• img
  הצביעו לא אוהב אוהב
  אנחנו קבענו: לא אוהב !
  צופי חדשות ערוץ 2 לא יכלו להסיר את עיניהם מהמרקע, ולא מהסיבות הנכונות. במקום אשת ראש ממשלה שמדברת מעומק ליבה, הם קיבלו נמרה. סוללת היועצים, הדוברים וסטייליסטית אחת – מעצבת האופנה מירב יוחנן - המקיפים את גברת נתניהו, כשלו בהעברת המסר המיתמם, והכול בגלל ז'קט אחד סורר, שזעק וולגאריות, נובורישיות וחייתיות.
  שרה נתניהו נמרה בראיון לחדשות ערוץ 2
 • img
  הצביעו לא אוהב אוהב
  אנחנו קבענו: אוהב !
  את שמלת הכלה של מידלטון, שבחיפוש בגוגל מעלה כמעט 10 מיליון תוצאות, עיצבה שרה ברטון לאלכסנדר מקווין, בהשראת שמלת הכלה של נסיכה אחרת, גרייס קלי. השובל הארוך, צווארון התחרה המוגבה והעובדה שהכלה בחרה להתאפר לטקס בעצמה, הפכו את ההופעה הזו לבלתי נשכחת וגם למקור לחיקויים רבים. תשאלו את מאיה בוסקילה.
  שמלת הכלה של קייט מידלטון

 • img
  הצביעו לא אוהב אוהב
  אנחנו קבענו: אוהב !
  יובל שרף מבליחה רק לרגע קט בסרט "הערת שוליים", אבל החשיפה שלה בפסטיבל קאן היתה עצומה, הודות לשמלת המשי השחורה שלבשה לשטיח האדום. למרות, ואולי דווקא בגלל, שהשמלה בעיצובו של גדי אלימלך כבר נלבשה בעבר על ידי נינט, שרף קצרה מחמאות על המראה, שעה שעלמה זק, שעמדה לצדה, הובכה בשמלה מאוד לא מחמיאה.
  יובל שרף לבושה לשטיח האדום בקאן

 • img
  הצביעו לא אוהב אוהב
  אנחנו קבענו: לא אוהב !
  מאז פרצה לחיינו לפני כשלוש שנים (הזמן זז לאט כשסובלים), אתגרה הליידי את העולם במלבושים אקסצנטריים בלתי נשכחים, שמיקמו אותה כאייקון אופנה. בפברואר היא הופיעה בטקס הגראמי כשהיא בוקעת מתוך ביצה, ושברה את הקו הדק שבין לדפוק הופעה ללדפוק את ההופעה. מבחינתנו, ביצת הקינדר היתה צעד אחד קדימה אל פי התהום.
  ליידי גאגא בוקעת מביצה בטקס הגראמי

 • img
  הצביעו לא אוהב אוהב
  אנחנו קבענו: אוהב !
  הרזון הקיצוני, הסרט שלופף באגביות על קן הציפורים שלראשה, שמלות הפיפטיז הצמודות והאייליינר המשוח באלימות על עיניה – איימי ויינהאוס הפכה לאייקון אופנה, גם אם סירבה להכיר בעצמה ככזו. עם מותה בחודש שעבר, הפך המראה הג'אנקי שלה להצהרה אופנתית. איימי אולי כבר לא איתנו, אבל הסגנון שלה חי ובועט באופן עצמוני.
  איימי ויינהאוס מצווה לנו במותה את המראה הג'אנקי

 • img
  הצביעו לא אוהב אוהב
  אנחנו קבענו: אוהב !
  למרות שציפינו למראה אוונגרדי יותר, סגנון הווינטג' המרענן של שמלה הכלה וההינומה הלם את קייט מוס השברירית ויצר אנטיתזה לשמלות הגרנדיוזיות שחביבות על כלות רבות. גם נאמנותה למעצב האופנה ג'ון גליאנו, שפוטר מדיור ונמצא בהליכים משפטיים בעקבות התבטאויות אנטישמיות, הוכיחה שוב כי היא מסרבת ללכת בתלם, גם ביום חתונתה.
  קייט מוס מתחתנת בשמלה שעיצב ג'ון גליאנו

 • img
  הצביעו לא אוהב אוהב
  אנחנו קבענו: אוהב!
  הזמן שנינט מבלה באנגליה משפיע ככל הנראה גם על סגנון השיער שלה. התספורת החדשה של מלכת הפריזורות, המורכבת מראש מגולח בשני צדדיו עם שיער ארוך במרכז הקודקוד ומאחורה, אומנם לא מקורית במיוחד, אך היא שומרת על העניין של מדורי האופנה והרכילות בכוכבת הכי גדולה שיצאה מ"כוכב נולד". גם זה משהו.
  תספורת הפאנק החדשה של נינט

 • img
  הצביעו לא אוהב אוהב
  אנחנו קבענו: אוהב!
  דפני ליף בהחלט אינה אייקון אופנה קונבנציונלי, אך היא הפכה לאחד מהסמלים המובהקים ביותר של קיץ 2011 בישראל. השילוב בין מראה הנערה הישראלית לכובע הסמי-טרנדי יצר דיוקן של מנהיגה מסוג חדש, כזאת שגורמת להיפי שיק להיראות כמו אג'נדה ששווה להילחם עבורה.
  דפני ליף וכובע הפדורה מובילים את מחאת הדיור

 • img
  הצביעו לא אוהב אוהב
  אנחנו קבענו: לא אוהב !
  עם כל הכבוד למיתוג החדש של קרן פלס כפצצת סקס מתקתקת, חליפת העור ההדוקה מדי יוצרת מראה מטופש ולא מחמיא של עקרת בית שהתחפשה למלכת סאדו. להבא, מומלץ לשמור את תפקיד לארה קרופט לבחורות כמו גל גדות או מורן אטיאס, שמסוגלות להשתחל לחליפה כזו מבלי להיראות מגוחכות. את פלס השאירו בבקשה ליד הפסנתר.
  קרן פלס הופכת ללארה קרופט בפרסומת של יס

 • img
  הצביעו לא אוהב אוהב
  אנחנו קבענו: אוהב !
  לכאורה, מהלך שיווקי צפוי: ליהיא גרינר, הסאנשיין של בית "האח הגדול", מנצלת את 15 דקות התהילה שלה והופכת לרגע לדוגמנית של המכנסיים הקצרים מאוד של חברת האופנה טאג וומן. אך מתחת לשיקולים המסחריים מסתתרת גם אמירה מעודדת: אפילו בתעשייה המקדשת את הרזון, אפשר לנצח את הדוגמניות הכחושות באמצעות שמחת חיים.
  ליהיא גרינר כדוגמנית המכנסונים של טאג וומן