תיאוריות קונספירציה נוסח הוליווד דינן כתיאוריות קונספירציה גדולות וחשובות - כל מה שצריך כדי לקבל אותן זו טיפת אמונה, וגם כמה הוכחות מצולמות. כך, כשנטען כאן שג'ורג' קלוני הופך את בנות הזוג שלו מפרחות לסינדרלות, תמונות ה"לפני" ו"אחרי" דיברו בעד עצמן. זהו גם הסיפור המסקרן של ג'ייסון סודייקיס, רק הפוך.

אם השם ג'ייסון סודייקיס לא מדליק אצלכם נורה אדומה עם פרצוף בצדה, זה לא נורא, כי באמת שלא מדובר במגה-סטאר. סודייקיס בן ה-36, בחור שההגדרה "ממוצע" יושבת עליו טוב יותר מחליפת טוקסידו תפורה לפי מידה, התפרסם בהוליווד בעיקר בזכות השתתפות קבועה בתוכנית המצליחה סאטרדיי נייט לייב, וכן בזכות תפקיד האורח המעולה ב"30 רוק" של טינה פיי.

וכך ג'נוארי נראתה אחרי הפרידה (צילום: gettyimages)
וכך ג'נוארי נראתה אחרי הפרידה (צילום: gettyimages)

בשנה האחרונה הגריל סודייקיס עוד כמה ג'ובים - תפקיד חמוד בסרט "איך להיפטר מהבוס", הנחיה בטקס פרסי הקולנוע של MTV, אבל בעיקר - ובגלל זה הוא כאן - סודייקיס הצליח ללכוד ברשתו כמה מהשחקניות הכי יפות בשכונה.

ב-2010, אחרי שהתגרש, סודייקיס עלה לכותרות לראשונה בזכות הרומן שלו עם מי שכל הוליווד חלמה לראות בעירום, כוכבת הסדרה מד מן, ג'נוארי ג'ונס. כעת הוא יוצא עם מי שהקסימה אתכם במדור "פנים מוכרות", אוליביה וויילד הלא פחות ממהפנטת. בין לבין, השמועות העיקשות מספרות שיצא לרגע עם סקרלט ג'והנסון ורשם לזכותו סטוץ עם ג'ניפר אניסטון, ששיחקה לצדו ב"איך להיפטר מהבוס".

מה הן מוצאות בו? ג'ייסון סודייקיס (צילום: gettyimages)
מה הן מוצאות בו? ג'ייסון סודייקיס (צילום: gettyimages)

איך הוא עושה את זה? מזדעקים מדורי הרכילות בעולם, אבל השאלה החשובה באמת היא מה בדיוק סודייקיס עושה שגורם לבנות הזוג שלו להיראות מוזנחות יותר. שוב, ההוכחות מצולמות: בתקופת סודייקיס התייצבה ג'נוארי ג'ונס על שטיח האדום בשמלה כחולה שזיעזעה את המבקרים, ועם שיער לא חפוף ואיפור מרוח, כאילו שזה עתה התעוררה לתוך הנגאובר אחד גדול.

סקרלט ג'והנסון, שמעולם לא הודתה שיצאה עם האיש, נראתה כמו צל חיוור של עצמה בתקופה בה השמועות על השניים ניצתו. וכעת גם אוליביה וויילד, היפהפייה שנדמה כי שום דבר לא יכול לקלקל אותה, נראית בחברתו כמו סחבה מדובללת.

מתי חפפת לאחרונה? אוליבייה וויילד בתקופת סודייקיס (צילום: gettyimages)
מתי חפפת לאחרונה? אוליבייה וויילד בתקופת סודייקיס (צילום: gettyimages)

זה מתחיל בתמונות פפראצי של השניים, בהן וויילד נראית מאוהבת לחלוטין מחד, ומאידך, מזכירה הומלסית. וזה ממשיך ביציאה המשותפת של השניים למשחק כדורסל, בו דגמנו לוק ווייט-טראשי ומוזנח. אבל זה לא נגמר שם: הופעתה הפומבית האחרונה של וויילד, עם תספורת "הרגע קמתי מהמיטה" ואיפור מינימלי, לא משאירה מנוס מלהודות שלסודייקיס יש כנראה כוחות קסם. כישוף, אם תרצו.

אפילו ג'ניפר נתפסה ברשת
אפילו ג'ניפר נתפסה ברשת

ראו כיצד גם ג'ניפר אניסטון, שהצטלמה עם הסטוץ המוכחש למגזין מארי קלייר, נראית לצידו משתוקקת למסרק. ועם זאת, אנחנו בעד. סודייקיס, עם מכנסי הדגמ"ח, המיני-כרס ומבט הכלבלב החביב, הוא כנראה ה-Feel Good Guy האולטימטיבי, זה שנוח להיזרק איתו על הספה בטרנינג. אם המסר שלו הוא שגם הבחור השגרתי ביותר יכול להשיג מלכת יופי, זה בהחלט עובד.

בנוסף, אם השליחות הסודית שלו היא לגרום לכוכבות הכי מלוטשות על השטיח האדום להיראות קצת יותר אנושיות, מה רע? קצת פחות פן, קצת יותר לוק מאוהב ומטופש, והנה, גם היפה בנשים נראית כמו חברתך הטובה בתחילתה של מערכת יחסים מבטיחה. בניגוד לקלוני, שעושה לחברותיו האלמוניות מייק-אובר מפלסטיק, סודייקיס עושה פה בעצם עבודת קודש, ומשחרר את נשות הוליווד מכבלי הטיפוח. שנמליץ עליו לג'ניפר לופז?