כולנו מכירות את הימים האלו שבהם השיער נראה דביק, צמיגי וגריזי. לרוב ננסה להסתיר את הפאדיחה בעזרת קוקו, קשת או סרט, שיחפו על הלוק המג'ויף עד שנגיע לחפיפה הנכספת.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

החדשות הן, לפחות לסתיו הקרוב: המראה הג'יפתי והלא מסודר הוא לא עוד סיבה למבוכה אלא טרנד של ממש.

בין החלוצות שהובילו אותו היו איט גירלז בריטיות כמו אלכסה צ'אנג ופיצ'ס גלדוף, שהגיעו לאירועים והשקות בשיער בטקסטורה מטונפת משהו. אבל אל תטעי, הלוק כבר מזמן לא שייך רק לקבוצה מצומצמת של היפסטרים מאגניבים, והוא עשה את דרכו גם לשטיחים האדומים של הוליווד.

לאחרונה נראתה טיירה בנקס באחד האירועים האלגנטיים ביותר של השנה - גאלת האופרה של המטרופוליטן בניו יורק - בשמלת נשף נסיכתית, עגילי גדילים דרמטיים ושיער שנראה מלוכלך בכוונה.

מוזנח זה יפה. פיצ'ס גלדוף (צילום: gettyimages)
מוזנח זה יפה. פיצ'ס גלדוף (צילום: gettyimages)

מעצב השיער מישל מרסייה מְחווה את דעתו על המגמה: "מדובר בטרנד המכונה גם 'היום שאחרי'. הוא נמצא כבר המון זמן בשטח, ואחת לתקופה הוא עולה לכותרות. כבר לפני מספר שנים החלו חברות שונות לייצר מוצרים לשיער שמדמים מי ים כדי לשוות לו לוק מלוכלך ויבש. כדי לשמור בכל זאת על שיער נקי ולא שמנוני, אנו נוהגים למרוח סרום או שמן מרוקאי רק על קצוות השיער.

"כדי ליצור מראה מג'ויף יותר אנו לוקחים כמות נדיבה של חומר כמו שמן מרוקאי, בונה תלתלים או קרם לחות, מורחים אותו לכל אורך השיער ונותנים לחומר 'לשבת' ו'ללכלך' אותו. טיפ נוסף ליצירת הלוק: קחי בקבוק, שימי בתוכו מעט קרם לחות רגיל, מלאי מי ים, ערבבי ומרחי על השיער".

מוצרים מומלצים:

1. שמן מרוקאי: מישל מרסייה, מחיר: 59.99 שקל

2. ספריי: נטורל פורמולה, מחיר: 40 שקל

3. קרם: אינדולה, מחיר: 80 שקל

___________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: