>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

מהורהר, מוחצן, נבוך, אסרטיבי, מפוהק - הדוגמן והשחקן מייקל לואיס חושף בהפקת צילומים מיוחדת ל-Xnet (יש גם סרטון וידאו קצר) את הגבר החדש שצמח להיות בגיל 24 ("למרות שמרגיש לי כמו 34", לדבריו). ההבעות והתחושות שמעביר לואיס בתמונות, מרכיבות פורטרט של שחקן ודוגמן שהתפתח לא מעט מהימים בהם כל מהותו התמצתה בשרירי בטן מושלמים.

הקוביות בבטן עדיין שם, אבל לואיס עצמו כבר לא ממש כאן. בימים אלו הוא מדלג בין אודישנים בבירות אירופה: ברצלונה, פריז, ברלין ובודפשט, ומנצל את הזמן לחגוג את יום הולדתו. בישראל הוא משמש מזה שלוש עונות כפרזנטור של מותג האופנה לי קופר, ובקרוב ישוב לארצות הברית למקסם את הפוטנציאל שהוא מאמין שיש לו.

"אני חושב שיש לי הרבה מה להציע כשחקן, אבל ההצעות לא תמיד הגיעו, בגלל צרות עין וקנאה של אנשים שלא אהבו את העובדה שאני מצליח ולא גויסתי לצבא", הוא מבקר את היחס התקשורתי שקיבל בישראל בשנים האחרונות. "אנשים בארץ לא יכולים להצליח בלי שיפתחו עליהם עיניים. מאותן סיבות איבדתי פרנסה רבה ואנשים קטנים 'נכנסו' דווקא בי. אני ישראלי גאה, אבל אני ממש לא גאה בעובדה שבתרבות שלנו קשה לפרגן אחד לרעהו. חיכיתי לרגע שבו אתבגר נפשית ופיזית בשביל שאוכל לפרוח מעבר לגבולות ארצנו".

בצילומים שלפניכם, לואיס מככב כשהוא לפרקים לבוש במיטב המחלצות ולפרקים מעורטל. אם תשאלו אותו, תמונות העירום הן סוג של גאווה עבורו, והוא גם לא נעלב מתיוגו כ"קובייה", ע"ש קוביות הבטן שהפכו למזוהות עמו. כיום הוא מרגיש בשל יותר כאדם, והוא לא רואה שום סיבה להצטער על הדרך שבחר. "למדתי שלא תמיד אוכל לרצות את כולם", הוא אומר בטון מפויס. "למדתי שלהגיד את האמת שלי זה לא משהו מתנשא, כל עוד אתה מדבר מהלב ומראה את רגשותיך האמיתיים".

צילום: אלון שפרנסקי

קונספט ואיפור: נמרוד פלד

סטיילינג: מזל חסון

דוגמן: מייקל לואיס

ע. צלם: עמיר צוק

ע. סטיילינג: אלינור וולטר

צילום וידאו: אלון שפרנסקי

עריכת וידאו: kasafilms.com