thinkstock

מדינת ישראל נולדה בתאריך 14.5.1948 בשעה 16.00 אחר הצהריים.

הכירו את הפרופיל של מדינת ישראל: השמש נמצאת במזל שור (אמא אדמה), מזל האופק מאזניים (שוחרת שלום) והירח באריה (אם כל בניה). שליטת המפה היא כוכב וונוס, הידועה גם ככוכבת המזל. זוהי "ארץ זבת חלב ודבש", והשנה יותר מתמיד נוכל להיות גאים בתדמית הזו.

מדינת ישראל היא בת מזל שור . יופיטר, כוכב המזל, עומד להיכנס בתאריך 5.6.2011 לגזרת מזל שור וישהה שם עד דצמבר 2012, אלו בשורות טובות בעיקר כשמדובר בקרקעות וזרעים. זאת תהיה שנה של חתונות מדוברות, הסכמי נישואים אזרחיים, הכרה בצבעוניות, חתונות חד מיניות, תרבות ופנאי, מופעי בידור, מוזיקה, אופנה שתשתבח, קרקעות שיפשירו ועוד הרבה בשורות שיגבירו את הנאות החיים.

אבל לא הכול ורוד, במיוחד בימים אלו. שבתאי במעברו על נפטון מציף את בעיית המים ופוגע בחברות התעופה, יופיטר במעברו לבית 7 מעורר את אויבינו השכנים.

חינוך ומחשבים

בשנה הקרובה, ובמיוחד בספטמבר עד דצמבר 2011, נשמע על שינויים בתוך המערכת הלימודית, פריצות דרך בתחום המחשוב. כוכב אורנוס נכנס למזל טלה במארס 2011, והוא יפרוץ אל תוך תודעת הקדמה. עולם האינטרנט יתפוס תאוצה חזקה ביותר, אולם יחד עם זאת, נהיה עדים למלחמה אינטרנטית, וירוסים ישתלטו ולוחמה עלולה לשתק מערכות שלמות.

טכנולוגיה:

אנחנו נמצאים בסופו של עידן הגדי, עידן של אדמה וחומר. שנת 2012 מסמלת בעיקר את המעבר לעידן הבא, עידן הדלי. עידן של רוח ואש, לא עוד אנרגיה קדומה המושתת על בנזין, נפט וזרמים חשמליים, אלא התקדמות לעבר טכנולוגיה חדשה התואמת את העידן החדש, כמו מנסרות אור. במהלך יוני, יולי 2011, נשמע על התפתחויות וגילויים בתחום האנרגיות הסולריות והחשמליות, וטכנולוגיות חדשות המבוססות על אותם יסודות חדשים.

תגליות

כוכב שבתאי במעברו על נפטון במהלך יוני, יולי 2011, יעורר פוטנציאל למציאת נפט ואוצרות טבע, עסקאות של נפט ומקורות מים. מחירי הדלק ימשיכו לעלות לפחות עד ספטמבר2011, עד ששבתאי יגיע לאופק המדינה.

בימים אלו קיים חלון בזמן ליצירת רווחים מהירים. זוהי תקופה ליצירת סטארט אפים, עסקים מהירים ורווחי ענק. בעלי התעוזה יוכלו להתעשר במהירות. אולם זהירות - גם ההיפך הוא הנכון.

כלכלה

עד 2015 אנחנו עתידים להיות במשבר כלכלי עולמי, אולם בישראל אנו מושפעים בעיקר מיופיטר שישמור על יציבות. במאי 2012 אנו צפויים למשבר שיושפע בעיקר מהמשבר הכלל עולמי.

נדל"ן

ומה יקרה עם בועת הנדל"ן? מעברו של כוכב פלוטו למזל גדי יחולל מהפכות בתחום הנדל"ן ואילו יופיטר, במעברו למזל המדינה שור, מוביל לפריחה ושגשוג. איך זה הולך יחד? באפריל 2012 צפוי להתרחש שינוי משמעותי הקשור לנדל"ן בישראל, שיקל את תנאי המשכנתא בעבור זוגות צעירים ויכביד על המשקיעים. ליקוי חמה שעתיד להתרחש ב-1 ביולי 2011 יפעיל את פלוטו במזל גדי, זו תהיה נקודת המפנה בה יונהגו שינויים בדרכי הקנייה, וקרקעות סוף סוף יופשרו. לא בטוח שהסכומים ירדו כל כך מהר, אבל מערך התשלומים ואופי המשכנתאות ישתנה בהחלט.

שלטון

ראש הממשלה בנימין נתניהו, נולד במזל מאזניים, 21.10.1949 השמש במפת לידתו של נתניהו יושבת בדיוק על האופק של המדינה, תרתי משמע. נתניהו ימשיך להוביל את המדינה, ויצליח לשמור על כסאו למרות כל המהומות.

ביטחון

המצב עדין מעורער מבחינה ביטחונית, לא הסתיימה תקופת המתיחות עם עזה. נמשיך לצעוד על חבל דק לפחות עד ששבתאי יגיע לאופק מפת המדינה, בספטמבר 2011. בדצמבר 2011, אירן תעבור משבר משמעותי בשלטון ואנו עלולים לחזור לתקופת פיגועים.

הסכמים

יופיטר במפת המדינה נכנס לבית 7, זהו זמן שיחות, הסברה, יחסי ציבור שישתבחו ולמרות כל הספקנות, נתקדם לשיחות ומשא ומתן עם פת"ח- חמאס. וכן, מתחת לפני השטח יש שינסו לחבל. והשיא עשוי להפתיע באפריל 2012, יופיטר יעלה על נקודת המזל ואולי, אם ירצה השם, נחזיר הביתה את גלעד שליט.