הכוכבת אוון רייצ'ל ווד התחילה לשחק הרבה לפני שידעה לדבר, ובגיל חמש כבר קיבלה תפקיד ראשון בסדרת טלוויזיה. כמעט 20 שנה עברו מאז, ואוון רייצ'ל מתחילה לקטוף את הפירות עם תפקידים בסדרות מוערכות כמו "דם אמיתי" ו"מילדרד פירס". בחודשים האחרונים יצא לאקרנים הסרט "משחקי שלטון", בו שיחקה לצד ג'ורג' קלוני שגם כתב וביים ולצד החתיך ההוליוודי התורן, ראיין גוסלינג.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

אוון רייצ'ל הגיעה לכל פרימיירה חגיגית שנערכה לצורך קידום הסרט, וכיאה לפאשניסטה אמיתית, בכל יום היא יצרה לוק אחר לגמרי. פעם היא הופיעה בפנים נקיות יחסית מאיפור ופעם באיפור כבד ומושקע. פעם הבליטה את העיניים המהפנטות שלה ובפעם את השפתיים החושניות.

בחרנו את המראה המעושן של ווד, שאגב, נראה מצוין עם התספורת הקצרה והשובבה שלה, כיוון שזהו אחד מהטרנדים הבולטים לחורף זה. העיניים חזקות ונוצצות והשפתיים עדינות ומחזירות את הגלוס הותיק לעניינים. בקיצור, לוק מדהים שחובה לאמץ.

גם את יכולה:

המאפר אסף באבו לסמאשבוקס (ברשת אפריל) מסביר איך משיגים את המראה:

העור: מרחי על הפנים מייק־אפ. אם צריך, הוסיפי קונסילר מתחת לעיניים לטשטוש פגמים וכהויות.

העיניים: מרחי על עצם הגבה צללית בגוון טבעי. הוסיפי צללית כחולה מבריקה בזווית הפנימית של העין, קרוב לאף, וטשטשי את המעבר בין הצלליות במברשת או בעזרת האצבע. תחמי את קו הריסים העליון והתחתון בעיפרון עיניים סגול: מתחת לעין משחי את הקו עד אמצע העפעף, ובחלק העליון מרחי אותו על כולו. טשטשי ורככי את הקו במברשת.

מסגרי את העין בעיפרון שחור וטשטשי את המעבר בין העפרונות במברשת. לסיום, מרחי שכבות עבות של מסקרה על הריסים העליונים והתחתונים.

השפתיים: משחי את השפתיים בגלוס זוהר בגוון בהיר.

בלי להשתולל:

1. גלוס: בועז שטיין, מחיר: 89 שקל

2. צללית: ניוואה, מחיר: 70 שקל

3. עיפרון שחור: מייבלין, מחיר: 15 שקל

4. עיפרון סגול: סמאשבוקס, מחיר: 95 שקל

5. צללית: ל'אוקסיטן, מחיר: 99 שקל

6. מייק-אפ: קליניק, מחיר: 171 שקל

7. מסקרה: רבלון, מחיר: 115 שקל

סך הכל: 654 שקל

בלי לדפוק חשבון:

1. גלוס: Malu Wilz, מחיר: 133 שקל

2. מייק-אפ: גרלן, מחיר: 332 שקל

3. עיפרון סגול: קלרינס, מחיר: 116 שקל

4. מסקרה: אליזבת ארדן, מחיר: 270 שקל

5. עיפרון שחור: שאנל, מחיר: 140 שקל

6. צללית: דיור, מחיר: 246 שקל

7. צללית: ג'יבאנשי, מחיר: 200 שקל

סך הכל: 1,437 שקל

להתאפר בלי לדפוק חשבון
להתאפר בלי לדפוק חשבון

__________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: