>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

למרות שאנו נהנים להביט בתמונות הקמפיינים של מותגי העל, לרובנו אין באמת את הכסף לקנות בחנויותיהם – בעיקר כשיש לנו משפחה שלמה להלביש. מצב הכלכלה העולמי ממשיך לפגוע גם בתקציב האישי של כל אחד מאיתנו, ואת חיבתנו למותגים מחליפה אט-אט תחושת אחריות כלכלית. ואם אנחנו שייכים למשפחה גדולה, שבה כל אחד זקוק לבגדים חדשים מדי פעם – החישובים רק נעשים מסובכים יותר.

יצאנו לשטח לחפש אלטרנטיבות זולות יותר מאלו שמציע הקניון הקרוב. חנויות שבהן ניתן לרכוש מלתחה למשפחה שלמה מבלי להכריז על פשיטת רגל. המטרה: להרכיב מלתחה למשפחה של חמש נפשות – אב, אם, נערה מתבגרת, ילד וילדה – בסכום שלא יעלה על 2,000 שקל בסך הכול או על 400 שקל לנפש. האם זה אפשרי?

כדי לבנות מלתחה בחוכמה יש להתמקד בפריטי בסיס, כאלו שיכולים להשתלב אחד עם השני, כמו גם עם פריטים שכבר נמצאים בארון, וליצור מגוון תלבושות שונות. הרעיון הוא לא להחליף את כל הפריטים שכבר יש לנו, אלא לגוון אותם עם התוספות ההכרחיות שישמרו על בגדינו מעודכנים.

התחנה הראשונה שאליה הגענו בחיפוש אחר מלתחה משפחתית היא ההאנגר הענק שנפתח החודש באזור התעשייה באשדוד – סניף שלישי לרשת Big Shop. בדומה להאנגרי אופנה אחרים כמו זברה, סלקשיין וראלף קאטה, מדובר במעין סופר-מרקט ענק לבגדים, אביזרים ונעליים במגוון מידות וסגנונות. למי שרוצה, ניתן לרכוש כאן גם משחקים, כלים לבית ואפילו מוצרי קוסמטיקה. טיילנו ב-4,500 המ"ר של ההאנגר, חיטטנו בהיצע הבגדים הענק, והרכבנו מלתחה אופנתית לכל המשפחה. ההוצאה הכוללת: 1,893 שקל. קבלו את הכתבה הראשונה בסדרה של הבזול.

עיצוב גרפי: נעם רוזנברג