מזמן לא נראתה ברשת פרסומת עם התלהבות כה כנה של נסייניות. לעומת ג.יפית שנלהבת מהמרכך החדש, או הבחורה האקראית בקניון שמופתעת מאיכויות משחת השיניים, הנשים שמפרסמות את ה-DVD של Brazilian Butt Lift Workout נשמעות כאילו הן על אקסטזי מופלא. "עכשיו יש לי ישבן חתיכי וקטן!", צוהלת אחת. "פשוט תסתכלו עליי, כמה אני סקסית!", משכנעת השנייה. כשלכל אלה מתלווה הדמיה תלת-ממדית של ישבן עם שלושה אזורי חיטוב שונים, קשה לא להתפתות.

לפני כמה שנים הרשת געשה בזכות הרמת הישבן הברזילאית - ניתוח פלסטי שמרפד ומעצב את הישבן באמצעות שומן שנשאב ממקומות אחרים בגוף. השנה מוח גאוני אחד סיפק את התשובה הטבעית ונטולת הכאב, באופן יחסי – אימון מאומץ ומתוחכם שאמור להשיג עבורך את הישבן המושלם. הכירו את לאנדרו קרוואליו, הגלעד של 2012.

קרוואליו כחול העיניים התחיל את דרכו אל המיליונים כרקדן מקצועי, שהמשיך והתמקצע בפילאטיס ויוגה. הרזומה שלו כולל תפקיד כמאמן האישי של הדוגמנית אלסנדרה אמברוסיו, מלאכית של ויקטוריה'ס סיקרט ומי שאוחזת באחת הגזרות המרשימות בתעשייה כולה. אמברוסיו היא זו שהדליפה לעולם את שגרת ה"ישבן הברזילאי" שהיא מבצעת לפני כל תצוגה של חברת ההלבשה התחתונה, והשיגעון הוצת. בצעד עסקי מוצלח, השכיל המאמן האישי להבין שעיני העולם נשואות באחרונה לעבר ישבנה הזקור והשובב של הדוגמניות מארצו, וכך נולדה התוכנית המשולשת – זו שמחלקת את הנכס לשלושה סוגי שרירים ופועלת על כל אחד מהם. ההבטחה – הצרת המותניים, חיטוב הירכיים וחיטוב מהותי של הישבן.

הנשק הסודי. ה-DVD של קרוואליו
הנשק הסודי. ה-DVD של קרוואליו

למרבה הצער, לא תוכלו למצוא את התוכנית בחדר הכושר הקרוב לביתכן, שכן לאנדרו המתוחכם הוציא אותה בלעדית ב-DVD, בחסות חברת האימונים הביתיים BeachBody. עם זאת, טעימה מהטרנד שמשגע את אמריקה אפשר לקבל מהפרסומת האנרגטית, וגם מכמה מאמרים שמפארים אותה ברשת. אל תטעו – לא מדובר בתרגילים פאסיביים על המזרון, אלא בתוכנית מאומצת שמשלבת תרגילי כוח, נענועי גוף למכביר ותרגילים משלימים לגוף, כי מי רוצה ישבן מפתה עם גוף רופס?

גם אם את לא בנבחרת של ויקטוריה'ס סיקרט (צילום: gettyimages)
גם אם את לא בנבחרת של ויקטוריה'ס סיקרט (צילום: gettyimages)

מן הסתם, קיימים ברשת לא מעט תרגילים לחיטוב הישבן, אך המיזם הברזילאי החדש מדגים שבעולם היופי והכושר, מיתוג נכון הוא הכול. רק מלדמיין את הישבן שלנו מחולק לפלחים שריריים עושה אותנו רזות יותר, שלא לדבר על אווירת הקרנבל החלומית. מארז ה-DVD, בינתיים, נמכר באמזון במחיר נאה של 64.50$ ואוזל במהרה. חלום בהישג יד, מה שנקרא.