כל האמת בפנים עם הקוסמטיקאיות: רויטל מחבקת את שינויי הגיל

30 קוסמטיקאיות נבחרות של חברת ביופור מוכיחות: עור מטופח מבטל את הצורך להשתמש בפילטרים. שמענו מהן מה הדרך הכי טובה להרגיש טוב מבחוץ ומבפנים

האמת בפנים. קוסמטיקאית ביופור רויטל סלע ממליצה
רויטל סלע, קוסמטיקאית ביופור. "אל תפחדי משינויי הגיל ומהקמטים המקשטים את פנייך. כל אחד ואחד מהם הוא סיפור שלא היית מוותרת עליו"  (צילום: אמיר יהל)
רויטל סלע, קוסמטיקאית ביופור. "אל תפחדי משינויי הגיל ומהקמטים המקשטים את פנייך. כל אחד ואחד מהם הוא סיפור שלא היית מוותרת עליו" (צילום: אמיר יהל)

"שמי רויטל סלע, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור כבר 15 שנים מנווה מונוסון, מתמחה בטיפולי אנטי אייג’ינג ובטיפולי אקנה על כל צורותיו. עם השנים צברתי ידע מקצועי רב, ובעיניי גוף ונפש לא נפרדים, ולכן הצלחת הטיפול היא שילוב נכון שלהם.

 

החומרים של ביופור חכמים, מדויקים ופעילים ביותר. קחו לדוגמה את הקוסם של האקנה –אזלייט פלוס, מוצר שמביא לתוצאות מדהימות.

אל תפחדי משינויי הגיל ומהקמטים המקשטים את פנייך. כל אחד ואחד מהם הוא סיפור שלא היית מוותרת עליו. שפרי וטפחי את עור הפנים ותיהני מהדרך שעשית".

 

רויטל סלע

054-4693020

נווה מונוסון

 

  • צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי; ניהול הפרויקט: אביבה סלמה; הפקה: שרון אלימלך, רחלי גאוי ויפית הנדרי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; ע. צלם: בן ישי שרעבי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; בגדים: מיכל ומורן בוטיק, סי קלייר, “הלגה עיצובים”, מוריאל לאופר, שרית בר זהר, אמריקן וינטג’, קרן וולף ,זארה

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד