כל האמת בפנים עם הקוסמטיקאיות: "השתחררו מהמסכות והיו אותנטיות"

30 קוסמטיקאיות נבחרות של חברת ביופור מוכיחות: עור מטופח מבטל את הצורך להשתמש בפילטרים. שמענו מהן מה הדרך הכי טובה להרגיש טוב מבחוץ ומבפנים

האמת בפנים. קוסמטיקאית ביופור עדי כרמי ממליצה
עדי כרמי, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור. ""הדיאלוג תמיד מבוסס אמון וקבלה ומאפשר להם להשתחרר מהמסכות המעיקות ולהחליפן באותנטיות, סיפוק והערכה עצמית"  (צילום: אמיר יהל)
עדי כרמי, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור. ""הדיאלוג תמיד מבוסס אמון וקבלה ומאפשר להם להשתחרר מהמסכות המעיקות ולהחליפן באותנטיות, סיפוק והערכה עצמית" (צילום: אמיר יהל)
עדי כרמי, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור.

 

"ההתמחות שלי היא להבין באיזה שלב במעגל הריפוי נמצא המטופל - אם זה אקנה, צלקות, הבהרה או אנטי אייג’ינג וכך להתאים לו את הטיפול.

 

"הכח הפנימי שלי מאפשר סביבה נעימה ועוטפת. התקשורת השבועית עם המטופלים מעניקה להם ביטחון והמסע המשותף הזה מייצר הצלחה. אני ממליצה על התכשיר קיור של ביופור לטיפול בעור בעייתי, הוא מרגיע מצבי דלקת ונותן מענה לאקנה אגרסיבי.

 

"הדיאלוג תמיד מבוסס אמון וקבלה ומאפשר להם להשתחרר מהמסכות המעיקות ולהחליפן באותנטיות, סיפוק והערכה עצמית. לקבל את עצמן כמות שהן ולתת לעצמן מתנות שבאות מאהבה ולא מפחד".

 

עדי כרמי

054-3451181

גבעתיים

 

  • צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי; ניהול הפרויקט: אביבה סלמה; הפקה: שרון אלימלך, רחלי גאוי ויפית הנדרי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; ע. צלם: בן ישי שרעבי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; בגדים: מיכל ומורן בוטיק, סי קלייר, “הלגה עיצובים”, מוריאל לאופר, שרית בר זהר, אמריקן וינטג’, קרן וולף ,זארה

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד