לאחרונה רכשתי קונסילר רולר של גרנייר וחשבתי שתשמחו לראות תוך כדי סקירתו גם השוואה לשאר הקונסילרים שיש לי. תנו לי להפתיע - אין לי הרבה. סך הכל שלושה, כולל גרנייר. קונסילר הוא פריט איפור שאני לא מקדישה לו יותר מדי תשומת לב כי לשמחתי אני לא סובלת מעיגולים שחורים (המון שתיית מים ושינה תקינה הם פיתרון מעולה). כתוצאה, הדברים היחידים שאני מחפשת בקונסילר הוא שיאיר מעט את האזור ויסתיר את מעט הקמטוטים שיש לי. שלושת הקונסילרים שיסקרו מיועדים בעיקר לאזור העיניים ולכן אני אתייחס לאזור זה בלבד.

הראשון שמתחרה והיוקרתי מבין השלושה הוא DiorSkin Sculpt Lifting Smoothing Concealer מבית Dior. הקונסילר מבטיח לטשטש פגמים ולהעניק זוהר טבעי. יש בו אבקות מדור חדש המבטחיות לצמצם קמטים. זה היה קונסילר ראשון שלי ורק עכשיו מספר שנים לאחר רכישתו אני מבינה עד כמה סמכתי דאז על דיילת שמכרה לי את הקונסילר. זהו בעצם קונסילר אנטי אייג’ינג שמיועד לעור שרוצה לא רק להסתיר פגמים אלא גם להוסיף פעולת מתיחה לאזור. מרקמו סמיך והוא נמכר בשלושה גוונים בלבד כאשר לי יש את גוון מספר 1 שהוא בז’ בהיר מאוד. על העור הוא מאוד נעים ולחותי ויש לו רמת כיסוי בינונית. אני צריכה להניח כמות מאוד מזערית על מנת להגיע לכיסוי סביר. סך הכל קונסילר טוב במיוחד לנשים מעל גיל מסויים שרוצות קונסילר יוקרתי. אני אישית פחות אוהבת אותו מכוון שעם אני יותר שזופה או מניחה יותר ממנו הוא מאוד מבהיר את אזור מתחת לעיניים והמראה שנוצר הוא לא כל כך טבעי. אני מעדיפה קוסנילרים שהם יותר בגוון סלמוני וכתמתם. אלו מסתירים בצורה יותר טובה וטבעית.

איפה וכמה? בארץ ניתן להשיגו בדוכנים של דיור. לא בדקתי מחיר אך אני מניחה שהוא עולה לפחות 150 ש"ח. בסטרוברי מחירו 127.5 ש"ח לפני הנחות. 6 מ"ל.

קונסילר שני שאני מאוד אוהבת וקוראות שעוקבות אחרי הבלוג יוכלו להיזכר שבכל פוסט "איפור היום" אני לרוב איתו הוא Select Moisturecover מאת מאק. זהו קונסילר שמגיע גם כן בטיובה עם אפליקטור. זהו קונסילר לחותי אשר מספק גימור טבעי סטני. ניתן לעבוד איתו בשכבות דקות על מנת להגיע לכיסוי רצוי אך בעיקרון הוא נותן כיסוי בינוני. אם זה לא היה ברור - אני מאוד אוהבת אותו לאזור מתחת לעיניים. הוא נראה טבעי, הוא נמרח בצורה נעימה ומטשטש עם מברשת 224 מעולה. עם 19 גוונים לבחירה לא ניתן לטעות בבחירה ולי יש את NW20 שכרגע לצערי מעט כהה לי מדי. בקונסילרים של מאק אני ממליצה לבחור את גווני ה-NW שהם יותר ורדרדים סלומוניים ולא צהובים. זה נראה הרבה יותר טוב. וגם כן תשימו שקונסילר מתאים למייקאפ ולא בהיר מדי - תבחרו טון אחד נמוך יותר מהמייקאפ . אם אתן NC30 אז תבחרו NC25 לדוגמה. זה מחריד אותי לראות אשה שהיא NW40 כלומר יחסית כהה מסתובבת עם קונסילר מתחת לעיניים NW20 וחושבת את עצמה לקים קרדשיאן (שלעתים מאופרת מושלם ולעתים אסון מהלך).

איפה וכמה? בחנויות מאק 99 ש"ח. 5 מ"ל.

קונסילר אחרון להיום הוא גם החדש באוסף שלי. האמת הייתי די סקפטית. כל הגימיק של קונסילר ברול און ועוד מבטיח לקרר ולהוריד נפיחות באזור לא נראה לי. קפאין רול לעיניים 2 ב-1 (או Anti Dark Circle Eye Roller(מאת גרנייר מבטיח שמעבדות המחקר של חברה שילבו קפאין, הידוע בהמרצת מחזור הדם סביב העין ותמצית לימון הידועה בהשפעתה על הבהרת כוון העור. ייחודיות של הרול און שהוא משלב טכניקת עיסוי, מועשר במרכיבים טבעיים וקונסילר לכיסוי לאורך זמן. הפורמולה בעזרת כדורית עיסוי מאפשרת פתרון לטיפול במראה עיניים עייפות ללא כהויות.

ועכשיו לתכלס כי זה מה שמעניין לא? הרול און מאוד נעים על העור ונותן תחושה קרירה אפילו ללא איחסון בתנאי מזג קרים כגון מקרר. אני צריכה בדיוק שתי מריחות ואז לטשטש עם מברשת או עם אצבעות כדי לכסות את כל האזור. מרקמו יחסית מיימי לקונסילרים אחרים ולכן גם הכיסוי שהוא מעניק הוא נמוך עד בינוני. לדעתי כדורית עיסוי היא עדיין בגדר הגימיק מכוון שאם הייתי מעסה אותה הייתי נשארת עם כמות כיסוי אדירה. הוא מגיע בשני גוונים - בהיר וכהה ולי כמובן יש את הבהיר. ציפיתי שגוון בהיר יהיה יותר בהיר אך הוא בדיוק בגוון הנכון - לא בז’י מדי או סלמוני מדי. סך הכל קונסילר ממש טוב אך מתאים לקהל מסוים בלבד - אלו שלא סובלות מעיגולים שחורים כהים מדי או נפיחויות רציניות מדי כי פה נס לא יהיה. לי הוא כרגע מאוד מתאים כי יש לו גוון טוב, הוא מרגיש נעים על העור ומטשטש ללא בעיה. גם צורת ההנחה נוחה מאוד ואין צורך להוציא אפליקטור כמו בשאר הקונסילרים.

איפה וכמה? בארץ הוא נמכר במחיר אבסורדי של 150 ש"ח. אני רכשתי במבצע של 1+1 ואז הוא יצא 75 ש"ח לכמות של 15 מ"ל שזה סה"כ מאוד יפה ופי 3 מקונסילר של מאק לדוגמא. באיביי מחירו מתחיל מ-9.5$ ולכן מהווה מציאה.

כל קונסילר שאני מניחה אני מקבעת עם פודרת קונסילר Halo של מינרלז. לסקירה מלאה תלחצו פה. מוצר מעולה שמוסיף לעמידותו ולפיניש של כל קונסילר. מומלץ ומאסט בשבילי.

ומי המנצח בשבילי מכולם? אני מתלבטת בין זה של מאק וגרנייר האמת. את מאק אני אוהבת כי הוא מספק יותר כיסוי ולחותיות. לעומת זאת הרול און יותר קליל, נוח להנחה ונותן יותר תמורה ביחס של מחיר לכמות.

ניסיתן אחד מקונסילרים האלו? תחלקו בתגובות את החוויות!