סקר שנערך בלוס אנג'לס באוגוסט השנה הצליח להפתיע - מי שזכתה בתואר "הגוף של השנה", לצידו של דיוויד בקהאם, היתה הלן מירן. מירן, שתהיה השנה בת 67, הצליחה לגבור על מועמדות צעירות בהרבה ולהוכיח, עם החן הבריטי האופייני לה, שגם אחרי גיל 60 אפשר להיות לוהטת.

ומירן לא לבד - הוליווד מלאה בנשים בעלות גזרה מעוררת קנאה שחצו מזמן את משוכת "גיל הזהב", מה שלא מפריע להן לדגמן מחשופים ולפלרטט עם הצופים בסרטים חדשים. הנה עוד כמה מועמדות ראויות לתארי כבוד באגף הסקס-אפיל, בגילאים מכובדים בהחלט.

 הגוף של השנה. הלן מירן (צילום: gettyimages)
הגוף של השנה. הלן מירן (צילום: gettyimages)

מריל סטריפ, 62

מזמן לא התקבל שער של הווג האמריקאי בזרועות כה פתוחות, כמו זה שעליו מתנוססות פניה היפות של השחקנית הוותיקה והאהובה מריל סטריפ. גיליון ינואר, בו ראיון וסדרת תמונות מקיפה עם מי שנכנסה, על המסך, לנעליה הכבדות של מרגרט טאצ'ר, רק מחזק את מעמדה של סטריפ כדמות מפתח תוססת, מסקרנת וכן, בעלת סטייל וגוף הורס למדי, שיכולה להוות מודל חיקוי לכוכבות צעירות.

ג'יין פונדה, 74

בפסטיבל קאן האחרון היו הרבה כוכבות שוות, אך ג'יין פונדה, עם מבחר השמלות הצמודות שלה ועם האטיטיוד הקולי, כמעט גנבה להן את ההצגה. כוכבת "ברברלה", שממשיכה גם בגילה המתקדם לשמש כשגרירת יופי, אוחזת בקימורים מושלמים ובחיוך נערי שלא מותיר מקום לספק - יש לה אנרגיות שיכולות להספיק לשלוש איט-גירלס מתחילות.

עם הרגליים על הקרקע. טינה טרנר (צילום: gettyimages)
עם הרגליים על הקרקע. טינה טרנר (צילום: gettyimages)

טינה טרנר, 72

פעם בחורה עם חיבה יתרה לשמלות קצרצרות, לעולם ליידי שלא תיפרד מהטיץ הצמוד. טרנר, שהכניסה את האטיטיוד הפלפלי שלה ללהיטים שכולנו אוהבים לזמזם, ממשיכה להופיע לאירועים חברתיים כשהיא לובשת חליפות מגה-צמודות ועל פניה אותו החיוך הממזרי.

סוזן סרנדון, 65

מי שהיתה פעם חצי מהצמד תלמה ולואיז חגגה לא מזמן יום הולדת 65, מה שלא מונע בעדה להופיע לטקסי פרסים עם מחשופים נדיבים ועם רעמת תלתלים שממסגרת את פניה היפות. טים רובינס? תזכירו לה מי זה?

לא יכולנו לוותר. כריס ג'נר (צילום: gettyimages)
לא יכולנו לוותר. כריס ג'נר (צילום: gettyimages)

כריס ג'נר, 56

נכון, האמא של משפחת קרדשיאן היא לא ממש בת 60 עדיין, אבל לכל כלל יש יוצאת מן הכלל. מי שבמו ידיה הפכה את בנותיה המטומטמות לתעשייה המגלגלת עשרות מיליוני דולרים בשנה ניחנה בחן נערי בשפע, צחוק מתפרץ, גזרה פצצתית ופנים (עם עזרה מכמה מנתחים פלסטיים בכירים) שעוזרות להבין מאיפה הגיעו הגנים של קים.

לוחמת ברשע. סיגורני וויבר (צילום: gettyimages)
לוחמת ברשע. סיגורני וויבר (צילום: gettyimages)

סיגורני וייבר, 62

סוגרת את הרשימה בת גילה של מריל, השחקנית הכסחנית שכולנו התקנאנו בשלב זה או אחר בחיינו בשרירי הזרועות שלה. גם עכשיו, אחרי שכל סרטי האימה מאחוריה, וויבר ממשיכה להדהים עם גזרה ספורטיבית ועור צחור שכאילו ניזון מוויטמינים של חייזרים.