מיקי ממון היתה שם לפני כולן, מפוסלת ושלווה. הדוגמנית שיודעת לספר על עבודה משותפת עם איב סן לורן ועל צילומי שערים בינלאומיים מפגינה בימים אלה קלאסה אירופאית בקטלוג החורף של המעצבת אליאן סטולרו, בו היא משתפת פעולה עם אמה, דוגמנית העבר קיטי ממון. שאלנו אותה מי הם חמשת האנשים הכי יפים בעיניה. הנה מה שהיא גילתה.

דייויד בואי

"האייקון הפרטי שלי מאז שעמדתי על דעתי. לא נמאס לי לשמוע או לראות אותו בכל הזדמנות אפשרית. כותב, מלחין, צייר - מולטי-טאלנט ואמן רב תחומי שידו בכל. וזה עוד לפני שדיברנו על איך שהוא זז. יצא לי לצפות בו מהשורה הראשונה במופע שלו בהמבורג. חוויה מרטיטה".

עוצרת נשימה. אנג'לינה ג'ולי (צילום: gettyimages)
עוצרת נשימה. אנג'לינה ג'ולי (צילום: gettyimages)

אנג'לינה ג'ולי

"יש הרבה נשים יפות, אבל רק מעט מהן באמת זכאיות לתואר 'עוצרת נשימה'. ג'ולי בהחלט בראש הרשימה הזאת. מה שמדהים בה זו ההתפתחות שלה כאישה, כאימא, כאדם. היא שינתה את החיים שלה מקצה לקצה, בלי לאבד טיפה מהאדג'יות שלה".

רונית אלקבץ

"אישה שהולכת עם האמת שלה עד הסוף. כל כולה – זאת היא, בלי השפעות זרות. מאוד קשה להיות בעולמנו בלתי נגוע, אמיתי, אתה. אלקבץ מצליחה כל השנים להקשיב רק לעצמה, וזה מה שהביא אותה לטופ. גם כדוגמנית וגם כשחקנית, היא פשוט בלתי נשכחת".

לא דורכת במקום. גלית גוטמן (צילום: עדו לביא)
לא דורכת במקום. גלית גוטמן (צילום: עדו לביא)

גלית גוטמן

"הנחישות, המקצועיות, הרצון להצליח, המוטיבציה. גוטמן היא אשת משפחה למופת, שמצליחה איכשהו להישאר אדם פרטי ולא להפוך לנחלת הכלל. אני אוהבת בה את זה שהיא לא דורכת במקום ומשקיעה את כל כולה בכל יעד חדש שהיא מסמנת לעצמה. One of a kind".

מעמיק ורציני. איתי אנגל (צילום: רועי חביב)
מעמיק ורציני. איתי אנגל (צילום: רועי חביב)

איתי אנגל

"אני לא רואה הרבה טלוויזיה, אבל אם יש מישהו שיכול להשאיר אותי צמודה למסך זה איתי אנגל. אני לא מכירה אותו, אבל הייתי שמחה לשבת איתו לקפה ושיחה טובה. הוא מצטייר בעיניי כאדם מעמיק ורציני, והוא משדר על המסך איכות מאד נדירה במחוזותינו - ג'נטלמנית, אירופאית. רואים עליו שהוא אוהב את מה שהוא עושה".