אביב.

אהבנו: את המסגרת הגדולה של המשקפיים, שיגנו לכם על כל הפנים מפני השמש. הוסיפו לכך את העיצוב המלבני ואת סגנון הרטרו השיקי של הדגם - וקיבלתם מסיכת קיץ מושלמת.

  (צילום: סקיפ יואל)

4. החולצה

חולצה מכופתרת עם טכנולוגיית קירור, 324 שקל, The North Face.

אהבנו: את טכנולוגיית הקירור ונידוף הזיעה. זה אומנם לא הופך את החולצה למזגן נייד, אבל בהחלט מקל על עומס החום שבחוץ. חלום ליל קיץ: שכל הפריטים בארון יהפכו לכאלה.

  (צילום: ניר יפה)

5. הכפכפים

כפכפי אצבע, 369 שקל, Tkees בגרטרוד.

אהבנו: את הגוון האנמי של הכפכפים. כי לפעמים, כל מה שצריך כדי לחוש רוח גבית קרירה, הוא שקט עיצובי. המחיר, לעומת זאת, עשה לנו חום.

6. הכובע

כובע קש, 320 שקל, דניאלה להבי.

אהבנו: את הגזרה הצרה והמוארכת של הכובע, המעניקה הגנה מקסימלית מהשמש ומספקת גם אמירה עיצובית החורגת מהבנאלי.

7. החצאית

חצאית מקסי בצבע לימון, 469 שקל, אווה מנדלבאום, להשיג בשפע טל 8, תל אביב, ברשת רזילי ובקטלוג של Xnet.

אהבנו: את צבע הארטיק לימון שעושה לנו קר בעיניים, ואת האורך האוורירי של החצאית, שמשאירה לכן מקום לתחושה של ללכת עם ולהרגיש בלי.

  (צילום: סטודיו לאורל)

8. הגלבייה

גלבייה, 800 שקל, לאורל למילוס, גן העיר, תל אביב.

אהבנו: את המראה הלבוש של הגלבייה הרקומה, שעל אף חגיגיותה, מצליחה לשמור על מראה קליל ונינוח. משב הרוח שנכנס מלמטה, הוא בהחלט אלמנט שכדאי לקחת בחשבון. בעיקר כשחיים במדבר הישראלי.

9. המכנסיים

מכנסי כותנה קצרים, 350 שקל, מאיה בש, ברזילי 13, תל אביב.

אהבנו: את העיצוב הנונשלנטי, את האורך הנכון ואת הבד האוורירי. תהיו בטוחים שהם לא יעיקו עליכם כמו מכנסי הג'ינס שיש לכם בארון.

10. המניפה

מניפה צבעונית, 80 שקל, Fancy Hand Fans.

אהבנו: את הצבעוניות המתפרצת ואת האיכות של המניפה, המבטיחה עמידות לאורך זמן. בכל זאת, היא הולכת לעבוד מסביב לשעון הקיץ.