כל האמת בפנים עם הקוסמטיקאיות: 'היופי הפנימי מתחיל בבטחון האישי'

30 קוסמטיקאיות נבחרות של חברת ביופור מוכיחות: עור מטופח מבטל את הצורך להשתמש בפילטרים. שמענו מהן מה הדרך הכי טובה להרגיש טוב מבחוץ ומבפנים

האמת בפנים. קוסמטיקאית ביופור אורלי רפאלי ממליצה
אורלי רפאלי, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור. "בעיניי היופי הפנימי מתחיל בביטחון האישי שלי ומתעצם כשאני נראית זוהרת, קורנת ונקייה"  (צילום: אמיר יהל)
אורלי רפאלי, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור. "בעיניי היופי הפנימי מתחיל בביטחון האישי שלי ומתעצם כשאני נראית זוהרת, קורנת ונקייה" (צילום: אמיר יהל)
אורלי רפאלי, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור ומנהלת קליניקת בוטיק. מתמחה בטיפולי פנים וגוף פרא רפואיים, כשהדגש הוא על פיגמנטציה, אקנה ואנטי אייג’ינג.

 

"אני ממליצה על הערכה לחידוש העור: סקין אקטיב ורניו. אם לא נשיל מעצמנו את העור המיותר, לא נוכל להחדיר את הקרם עם הפפטידים הכי טובים לעור ולגרום לו להיות אלסטי, יפה ומחודש.

 

"בעיניי היופי הפנימי מתחיל בביטחון האישי שלי ומתעצם כשאני נראית זוהרת, קורנת ונקייה. דאגו לעור שלכן מגיל צעיר, ואני מבטיחה שהוא ידאג להחזיר לכם בהתאם בהמשך הדרך".

 

אורלי רפאלי

054-2044509

אור – יהודה

 

  • צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי; ניהול הפרויקט: אביבה סלמה; הפקה: שרון אלימלך, רחלי גאוי ויפית הנדרי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; ע. צלם: בן ישי שרעבי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; בגדים: מיכל ומורן בוטיק, סי קלייר, “הלגה עיצובים”, מוריאל לאופר, שרית בר זהר, אמריקן וינטג’, קרן וולף ,זארה

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד