בחורף האחרון הבן הגדול שלי התעורר בכל בוקר עם שאלה אחת חד משמעית. אמא, הקיץ הגיע? אני לא יודעת מי היה מאוכזב יותר אני או הוא, כשהתשובה כמובן הייתה עדיין לא. בחרנו לגור בתל אביב לא בגלל שמגניב כאן או יקר רצח, אלא בגלל שאחרי שיוצאים מהגן בקיץ עולים על האופניים ותוך 10 דקות כבר מתפננים על החול הנעים של מציצים. מחסלים חצי אבטיח בחמש דקות ורצים למים. לפני שבועיים הייתה הפעם הראשונה שלנו בים, עם שני ילדים. הגדול בן שלוש וקצת והקטנה בת 8 חודשים. בדרכה לבגד הים הראשון בחייה.

פוסטים נוספים של אפרת:

>>> מצאתי משהו סופר מגניב!

>>> מי לקח את בובת הרובוט שלי?

כבר שבוע שאני מתכוננת לבוקר הזה. מתכוננת הכוונה סוקרת כל חנות/אתר שמציע בגדי ים לתינוקות. בשביל לעשות סדר בעיניינים אפרט את הגישה שלי - ערומים בחול לא תופס, מגרד בטוסיק ולא בסטייל, בגד ים שלם - אוברול עם שרוולים ורגליים - על גופתי. קודם כל בגלל שלוקח לו שעה להתייבש והקטנטנים רועדים רעידות קטנות אפילו אם הם בשמש, ותמיד יש לי תחושה שמגרד להם איפה שהוא. שלא לדבר כמה זה מכוער.

אז מה נשאר? די הרבה. חיתול חד פעמי לים יחזיק מצוין אפילו שעתיים, טיוח רציני של הגוף במקדם הגנה זה מאסט ומעל הכל, בגד ים מהמם. אז את בגדי של San Way השארתי מאחור, ויצאתי לחפש את האחד שיהיה לא פחות ממושלם לבת שלי. מתברר שההיצע לא עצום, אבל מה שקיים פשוט מקסים. בפוקס לא התעלפתי וגם המידות לא ממש תאמו את גיל שנה.

הוניגמן הציעו אחד מתוק מתוק עם נקודות, שגם הוא לא היה במידה מתאימה. בשילב התפרעו עםהאוברולים ואני נסתי על נפשי. בגולף שוב המידות גדולות מדי, לקרטרס לא היה כלום. היי, מה קורה עם הקטנטנות?

  (צילום: אפרת לוזנוב)

ברחתי מהרשתות ועברתי לבוטיקים. בטפליא היו בגדי ים יפים, אבל לטעמי קצת יקרים. שיטוט קצר במיננה, והיה לי ברור שכאן אמצא. בגדי ים מתוקים לתינוקות, בדיוק כמו שצריך, צבעוניות מושלמת של תכלת ואדום, כתפיות שובבות ופרחים. זה הנבחר! בחנות שלהם לא הייתה מידה (כנראה שנחטפו ממש מהר), אז קפצתי למילקה בגבעת ח"ן. כמובן שהיה לה. 139 ש"ח לבגד ים קצת יקר אבל סביר, בהנחה שנבלה בים לא מעט שעות הקיץ. מרוצה יצאתי עם שני בגדי ים לנסיינית המתוקה שלי.

בדרך חזרה עצרתי בזארה רמת אביב, שומרת את הטוב לסוף החיפושים. ברור שאמצא כאן. וכך היה. המבחר לא גדול כמו שציפיתי, אבל מה שקיים פשוט הורס. בגד ים לבן עם פסים אדומים ואיקס בגב, בריג'יט בארדו, מאחורייך... או אולי פיקאסו? פשוט מושלם. אפילו הבד שממנו הוא עשויי כל כך רך ומלטף, מה שהפך את חווית הים בפעם הראשונה לכיפית כל כך, ושלא לדבר על טון של סטייל. פשוט וקלאסי, ודרך אגב מצטלם נהדר. יצאתי משם עם בגד ים מפוספס אחד, והלו קיטי נוסף לקטנה שלי כדי לא להישאר מאחור בתרבות הילדות. גם הוא פשוט מקסים. מחירים שפויים לחלוטין: 69 שקלים לבגד ים.

.

הממצאים:


מיננה - 139 ש"ח.

זארה - 69 ש"ח.

הרגשתי שמיציתי את החיפושים, מקווה שלא פיספסתי משהו. שבת בבוקר, מגיעים לים מוקדם מוקדם, אחרי שנמרחנו טוב טוב בבית, כי להתחיל למרוח שני ילדים בים כשהם כבר מצופים בחול תוך שניה, זה לא כל כך נעים. גם את החיתול החד פעמי כבר לבשנו וכמובן שאת בגד הים. וכן, הפעם הראשונה שלה בים הייתה קסומה והעובדה שהיו לה את בגדי הים הכי יפים בחול רק הוסיפה.

בקרו אותי באתר שלי: My Lovely Mess .