>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

שירה מנור מודל 2011 היא כבר לא הדמות החלולה שניבטה אליכם מסדרת הדוקו-ריאליטי "המאסטרו", ששודרה לפני כשש שנים. מנור, 25, שהתפרסמה בתקשורת הישראלית כבת זוגו של המוזיקאי צביקה פיק, החוגג השבוע יום הולדת 60, פוצחת בימים אלו בקריירה חדשה כמעצבת אופנה, עם השקת המותג הנושא את שמה, Shira M.

כבר קרוב לשנה שהיא מחזיקה בסטודיו קטן עם צוות עובדים ברחוב קלישר בתל אביב, משם היא משווקת את עיצוביה למספר חנויות מעצבים ברחבי הארץ. "רציתי לבדוק את השוק לפני שאני מתראיינת", היא אומרת על סט צילומי הקטלוג הראשון שלה בסטודיו של צלם האופנה איתן טל. "וגיליתי שהקהל אוהב את הבגדים שלי".

בין הפריטים בקולקציה, חצאית מיני מעור עם זוג כנפיים המבצבצות מקו המותניים, שמלת סריג כחולה מרוצפת פאייטים וחולצת שיפון רחבה בדוגמת נקודות בשחור-לבן. מנור מתגאה כי היא 100 אחוז מעצבת גם מבלי לעבור מסלול בן ארבע שנים בשנקר, אבל הצצה בקולקציה שלה מגלה כי כתב היד שלה עדיין בוסרי. הכוונות הטובות והאישיות המלבבת לא מספיקים במקרה זה, והרעיונות החביבים שלה כמעצבת נותרים על הקולב כפנטזיה לא ממומשת. לחצו play לראיון שקיימנו איתה על סט הצילומים ותשפטו בעצמכם. צביקי, אגב, מפרגן בטירוף.