מארק ג'ייקובס ידע מאז ומתמיד לקבוע טרנדים שכולנו נוהות אחריהם ככבשים ממושמעות, והשנה אינה שונה מקודמותיה: בתצוגת האביב שלו לקו Marc הוא העלה את הדוגמניות למסלול בשיער נפוח במיוחד (צמר גפן מתוק, מישהו?) שעורר נוסטלגיה לימים העליזים של סטודיו 54. ג'ייקובס יצר, איך לא, מגמה שהשתלטה גם על מסלולי התצוגות בלונדון, למשל אצל "פלדר פלדר", ששמרו על אפקט ההגדלה רק בלי הקרזול של ג'ייקובס.

לא חייבים להגזים. "פלדר פלדר" (צילום: gettyimages)
לא חייבים להגזים. "פלדר פלדר" (צילום: gettyimages)

גם את יכולה:

דרושה אישיות חזקה במיוחד כדי לגרום למראה הזה לעבוד, אבל כיוון שאנחנו מאמינות בך, ביקשנו ממעצב השיער יניב שלום ממספרת NV ללוריאל פרופסיונל כמה טיפים לאימוץ הרעמה הסקסית:

  • אפשר ליצור את המראה בעזרת סיכות סבתא רחבות ופשוטות. מורחים על השיער מוס, מגלגלים קווצות של שיער לצורת נחש ומקפלים בצורת הספרה 8, כך שמתקבל מעין "בייגלה". מחזקים כל "בייגלה" בסיכה, מייבשים את השיער בפן ומסירים את הסיכות. מומלץ לרסס בספריי מקשה כדי לקבע את הנפח שהתקבל.

  • דרך אחרת היא למרוח על השיער כמויות נדיבות של מוס, להרכין את הראש ולהשתמש בדיפיוזר ליצירת נפח נוסף. לאחר מכן יש להרים את הראש ולהבריש את השיער.

למיטיבות לכת. מארק ג'ייקובס (צילום: gettyimages)
למיטיבות לכת. מארק ג'ייקובס (צילום: gettyimages)

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד GO Style: