פרחים הם הדבר הכי טריוויאלי אולי שקיים ביקום שלנו... טריוויאלי עד כדי כך, שנתתי לבעל פטור מהבאת פרחים בכל אירוע שמצופה ממנו להביא לי פרחים. הם ממילא מחזיקים יומיים במקרה הטוב, ואחר כך נובלים, ואם שוכחים אותם באגרטל (ואצלי זה תמיד קורה), אז הם בסוף גם מכוערים ומפיצים ניחוחות לא כל כך נעימים.

אבל מי שאוהב לתת או לקבל פרחים, תמיד יוכל למצוא אותם בכל מקום ובכל זמן. במשתלה, בגינה, בסופרמרקט ליד הפטרוזיליה ובבוקר יום שבת, כמעט ליד כל פניה לכביש מהיר.

פרחים מסמלים אהבה, חיבה, עצב ועוד שלל רגשות, והם באים בכל צורה, צבע, גודל וריח (ולא תמיד טוב, אם שוכחים אותם בארגטל). אני אוהבת פרחים, אבל מעדיפה אותם כחלק מקישוט שיער, שרשרת, תיק או בגד.

אם אני מחליטה לקשט בהם את הבית, אני מעדיפה פרחים בני האלמוות, אלו שאני מכינה לבד מחומר עמיד שיישאר לנצח, או לפחות עד שיימאס לי וארצה להחליף למשהו אחר.

עוד סיפורי בדים:

היום אחלוק אתכם הדרכה קצרה, פשוטה וכיפית להכנת פרח אותו תוכלו לחבר לקשת שיער, סיכת דש, להדביק על תיק או אפילו לתפור לחולצה פשוטה ולשדרג אותה. הרעיונות הם אינסופיים.

>>חולצה ישנה אפשר גם להפוך לשימלה מתוקה לילדה <<

החומרים הדרושים:

  • להכנת הפרח דרוש בד כלשהו. לא מוכרחים לרוץ לחנות הבדים הקרובה, אפשר לנבור בארון ולהשתמש בבד של מצעים ישנים, חולצות שראו ימים יפים יותר, שמלות שלבשנו בכיתה ח' או החלוק של סבתא ששמרנו למזכרת, אבל בחיים לא נעשה בו שימוש. זו דרך מצויינת ללבוש מחדש בגדים שאנחנו אוהבים, בצורה קצת שונה.
  • חתיכת לבד
  • מספריים
  • כוס
  • טוש/עיפרון
  • דבק (אני משתמשת בדבק חם או דבק גוטרמן לבדים)

את שלבי ההכנה תוכלו לראות בגלריית התמונות למעלה.

______________________________________

בואו לבקר בבלוג של עדיה