כל האמת בפנים עם הקוסמטיקאיות: תשלימי עם עצמך ותרגישי מושלמת

30 קוסמטיקאיות נבחרות של חברת ביופור מוכיחות: עור מטופח מבטל את הצורך להשתמש בפילטרים. שמענו מהן מה הדרך הכי טובה להרגיש טוב מבחוץ ומבפנים

האמת בפנים. קוסמטיקאית ביופור מירב ברקן ממליצה
מירב ברקן, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור. "כשהלקוחות שלי יוצאות ממני יפות, זוהרות ועם כוחות מחודשים ליומיום, הן משדרות את זה לסביבה בלי מסכות ופילטרים"  (צילום: אמיר יהל)
מירב ברקן, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור. "כשהלקוחות שלי יוצאות ממני יפות, זוהרות ועם כוחות מחודשים ליומיום, הן משדרות את זה לסביבה בלי מסכות ופילטרים" (צילום: אמיר יהל)
מירב ברקן, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור זה 11 שנים, בעלת מכון יופי ומותג חיפאי בשם “שיקית”.

 

"בקליניקה אני נהנית לשרת את לקוחותיי ולטפל בהן עם מוצרי ביופור, מכשור מתקדם, ידע מקצועי וידיים מתמסרות. ממליצה בעיקר על רניו פלוס, מוצר משודרג, אנטי אייג’ינג תותח, בעל חומרים פעילים לחידוש העור והבהרתו.

 

המסר שלי הוא שכדי להיות מושלמת, תשלימי עם עצמך! כשהלקוחות שלי יוצאות ממני יפות, זוהרות ועם כוחות מחודשים ליומיום, הן משדרות את זה לסביבה בלי מסכות ופילטרים".

 

מירב ברקן

“שיקית”

04-8700686

חיפה

 

  • צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי; ניהול הפרויקט: אביבה סלמה; הפקה: שרון אלימלך, רחלי גאוי ויפית הנדרי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; ע. צלם: בן ישי שרעבי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; בגדים: מיכל ומורן בוטיק, סי קלייר, “הלגה עיצובים”, מוריאל לאופר, שרית בר זהר, אמריקן וינטג’, קרן וולף ,זארה

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד