ליידי מדונה התאפיינה מאז ומתמיד בנטייה לנער מעט את ספינת הסטטוס קוו. פעם הייתה זו מיניות מוחצנת, אחר כך מעבר מתוקשר מזרועותיו של ישו לזרועותיו החמימות של משה בתיבה, וכעת נפל דבר: מדונה העלתה תמונה חשופת שחי שלה לאינסטגרם וחשפה שסכין גילוח לא ביקרה את השחי הנחשק הנ"ל מזה זמן מה.
הרשת געתה, המעריצות התעלפו והנגעלים הקיאו - אבל אין ספק, מדובר ברגע קלאסי של מדונה במיטבה. אז מאחר והליידי הוכיחה שכישורי המנטור שלה בכל הנוגע למראה ודימוי חיצוני לחלוטין לא פגו מהעולם, הרכבנו לכן את מדריך עשרת שיעורי הביוטי החשובים ביותר שאפשר ללמוד ממדונה - רק דרך חשבון האינסטגרם שלה.

שיעור 1: נפח בשיער

מדונה לא קנתה מעולם את קונספט השיער החלק, ונדמה שזה לא הולך להשתנות. נפח, גלים, בייביליס רכים ושער אלמנטים מעניקי ווליום תמיד מתקבלים בברכה. והכי כיף - אתי אלון והשורשים שלה מעולם לא נראו כל כך לגיטימיים.

שיעור 2: לחנך את הדורות הבאים

בחודשים האחרונים מסתמנת סימביוזה מחשידה בקשר בין מדונה לבנה הקטן דיוויד בנדה שאף הגיע איתה לגראמי בתלבושות מתואמות, וזה ממשיך באינסטגרם שם היא מוכיחה למי היא מורישה את הגרילס הנוצצים שהיא אוהבת לשים על השיניים. וכמובן, שעוד הרבה לפני שהיא עשתה שחי שעיר, הבת לורדס הוכיחה לנו מי הכי שעירה בשכונה.

שיעור 3: ריסים תריסים

מדונה עושה גם מתך שינה את לוק הריסים העמוסים והמטונפים א-לה רגלי עכביש . ואגב שימי לב שריסים עמוסים זה גם אחד מהטריקים החשובים ביותר לנשים עם משקפיים- וגם את זה מדונה היקרה מדגימה לנו.

לוק הריסים העמוסים והמטונפים א-לה רגלי עכביש (צילום: אינסטגרם)
לוק הריסים העמוסים והמטונפים א-לה רגלי עכביש (צילום: אינסטגרם)

שיעור 4: כשאת על הפנים

השיטה המהירה ביותר ליצור סוג של מהוגנות חיצונית כשרק קמת, ואיפור-שיער לא באים בחשבון, הוא לנסות לשוות לשיער שלך מראה סמי-מכובד באמצעות שביל בצד אסוף וכמובן, הטריק הידוע שתמיד מקיים: משקפי שמש עצומים שמסתירים את כל התופת.

________________________________________________

עוד כתבות שיעניינו אותך בערוץ היופי:

בדקנו: 2 אתרים ישראלים לקניית איפור וטיפוח

הלוקים שהכי אהבנו מסלולי התצוגות של שבוע האופנה

חדשות הביוטי: בדקנו 20 מוצרי איפור חדשים על המדף

2 כוכבות, אותו לוק: מי עשתה את זה יותר מוצלח?

________________________________________________

שיעור 5: מפגשים חשובים? המעיטי באיפור

ציפורניים נקיות, שיער חלק ומפוצל הצידה, פנים נקיות מאיפור דרמטי ומראה כללי דודתי במיוחד? כשנפגשת עם ראש ממשלת האיטי או באופן כללי עוסקת בצדקה, זה לא הזמן לסטייטמנט אופנתי משום סוג.

שיעור 6: פוני? לא רק לילדות

אנחנו לא מדברות על פוני זואי דשאנל של היסטריות ליגה ז', אלא על פוני משולב בתסרוקת רולים פיפטיז של ממש. הכי ליידי.

פוני משולב בתסרוקת רולים פיפטיז (צילום: אינסטגרם)
פוני משולב בתסרוקת רולים פיפטיז (צילום: אינסטגרם)

שיעור 7: אין מה להסתיר

תמונות של סלבס בלי איפור זה השחור החדש. גווינית עשתה את זה, קמרון דיאז עשתה את זה, ואין שום סיבה שמדונה לא תצטרף לחגיגה. אגב, אם יוצאים לך קצת קמטוטים מול המצלמה אין שום צורך להטביע אותם בפילטרים.

תמונות של סלבס בלי איפור זה השחור החדש (צילום: אינסטגרם)
תמונות של סלבס בלי איפור זה השחור החדש (צילום: אינסטגרם)

שיעור 8: גבות מהאייטיז

על אף שקארה דלווין היא אייקון הגבות של הרגע, מדונה לחלוטין לא מרגישה צורך לנפנף לנערה התמה שהיא עשתה את זה הרבה לפניה. גבות דקות זה הקטע של הרגע, את כל העודפים מפעם היא השאירה בעבר יחד עם החותלות ואביזרי השיער המגוחכים.

גבות דקות זה הקטע של הרגע  (צילום: אינסטגרם)
גבות דקות זה הקטע של הרגע (צילום: אינסטגרם)

שיעור 9: הפנים הן כרטיס ביקור

לכתוב את מיקומי ההופעות הבאות שלך על הפנים כדי שאף אחד לא יפספס? הגיוני לחלוטין. את מוזמנת לרשום את מספר הטלפון שלך ולהיכנס ככה לפאב. בהצלחה.

לכתוב את מיקומי ההופעות הבאות שלך על הפנים כדי שאף אחד לא יפספס? הגיוני לחלוטין (צילום: אינסטגרם)
לכתוב את מיקומי ההופעות הבאות שלך על הפנים כדי שאף אחד לא יפספס? הגיוני לחלוטין (צילום: אינסטגרם)

שיעור 10: מניקור נקי זה לחלשות

אמנם שתי עונות של תצוגות שנותרו מאחורינו הבהירו שהקיץ הקרוב (והחורף שאחריו) לגמרי שייכים לעצלניות המניקור, אבל בעולם של מדונה, כמו בעולמם של יתר הנשים שלא מוותרות על טיפוח מני-פדי מוקפד - טרנדים שכאלו לעולם לא נכנסים לתוקף. לכי על שחור עצבני, או לפחות על אדום בוהק וציפורניים בנויות היטב.

בעולם של מדונה אין כזה דבר ''מניקור נקי'' (צילום: אינסטגרם)
בעולם של מדונה אין כזה דבר ''מניקור נקי'' (צילום: אינסטגרם)