הפעם הראשונה שהתאהבתי: בכיתה ג'. התאהבתי בילדה הכי יפה בכיתה.

הפעם הראשונה שהתנשקתי: עם אותה ילדה, בגיל 8. זה היה אצלה בבית ושנינו היינו ממש נבוכים.

הפעם הראשונה שהבנתי מה אני רוצה לעשות בחיים: הייתה בצבא. התקבלתי באמצע השירות ללהקה צבאית והבנתי שכל מה שאני רוצה לעשות בחיים זה לשיר, להופיע מול קהל ולרגש.

הפעם הראשונה שהבנתי שאני מפורסם: אחרי שהקליפ של השיר "אש" פורסם, ישבתי כמדי יום שישי עם החברים והמשפחה במלון קלאב הוטל בטבריה, ופתאום ילדים ניגשו אליי, הצביעו לעברי והתחילו לבקש חתימות. אפילו לא ידעתי מה עושים ואיך לחתום בצורה יפה.

הפעם הראשונה שבה הרגשתי חוסר אונים: כאשר חבר טוב שלי חלה. ראיתי אותו סובל ובמצוקה ולא היה שום דבר שיכולתי לעשות. זאת תחושת חוסר האונים הגדולה ביותר שחוויתי.

הפעם הראשונה שהבנתי את הכוח שלי: אף פעם לא ניסיתי להבין את הכוח שלי, זה גדול ממני. עם זאת, אני חש שיש לי כוח לרגש כאשר אני רואה ומרגיש את תגובת הקהל בהופעות.

הפעם הראשונה שהשתכרתי: אף פעם לא השתכרתי עד כדי כך שלא הייתי מודע לעצמי, כך שלא ממש הייתה פעם ראשונה מבחינתי.

הפעם הראשונה שהחלטתי לא לוותר לעצמי: אחרי שהאלבום הראשון שהשקתי, "מביט אל המרומים", לא הצליח, חוויתי אכזבה קשה מאוד. יכולתי להרים ידיים ולהתייאש, אבל החלטתי לא לוותר לעצמי והמשכתי לנסות להגשים את החלום.

הפעם הראשונה שעשיתי משהו שהפחיד אותי תמיד: עשיתי צניחה חופשית בצילום הקליפ של השיר "מהשמיים". תמיד רציתי לעשות את זה אבל פחדתי, והקליפ נתן לי סיבה והזדמנות להתגבר על הפחד.

הפעם הראשונה שהעזתי למרוד ולשבור מוסכמות: אני לא מגדיר את עצמי כמרדן. כשהייתי נער לא נהגתי להבריז מבית הספר, אבל אם כולם היו מבריזים אז הייתי משתף פעולה. נראה לי שזאת הייתה שבירת המוסכמות הראשונה שלי.

הפעם הראשונה שעמדתי על שלי: אני כל הזמן עומד על שלי. עם זאת, ככל שאני מתבגר, אני הופך להיות הרבה יותר גמיש. אני מבין שלכל נושא בחיים יש יותר מדעה אחת.

הפעם האחרונה שבכיתי: בכל פעם שאני שר לאמי את השיר "אמא" אני בוכה, זה הכי מרגש אותי בעולם.

לא יכול בלי:

1. הפוך על הבוקר. אני לא מתחיל את היום בלי נס עם חלב, לא משנה איפה.

2.סלולרי. יש לי אייפון ואני מקליט בו את כל הלחנים שעולים לי בראש באמצע היום.

3. שעון. אני משתדל להגיע בזמן לכל מקום ומבין את החשיבות של עמידה בזמנים כחלק מהקריירה שלי.

4. אוכל של אמא. אין אין אין בעולם כמו האוכל של אמא שלי. בשבילי היא הבשלנית מספר אחת.

5.תפילין. זה הזמן היחיד שלי ביום שבו אני מתחבר לעצמי ולדת. זה ממלא אותי בכוחות.