מזל מאזניים

שבתאי ממשיך את מסלולו בגזרתכם ויישאר שם עד אוקטובר 2012. זה לא סימפטי לעמוד תחת מרותו של זקן האלים, להרגיש שאתם סוג של מוגבלים ולא ממש מצליחים להיות קלילים וצעירים ברוחכם כמו שאתם רגילים.

אולם שבתאי עושה עמכם חסד, מעצים את שמכם ומשדרג את מעמדכם. זה הזמן לקחת אחריות, לא לפחד מלהתחייב ולהרגיש שלאט לאט הקרקע מתייצבת. קחו אוויר, כי שבתאי יבצע נסיגה בין התאריכים פברואר 2012 ועד סוף יולי 2012, זוהי בהחלט הרגשה של הזדקנות מוקדמת, אולם אין ספק שעד סוף הנסיגה תרגישו קפיצת מדרגה וכל העולם ואשתו יוכל להתייעץ אתכם.

כוכב אוראנוס לא מניח לכם לנשום נשימות פשוטות ורגילות, אותו כוכב שעשה מהפכות בעולם, שמנהיג צדק חברתי, יושב בבית הזוגיות שלכם ומפריע לאיזון שלכם. השגרה משעממת אתכם, החסרים קופצים נגד עיניכם וקשה לכם להיות מסופקים.

נסו לתעל את האנרגיות בבית הזוגיות לשינויים מהותיים בחיבור לאני העליון שלכם. זכרו להתחבר לעצמאות, לקדמה, לרעיונות מיוחדים ולנסיעות מעבר לים שיוכלו בהחלט לפתח לכם גם את ההשראה וגם את המיוחדות האישית רחוק ככל האפשר.

ונוס, אלת האהבה, ביחד עם יופיטר בבית התשוקה, מפזרים עבורכם אבקנים לקרקע פורייה עבור קשרים שמתמסדים ונרקמים בהבטחה.

ימים של אושר צפויים בחיי אהבתכם, הכרויות, מיסוד ושותפויות לא שגרתיות, במיוחד בפברואר עד אפריל 2012 תפליגו באיים של תשוקה מתקתקה ותיהנו מנפלאותיה של האהבה.

אולם זכרו כי מה-15 למאי עד ה-27 ליוני ונוס תיכנס לזמן נסיגתה בתאומים. היו זהירים עם כספים ומילים שנזרקות באוויר, שמרו על טאקט ואיפוק. סביר להניח שגם הרגישות תציף את לבכם ותבלבל אתכם.

בתחום הכספי והקריירה: המצב הכספי במגמת עלייה והתייצבות, אולם ישנם זמנים בהם אתם לא עוצרים את תאבונכם היוקרתי וממהרים לבזבז. חודש יולי 2012 יכול להיות פריצת דרך משמעותית עבורכם, שמרו על איפוק ואל תמהרו להגיב. יופיטר בבית 8 עד ליוני 2012, מה שעושה נפלאות למצבכם הכספי. יש סיכוי לקבל כספים ממקור בוגר ואחראי, אולי הדוד מחו"ל.

בתחום האהבה: אוראנוס הכוכב המהפכני, מחולל הגירושין, נמצא בבית הזוגיות שלכם. הוא יודע להפוך אתכם להרפתקנים ומלאי תשוקה, אולם קבלו נורת אזהרה: בין החודשים יולי לדצמבר 2012 אתם עלולים להרגיש חנק במערכות יחסים ורצון לשבור את הכלים. זכרו תמיד שבן הזוג העומד מולכם הוא קודם כל המראה שלכם, ומזל שיש את שבתאי הזקן שמאזן אתכם וגם יודע לגרום לכם לקום בכל בוקר עם החלטה חדשה.

בתחום הפיזי: זוהי שנה שאתם לא בוחלים בעבודה קשה ונותנים את כל כולכם, אולם זכרו שהגוף שלכם עדין וזקוק למנוחה. שמרו על חיבור גוף נפש ואל תתפתו להרגלים מגונים. חולשה בדם עלולה לסמן לכם להאט את הקצב ולשמור על עצמכם. והשנה אתם עלולים לחוות שינויים רבים בתחום הבית והמשפחה. פוריות היא כבר לא מילה גסה, יש מצב שאתם מקבלים בשורות מהחסידה.

אנרגיה טובה: אין ספק שמיולי 2012 אתם משדרגים את עצמכם, מממשים את חלומכם וזוכים להכרה. אולם זכרו שההצלחה חייבת להיות מתורגמת גם להצלחה כספית וזכרו לעמוד על זכותכם הכלכלית. יופיטר עלול להפתיע אתכם ולסדר לכם שינויים מופלאים בבית ובשדרוג הנוחות והיופי המלכותי.

חיזוק המזל: השנה מומלץ לכם להתחבר לשלמותו של הצבע הורוד, אותו צבע שמחבר אתכם לוונוס האלה, לשקט, ביטחון ואנרגיה של אהבה. כשאתם עייפים ורצוצים, התחברו לצבע המרגיע הירוק שמחבר אתכם לאדמה.

שנה טובה מאזניים.

מזל עקרב

השנה, עקרבים, היא שנה רבגונית למדי. כל צבעי הקשת יצבעו את חייכם, היו נכונים ליהנות משינויים ולא לעשות שרירים.

נתחיל באהבה. יופיטר, כוכב השפע וההתרחבות, מתנחל בגזרת האהבה שלכם עד ליוני 2012. זוהי תקופה קסומה לזוגיות מלבלבת, לנסיעות משותפות לחו"ל, להרפתקאות ושותפויות שיחדירו בכם מוטיבציה ועליית מדרגה.

אין ספק שהשנה אתם לא בדיוק בשיא כושרכם. אתם מרגישים חולשה פיזית שמומלץ לייחס לה חשיבות ולא להתעלם ממנה. כוכב נפטון שעובר לגזרת הרומנטיקה בפברואר 2012 מפתיע אתכם וגורם לכם להתאהב ולשקוע בפנטזיות לא ממש אופייניות למעטפת הקשוחה שלכם.

אל נא תצהירו השנה שאתם חזקים בלבכם, בדיוק באותה שעה אתם עלולים להרגיש טלטלה רגשית ללא שליטה. אין ספק שהשנה התנודות בלב יהפכו מקור בלתי צפוי לנפילות אנרגטיות, אז קבלו עצה ידידותית ממני וזכרו שרגשות הן לא חולשה. אל תנסו להילחם בהם ולשמור על שליטה. השנה אין ביטוח כשמדובר באהבה, אז כדאי שתתחילו להתרגל ולהאמין שאוהבים אתכם.

כוכב מארס ששולט בגזרתכם מרעיף עליכם פעילות ענפה למען החברה, כמו גם כנסים, אירועים והתפתחות לא קונבנציונלית כשמדובר באידיאלים. אין ספק שהשנה קולכם עלול להישמע רבות, אתם לא שותקים ולא דוגלים בשתיקה.

הכוכבים ששולטים בכם, העקרבים, הם העוצמתיים ביותר. פלוטו, כוכב האופל ומארס אל המלחמה שיכולים להניע את גלגלי העולם, להתחדש, לרדות, להיות מסתוריים וללכת עם צו לבכם עד הסוף.

השנה אתם הופכים מסתוריים וממגנטים מתמיד. שימו לב לתקופה שבה מארס ישהה בבתולה (מנובמבר 2011 ועד יולי 2012). זה הזמן שלכם לצאת במסע של גילוי עצמי, מימוש עצמי והכרה חברתית שלא הייתה לכם ההזדמנות להגשימה עד כה

.

בתחום הכספי וקריירה: השנה נקודת המזל ממוקמת בבית הרכוש שלכם. אתם זקוקים לשינוי ושדרוג הבית ובמקום מגוריכם. כל מה שקשור לנדל"ן ולהשקעות ברכוש יניבו פירות בעתיד. כוכב שבתאי עומד להיכנס לביקור ארוך בגזרתכם באוקטובר 2012. זוהי השנה שאתם הולכים ליהנות מועצמת שמכם הטוב, מיכולת נפשית ופנימית להתחייב, לצמוח ולגדול בעסקים, בעצמאות וגם בזוגיות.

בתחום האהבה: אין ספק שזוהי שנת האהבה בחייכם. אתם נהנים מחיזורים, מרגישים יכולת להתמסר ולתת את כל כולכם. כבר בחודשים הקרובים, אוקטובר ונובמבר 2012, תרגישו נסחפים וצוללים לתשוקות וסערות פנימיות שאם תדעו לתעל אותם לטוב תיהנו מאהבה כמו בסרטים הלוהטים.

בתחום הפיזי: ישנה רגישות במערכת העצבים ואולי אפילו בזרימת הדם בגופכם. נסו לשמור על איפוק ואיזון גוף נפש. מדיטציה והרפיה חשובים בהחלט עבורכם. חרדות ופחדים הם תוצאה של מטענים חבויים בתוככם, למדו לשחרר ולסמוך על הסביבה.

אנרגיה טובה: עד יוני 2012 אתם נהנים מתקופה של הזדמנויות. בין דצמבר לינואר 2012 תהיה לכם הזדמנות להחזיר אהבה שחשבתם שכבר חסרת סיכוי. במאי 2012 אתם נהנים מהזדמנויות יוצאות דופן להיכרויות ומיחסים שמעבר לים. ואיך אפשר בלי קולולו, במאי 2012 חלון בזמן מושלם להצעות נישואין וחתונה.

חיזוק המזל: צבע ירוק הוא צבע מופלא לחבר אתכם לקרקע יציבה ולאיזון רגשי. נסו לצאת לטבע וליהנות מנפלאות של התחדשות וצמיחה.

מזל קשת

השנה, קשתים, אתם ממשיכים את תקופת השינויים והמהפכים. נקודת המזל בגזרתכם עד לספטמבר 2012 תכריח אתכם להתחבר לאמת הפנימית שלכם.

תהיו חייבים לעשות החלטות מתוך אמונה עצמית וסינון משמעותי ב"נשמות טובות" שנמצאות מסביבכם, ובכאלה שעלולים לדרדר אתכם.

זה הזמן להתחבר לאינטואיציה שלכם, לשמור לא להיסחף למלכודות דבש, גם אם זה מפתה ביותר. השנה כוכב מרס ישהה בבית העבודה שלכם מנובמבר 2011 ועד יולי 2012. אם שקטתם על שמריכם עד היום והיה לכם קשה להוציא לפועל את רחשי לבכם, זה הזמן להיכנס להילוך גבוה ולהפעיל את הטורבו האישי שלכם, להיות בעשייה מוחלטת ולקחת את המושכות.

אין ספק שזו הולכת להיות תקופה לחוצה ומורטת עצבים, אולם בסופה תוכלו לטפוח לעצמכם על השכם אם תשכילו לתעל את האנרגיות לעשייה ברוכה ולא למתח ועצבים מורטים, תיהנו מעשיה ברוכה ומהתקדמות משמעותית.

בתחום האהבה מגיעות אליכם בשורות טובות. ביוני 2012 כוכב המזל נכנס לגזרת הזוגיות ומחמם את לבכם, מניע אתכם לשתף פעולה, להעריך את בני הזוג יותר מתמיד ואולי לחשוב גם על מיסוד קשרים. כוכב פלוטו בבית הכספים שלכם מעורר בכם את יצר התשוקה להשקיע ולחקור את הדרך הקלה לעשות כסף ולהתעשר בקלות, אולם זכרו שהכסף הוא אמצעי ולא מטרה נעלה.

תיהנו מהדרך ולא רק מהתוצאה. וכן, יש בכם אש מוגברת, אתם סוערים וגועשים. הגב והמותניים מאותתים לכם למנוחה, יוגה ופילאטיס יכולים לעזור. השנה נסו להמעיט מהאקסטרים האהוב עליכם וכשאתם נחים לכו על זה עד הסוף.

בתחום הכספי וקריירה: כוכב מארס שישהה בגזרתכם יניע אתכם לעשייה מוגברת, להשקעות, לעצמאות, לשינויים ולמימוש עצמי. שימו לב לשמור על שיקול דעת בתקופה של נסיגת מרס בין התאריכים 24.1.11-14.4.12 תחום העבודה עלול להיות בוער ועמוס. שמרו על איפוק והימנעו מהשקעות מלהיבות שעלולות להתגלות כמאכזבות.

בתחום האהבה: מיולי 2012 אתם נהנים מביקורו של יופיטר בגזרת האהבה, מה שיעורר את התשוקה והריגוש. ההרפתקאות יסחררו אתכם ולא תעמדו בקצב ההנאות. שימו לב: מרקורי יבצע את נסיגותיו בין 24.11-14.12.2011 בגזרתכם, היו מוכנים למבחני נאמנות ואל תסתחררו בקלות, זה עלול להיות מסוכן.

בתחום הפיזי: זוהי שנה מלאת אקשן ופניות חדות. מהירות הפעולה והלחץ היומיומי יסעירו את מערכת העצבים, יגרמו לכם מחושים בראשכם ויזכירו לכם שהגב הוא מרכז העצבים והדאגות. התחברו למדיטציה, מוזיקה נעימה ואל תבלעו את כל העולם. לאט לכם.

אנרגיות טובות: חודש מרץ 2012 יוצר משולש מזל שמימית בגזרתכם. אתם מקבלים חיזוק משמיים בתחום העבודה. זה הזמן לעשות החלטות גורליות וללכת אחרי הלב שלכם עד הסוף.

חיזוק המזל: יופיטר, אל השמיים, שולט בכל צבעי הקשת ויוצר אופטימיות וריקוד של קסמים. השנה אתם צריכים להיות ממוקדים בשני צבעים: בסגול, שמחבר אתכם למזל ובצבע הצהוב, שמאזן אתכם ברמת האגו.

מזל גדי

גדיים יקרים, אחרי שנה לא קלה לכוחותיכם, הגיעה הזמן לקצור את הפירות ולדעת שהשקעה מובילה לביטחון ויציבות.

פלוטו ממשיך את מסלולו בגזרתכם. הכוכב שאינו מפחד להיוולד מחדש ישפיע עליכם עד שנת 2024 ויכריח אתכם לעשות שינויים של הפיכות, להתחבר לאמת הפנימית שלכם ולממש את עצמכם.

פלוטו ידוע בטוטאליות שלו וברצון לשליטה ואתם, במהות שלכם, עוצמתיים וכוחניים. נסו לא להיגרר לקיצוניות במקום הזה ושמרו על רגישות לסביבה ואהבת הברייה.

שבתאי, הכוכב ששולט בגזרתכם, נמצא בבית הטבעי שלו, בבית העבודה והעסקים. אחרי תקופה של חוסר בהירות וחוסר שלמות פנימית, אתם מצליחים למקם את עצמכם למקום שראוי לכם.

זה הזמן להבריק במקום העבודה, לקחת יוזמות, לחזק את שמכם ולהתחבר ליוקרה והמעמד הראוי.

אורנוס, כוכב התהפוכות, שיודע לזעזע ולטלטל רגשית, נמצא בבית המשפחה, זכרו לשמור על איפוק בבית, להתמקד במשפחתיות, לוותר על היהירות כשמדובר בבית הפנימי ולזכור שכל תוצאה שאתם משיגים בחוץ היא תוצאה של עבודה פנימית, גמישות ורגישות.

עד 2019 יש לכם נטייה ורצון לעצמאות, קשה לכם לחיות תחת רודנות וקשה לכם עוד יותר כשנוזפים בכם, אולם זכרו להיות מאוזנים, לא להיגרר ולשבור את הכלים.

אתם בהחלט נתונים תחת לחץ של בעירה פנימית, ממוקדים במטרה שלכם ולעיתים לא רואים לצדדים, אולם זכרו שהדרך רצופה בנשמות שעלולות להיות מאוד משמעותיות עבורכם. אל תפריעו גם לצד השני להוביל.

החדשות היותר טובות הן שמארס, הכוכב שמניע את גלגלי העולם, יושב לו בבית הלימודים והנאות החיים. זוהי שנה של התפתחות של נסיעות, של הנאות וגירויים חברתיים. אתם זקוקים לצמוח, לגדול, לכבוש ולא יודעים שובע, אולם זכרו שהמטרה שאליה אתם מכוונים צריכה להיות נעלה ולא ממוקדת בחומריות ובראוותנות.

בתחום הכספי והקריירה: כוכב שבתאי מעצים את שמכם ומעמדכם בקריירה ובמקום העבודה. אתם כובשים תפקידים ומתקדמים בשכר, אפילו יציאה להשתלמויות וקשרים עם חו"ל יהיו מנת חלקכם. שימו לב לנסיגתו של מארס בין פברואר 2012 ועד יולי 2012. זוהי תקופה של קשיים במקום העבודה. יהיה לכם קשה להתקדם ואולי תרגישו תקועים. זכרו לקחת את הזמן ולהתחבר לתהליך. יתרה מכך, כשהנסיגה תחלוף תמצאו את עצמכם מוזנקים למקום שלא חיכיתם וייחלתם רבות.

בתחום האהבה: זוהי שנה שבה אתם הופכים טוטאליים ורכושנים כשמדובר באהבה. אתם זקוקים לפינה חמה וכשאתם נהנים ממנה קשה לכם להרפות ואתם אף מקנאים. חודש ינואר הוא חודש מופלא בגזרת האהבה. אתם נהנים מקשרים מפתיעים ואולי אף חושבים למסד קשרים. אם חשבתם להציע נישואין זה הזמן.

בתחום הפיזי: פלוטו נמצא בגזרתכם ואתם הופכים פוריים מתמיד. אתם נמצאים רוב הזמן בשליטה וקשה לכם לשחרר לחץ ודאגה. נסו להקל על עצמכם, לצאת להליכה על בסיס קבוע וליהנות מנופים קסומים וריחות של פריחה. יופיטר, אבי האלים, פורץ לבית 5 ביוני 2012. זה הזמן ליהנות מחיבור גוף נפש, שינוי במראה החיצוני, חיבור לספורט, תזונה נכונה ושחרור הלחץ והמועקה היומיומיים.

אנרגיות טובות: בנובמבר 2011 ועד ינואר 2012 אתם נהנים מתקופה מופלאה של חופש פעולה. זה זמן לנסיעות לחו"ל, להתרחבות כלכלית ואפילו להימורים שכל כך לא אופייניים לכם. כמו כן, אפריל 2012 ועד יולי 2012, אתם לומדים ומתרחבים, נוסעים ויוצרים קשרים מפתיעים במיוחד עם חו"ל.

חיזוק המזל: הצבע הלבן הוא החיבור ללבנה, ללב ולירח. השנה כדאי שתתחברו לטוהר, לרגשות ולאהבה ונסו לשחרר קצת שליטה.

שנה טובה גדיים.

מזל דלי

אורנוס, הכוכב ששולט בגזרתכם, ממשיך עם המוטו המופלא של חייכם: הצבת מטרות נשגבות ועבודה להגשמתם.

זו שנה מוצלחת עבורכם, אולם אתם נוטים להיגרר לפינות אפלות ולפחדים תת הכרתיים שסופם יגיע בפברואר 2012. נפטון יעזוב את גזרתכם ויניח לכם לעשות סדר בחיים, לייצב את תחום העבודה, להתפתח אישית ואפילו להיכנס להיריון ולחשוב על התרחבות משפחתית.

תחום האהבה יפתח בפניכם דלתות חדשות למערכות יחסים אמתיות וארוכות טווח ואפילו לחשיבה על נישואין וחזרות מתוקשרות. אין ספק שגם באהבה אתם מחוברים לכמה שפחות קונבציונליות. אתם מתנסים ובודקים, יוצרים קשרים מיוחדים ויוצאים להרפתקנות שמפרה אתכם מנטלית ושכלית.

התחום החברתי משגשג, נקודת המזל בבית ה-11 מאפשרת לכם ליצור מרחבים נוספים ליצירת קשרים, לתכנן אירועים חברתיים ולצאת מהקונכייה שיצרתם לעצמכם בשנים הארונות, כשנפטון ביקר בגזרתכם.

יופיטר, בכניסתו לבית 4 ביולי 2012, מביא עמו בשורות ושמחות, אירועים והתרחבות משפחתית. זה הזמן להיות ממוקדים במשפחתיות וליהנות מפרי גאוותכם.

השנה יהיה לכם קשה להחזיק את הכסף מבלי לאבד אותו. נפטון גורם לכם להיות מבולבלים בהתנהלות הכספית. נסו לארגן לכם יומן ותזכורות, לא לחשוב על שינויים מרחיקי לכת והרפתקנות שאתם לא בקיאים בה. זה כן הזמן לחדש את הבית, להשקיע בעיצוב ולחדש את המלתחה והביגוד.

בתחום הכספי והקריירה: שבתאי בכניסתו לבית העבודה והקריירה, באוקטובר 2012, משנה את תפיסתכם ומחבר אתכם למימוש עצמי ואולי גם לעצמאות. בשנים האחרונות אתם יותר מחוברים לרוחניות, למקצועות הטיפול, הייעוץ והפסיכולוגיה והשנה אתם עושים חייל ומפתיעים אפילו את עצמכם במקצועיות ובהתקדמות.

בתחום האהבה: אתם ידועים כמזל אויר שיודע לעוף ולהפליג למחוזות רחוקים. השנה עולם המים (רגש) נפרד מכם ומאפשר לכם להתחבר יותר לשכלתנות, לרוחניות, לרעיונות מבריקים ולהפריה הדדית. מפברואר 2012 אתם במעברים משמעותיים בחייכם, עוברים לגור יחד, חושבים על שיתוף ועל חיזוק הקשרים.

בתחום הפיזי: השנה כדאי לשמור על איזון גוף ונפש, להישמר מהשמנה ומאכילה מופרזת. פלוטו בבית 8 הופך אתכם יותר פוריים ויתכן כי הריונות יהיו מנת חלקכם. כמו כן הנפש שלכם עוברת טלטלות רבות ואתם חופרים לעיתים בלי רישיונות.

אנרגיות טובות: לפני שיעזוב את גזרתכם, נפטון פותח לכם חלון הזדמנויות בין נובמבר 2011 ועד פברואר 2012. זה הזמן להתאהב כמו בסרטים וליהנות מרגישות מוגברת והתאהבות מתמסרת.

חיזוק המזל: צבע הזהב, הוא הצבע של השמש ושל צ'אקרת הלב. כדאי השנה שתתחברו לאגו לפני שאתם מוותרים עליו.

מזל דגים

השנה הקרובה תהיה בסימן התחלות חדשות. תהיו מושפעים בעיקר מכוכב מארס שישהה במזל היורד שלכם, בתולה. אין ספק שהאנרגיות ישפיעו רבות גם על ההתנהלות שלכם וגם על הזוגיות שלכם.

מנובמבר 2011 ועד יולי 2012 תקבלו לחייכם משוב של אקשן חסר תקדים, תחוו ריגושים ויש מצב שיהיה לכם קשה למסד או לשמור על ביטחון בגזרת האהבה. זוהי תקופה שתהפכו יותר אסרטיביים, תחשבו על שיתופי פעולה ותזמנו זוגיות לחייכם, אולם תהיו חייבים לעבוד על איך לשמור אותה.

חשוב שתשימו לב לא להפוך לחסרי סבלנות ולגרום לאש שבוערת בכם להוציא את שעל ליבכם על האנשים שהכי קרובים אליכם. השנה אתם מקבלים בברכה את כוכב נפטון, אל הים, ששולט בגזרתכם ומתיישב בבית הפרטי שלו. זוהי בשורה טובה לעוסקים במודעות ורוחניות ופחות טובה לאנשי עסקים ולכאלה שחושבים להרוויח כסף.

נצלו את שהייתו של מרס במזל היורד ותכננו את יומכם והשקעתכם ביתר מחשבה ובהירות. יופיטר, ששולט אף הוא בגזרתכם, מעורר את התקשורת הרדומה, מחבר אתכם לנסיעות קצרות ולקלילות. נקודת המזל ששוהה בבית העשירי שלכם פותחת לכם חלון הזדמנויות של עסקים וקשרים עם חו"ל שמובילים אתכם לדרך חדשה ומאתגרת מתמיד.

אין ספק שהשנה אתם זקוקים לחופש יצירה, חופש מחשבה ואם יש משהו שהכי יטריד אתכם זה שלא סומכים עליכם.

בתחום הכספי והקריירה: נקודת המזל שיושבת בגזרת העבודה שלכם מחייבת אתכם להתחבר לאמונה בעצמכם וכמובן לאמת הפנימית שמובילה אתכם. השנה יותר מתמיד תהיו מחויבים לנאמנות כלפי עצמכם. אם תתחברו לאומץ ותעוזה בתחום זה השנה יותר מתמיד תתחברו לשפע ולקפיצת מדרגה בבניית הקריירה האישית והעצמאות שאליה אתם שואפים.

בתחום האהבה: מארס, אל המלחמה הרומי, יהפוך את גזרת הזוגיות לרצופת אקשן ומעללים. לאלה מכם שלא התחברו לאהבה עד כה יש הזדמנות מופלאה להתאהב ולהרגיש צורך עז בהרפתקנות. ולנשואים שביניכם, זה הזמן לקחת אוויר ולהיות סבלניים וליהנות מתשוקה מתקתקה והרחבת המשפחה (במיוחד באוקטובר 2012).

בתחום הפיזי: כירון, כוכב הריפוי, בגזרתכם. יש לכם את הכוח לרפא את עצמכם, לעשות דיאטה וללמד את עצמכם את נפלאות הריפוי והחיבור לגוף נפש.

אנרגיות טובות: תקופה חלומית להיכרויות, אהבה ופנטזיות מעוררות מצפה לכם בינואר 2012. זכרו להרשות לעצמכם להתעורר רגשית אולם אל תאבדו את הראש.

חיזוק המזל: הצבע הכתום, צבע הזהב והאדמה, מעורר את יציבותכם ומסעיר את ההשראה שקיימת תמיד בתוככם.

>> רוצים לדעת מה יקרה לשאר המזלות? זה הזמן ללחוץ ולגלות