כל האמת בפנים עם הקוסמטיקאיות: שירלי בעד להפחית בביקורת עצמית

30 קוסמטיקאיות נבחרות של חברת ביופור מוכיחות: עור מטופח מבטל את הצורך להשתמש בפילטרים. שמענו מהן מה הדרך הכי טובה להרגיש טוב מבחוץ ומבפנים

האמת בפנים. קוסמטיקאית ביופור שירלי קוזינץ ממליצה
שירלי קוזינץ, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור. הדרך הכי טובה לקבל את עצמנו כפי שאנחנו היא בהפחתת הביקורת העצמית שלנו ולהתחבר לרצונות ולשאיפות האמיתיים שלנו"  (צילום: אמיר יהל)
שירלי קוזינץ, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור. הדרך הכי טובה לקבל את עצמנו כפי שאנחנו היא בהפחתת הביקורת העצמית שלנו ולהתחבר לרצונות ולשאיפות האמיתיים שלנו" (צילום: אמיר יהל)

שירלי קוזינץ, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור המתמחה בטיפולי אקנה, פיגמנטציה וחידוש העור בשילוב טכנולוגיות ותכשירים מתקדמים ובאמצעות רפואה הוליסטית.

 

"פירמינג של ביופור הוא האנטי אייג’ינג המושלם. הוא מכיל גם תשלובת פפטידים למיצוק העור וגם חומצה היאלורונית השומרת על המים שלא יתאדו מהעור, וכל זה במרקם קליל ונהדר!

 

"הדרך הכי טובה לקבל את עצמנו כפי שאנחנו היא בהפחתת הביקורת העצמית שלנו – להתחבר לרצונות ולשאיפות האמיתיים שלנו, ליופי הפנימי וגם החיצוני".

 

שירלי קוזינץ

052-3965128

חולון

 

  • צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי; ניהול הפרויקט: אביבה סלמה; הפקה: שרון אלימלך, רחלי גאוי ויפית הנדרי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; ע. צלם: בן ישי שרעבי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; בגדים: מיכל ומורן בוטיק, סי קלייר, “הלגה עיצובים”, מוריאל לאופר, שרית בר זהר, אמריקן וינטג’, קרן וולף ,זארה

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד