אנג'לינה ג'ולי, האישה והאייקון שמסרב לדהות, חוגגת היום יום הולדת 37. בשנה האחרונה היא דוממה מעט את מנועי הסקס-אפיל ולקחה על עצמה תפקידים "מכובדים" ויוקרתיים יותר, כמו המלווה של בראד פיט לשלל הפרמיירות בכיכובו, או על תקן במאית הסרט הפוליטי In the Land of Blood and Honey ולבסוף, רק לא מזמן, כאישה מאורסת. עם זאת, היא לא מפסיקה להפתיע בכל הופעה פומבית שלה. עם איפור או בלעדיו, בעוד שק שחור או בשמלת ערב עם שסע מכה גלים, האישה הזו פשוט יפה. מה גם, שאנג'לינה הנוכחית – זו האצילית, המתונה, עם השיער הארוך, השכיחה מאיתנו כמעט לגמרי את הנערה המופרעת והערפדית שהיתה.

נערית. אנג'לינה מודל 1998 (צילום: gettyimages)
נערית. אנג'לינה מודל 1998 (צילום: gettyimages)

לא מתוך קנאה חלילה, אלא מתוך סקרנות בריאה, ביקשנו משני מומחים לפלסטיקה לחוות דעה על תווי פניה, ולבדוק האם ניכרת בהם התערבות כירורגית. ד"ר רונן גלזינגר, מומחה בכירורגיה פלסטית, הפנה כאן לא מזמן זכוכית מגדלת לעבר מדונה. ד"ר מימי איינריך, מומחית ברפואה כללית העוסקת באסתטיקה, יודעת דבר אחד או שניים על שפתיים מלאות, כמי שעובדת לא מעט עם סטילאז' Special Lips – מילוי עדין ואלסטי במיוחד, שנשמר עד 9 חודשים וממלא עבור לא מעט נשים את חלום האנג'לינה שלהן. הנה מה שהיה לשניהם לומר על נערת יום ההולדת.

האף

ד"ר גלזינגר: "לא נראה כי אנג'לינה עברה ניתוח אף, אך יכול מאוד להיות כי עברה מילוי בגב האף, על מנת לישר את השקע הטבעי שלו".

ד"ר איינריך: "בהחלט השתנה בנעוריה המאוחרים, כנראה כתוצאה של כירורגיה פלסטית מצוינת. האף צר יותר משמעותית ומעט סולד".

סולד יותר? אנג'לינה בפרופיל (צילום: gettyimages)
סולד יותר? אנג'לינה בפרופיל (צילום: gettyimages)

הגבות והמצח

ד"ר גלזינגר: "אם נבחן את תמונותיה בצעירותה אל מול התמונות העכשוויות, ניתן לשער כי אנג'לינה עברה הרמת מצח וגבות. אין ספק שהליך כזה העניק דגש לעיניה הכחולות, והפך את המראה שלה להרבה יותר אצילי ומתוחכם".

ד"ר איינריך: "הגבות והמצח השתנו מעט במהלך השנים, כאשר בנעורים הגבות עבות יותר ובעלות קשת עגולה, בעוד שבעשור האחרון הן דקות יותר ומסודרות בצורת משולש. להערכתי מדובר בסידור בלבד, ללא כל נגיעה פלסטית. כמו כן, אין שום סממני בוטוקס במצח".

מילוי או מתנת הטבע? אנג'לינה והשפתיים (צילום: gettyimages)
מילוי או מתנת הטבע? אנג'לינה והשפתיים (צילום: gettyimages)

השפתיים

ד"ר גלזינגר: "לא מן הנמנע כי ישנו מילוי בשפתיים, למרות המיתוס על העסיסיות הטבעית שלהן".

ד"ר איינריך: "בעלות נפח וצורה מרשימים מאוד, עם דומיננטיות לשפה התחתונה בעלת מבנה ה'פרפר', אך ללא כל שינוי במהלך השנים".

עצמות הלחיים

ד"ר גלזינגר: "כאישה מאוד רזה, סביר כי עם השנים, הלחיים של אנג'לינה איבדו מנפחן - דבר אשר עלול להבליט את הקמטים ולשוות מראה כחוש, אשר אינו מחמיא ואינו נראה בריא. אך זה לא המצב - לחייה נראות כאילו עברו פרוצדורות של הוספת נפח באמצעות הזרקת חומרי מילוי, או החדרת שתלים בניתוח כירורגי, שגורמות לעור להימתח מעט ובכך מטשטשות את קמטי החיוך".

ד"ר איינריך: "בעשור האחרון הלחיים נראות מודגשות יחסית לאלו שבתמונות הילדות והנעורים. נראה כי הסיבה היא ירידה במשקל, שהפכה את תוויה העגולים למחודדים".

דומיננטי יותר? אנג'לינה והסנטר (צילום: gettyimages)
דומיננטי יותר? אנג'לינה והסנטר (צילום: gettyimages)

קו הלסת והסנטר

ד"ר גלזינגר: "בילדות, הסנטר של אנג'לינה היה מרובע יותר, וכעת הוא שפיצי וארוך, מה שמקנה לה מראה אצילי ושברירי עוד יותר. החידוד בלסת מצביע על מעורבותו של מנתח פלסטי, שמן הסתם עיצב את קו הלסת בעזרת חומרי מילוי או בהחדרת שתל לסנטר".

ד"ר איינריך: "בהשוואה לתמונות משנים קודמות, הסנטר נראה דומיננטי יותר, אפילו ניתן לומר בעל קו גברי אופייני. זהו בהחלט שינוי שמרמז על מגע יד של פלסטיקאי, באמצעות החדרת שתלים או הזרקה של חומר מילוי צמיג".

ומה אתם חושבים? האם יופייה של אנג'לינה הוא פרי הטבע או תוצר של הליכים קטנים ועדינים, בדומה לג'ניפר לופז? הצביעו בסקר שלנו, ואל תשכחו לאחל לה מזל טוב.