כמו כל פאשניסטה חסרת חיים, גם אני טורחת לסמן לקראת תחילת כל עונה את הטרנדים האמיתיים או המומצאים (אלו שאני מחליטה על דעת עצמי שהם לגמרי הטרנדים הכי חשובים של העונה, בלי שום קשר למציאות).

בתפריט החורף הקרוב שלי תוכלו למצוא את מה שאני מכנה תיקי אטיטיוד, או הגרסה המטופשת וחסרת הדיפלומה של האיט באגס. לקטגוריית תיק אטיטיוד נכנס כל תיק שמסוגל לסחוט מבחור את המבט הידוע לשמצה של "וואו, לא הייתי יורד עם השיט הזה לזרוק את הזבל". נו, פרוות, דובונים ושאר מטופשים שבחורות כמונו אוהבות.

תיק האטיטיוד האיקוני ביותר עלי אדמות הוא תיק הדינוזאור שהרכיבה עבור המעצב ג'יילס דיקון מעצבת האביזרים קייטי היליאר בחורף 2010. אין ולא היה מאז נחשק ממנו. בתמונה למעלה מתוך carolines mode.

ולמרימות הגבה למיניהן, תיקי האטיטיוד לא שמורים רק לפאשניסטות הכאפה שבינינו. הנה אחת מעורכות ELLE האיטלקי, אווה פונטנליעם תיק ברווז מטופש להקסים.

אגב, גם רמז לחיית מחמד בדמות כדור פרווה יכול לספק בתור תיק אטיטיוד. שר הקלולסית עשתה את זה מושלם. וגם קטלוג ספטמבר של j.crew מפרגנים גרסה ראויה בהחלט.

תיק הפיל קש של קייט ספייד

תיקי ינשופים ומכוניות. תמונות מתוך lookbook ו- Anna's choice

תראו את היפיופונים האלו - תיק הפיל של קייט ספייד כמו שכבר אמרתי, תיק הקובייה ההונגרית הלוהט הזה שתוכלו לרכוש ב-mod cloth, תיק ארנבון העור של מנדי קון ותיק הדב המתוק הזה שנקרא גם בשם הכל כך ראוי "תיק הדוב המת", ותוכלו לשזוף את ארנקכם כנגדו ממש כאן.