קדחת הסיילים משתלטת על הארץ, ועכשיו כבר קשה מאוד לעמוד בפני הפיתוי לשוטט בחנויות ולרכוש את הפריטים שעליהם חלמנו במשך העונה כולה. כדי לנסח את הכללים לרכישה נבונה בעונת הסיילים, Xnet והסטייליסטית שירן מניה יוצאים לסיבוב קניות, ועל הדרך מוצאים את המבצעים החמים ביותר כרגע בחנויות. תחנה שלישית ואחרונה: הבוטיקים בכיכר המדינה. לחצו Play בנגן הווידאו שלמעלה כדי ללמוד את כל התורה.

סיילים משתלמים בכיכר המדינה? לכאורה יש כאן סתירה פנימית – הבוטיקים בכיכר המדינה מרכזים את פריטיהם של מעצבי העל ובתי האופנה היוקרתיים בעולם, והמחירים מגיעים לשיא. אך למרות שאין כמובן שום קשר בין מחירי הבגדים בכיכר המדינה לאלו שמציעות רשתות האופנה, בימים אלו של סוף העונה מציעים הבוטיקים הנחות של 70-50 אחוז. זה עדיין לא זול, אך לזמן מוגבל זה אפשר לרכוש פריט או שניים שיגשימו את החלום הנכסף של פריט עם תווית של מעצב בינלאומי נחשב.

ברברי. 50 אחוז הנחה על קולקציית הקיץ
ברברי. 50 אחוז הנחה על קולקציית הקיץ

כשאנו מגיעים לאזור, שירן מניה מפגינה התלהבות גלויה. "אפשר לראות שאני מתרגשת", היא אומרת. "כאן זה המכה של המעצבים והמותגים. מבחוץ המקום אומנם נראה מפחיד, מנוכר ויקר, אבל צריך להתגבר על הפחד ולגלות שיש בכיכר המדינה מציאות לא רעות ביחס למחירים בעונה". יותר מאשר בכל מקום אחר, כאן מומלץ להשקיע בפריט קלאסי אחד שיכול לשרוד במלתחה לאורך שנים רבות.

קבלו את החלק השלישי והאחרון במדריך הווידאו לקנייה בסוף עונה: מה כדאי להשאיר על המדף ומה מומלץ לקחת איתנו הביתה.

בפרקים הקודמים במדריך הווידאו לסוף העונה: