עתיד בהיר וזוהר: איך להגיע לקיץ הבא עם עור חלק, אחיד וקורן

אומרים שאין חדש תחת השמש, אבל האמת שיש: ליפוג'ל 5K - תכשיר מתקדם ויעיל לטיפול בכתמי פיגמנטציה. אז מה הוא יודע לעשות ולמה זה בדיוק הזמן להכיר אותו

ישנם חומרים פעילים שונים לטיפול בפיגמנטציה, והם נחלקים לשתי קבוצות: חומרים מקלפים וחומרים מדכאי מלנין (צילום: Shutterstock)
ישנם חומרים פעילים שונים לטיפול בפיגמנטציה, והם נחלקים לשתי קבוצות: חומרים מקלפים וחומרים מדכאי מלנין (צילום: Shutterstock)

זה לא סוד שהשמש הישראלית מיטיבה אולי עם גידולי העגבניות, אבל כשזה מגיע למראה העור שלך - היא הרבה פחות מתחשבת. היא זורחת לא מעט ימים בשנה, מכה בנו בקרניים האולטרה סגולות ואחרות, וגם כשמתמגנים היטב מפניה קשה מאוד לחמוק מהפגיעה שלה, שמתבטאת בהופעת קמטים וקמטוטים ובכתמים כהים ולא מחמיאים על עור הפנים שגורמים למראה מבוגר ועייף.

 

אם נולדת וחיית כאן כל ימייך, יש סיכוי גדול שגם את סובלת מכתמי פיגמנטציה בדרגה כזאת או אחרת על עור הפנים, אזור המחשוף ואולי גם על הזרועות וגב כפות הידיים. נקודת האור בסיפור הזה היא שיש מה לעשות נגד הכתמים האלה, והחדשות הטובות עוד יותר הן שעכשיו זה בדיוק הזמן לעשות את זה. למה? כי שמש חזקה עלולה להחריף את הנזקים בעת טיפולי הבהרת עור, ובעונה הקרה היא הרבה יותר רגועה. אז מהי פיגמנטציה ומה את יכולה לעשות כדי להגיע לקיץ הבא עם עור חלק, אחיד וקורן?

 

1. מהי פיגמנטציה וכיצד היא נגרמת?

הכתמים הכהים האלה שאת רואה על העור הם למעשה הצטברות מקומית של פיגמנט בשם "מלנין" המיוצר על ידי תאים בשם "מלנוציטים". כמות המלנין בעור מושפעת מגורמים שונים, ובהם גנטיקה וחשיפה מוגברת לשמש. המטרה בכל תהליך של הבהרת העור מורכבת משני היבטים: לעכב את ייצור המלנין, ולפרק את המלנין העודף שכבר נוצר. לעין הבלתי מקצועית כל הכתמים על העור נראים אותו הדבר, אך למעשה ישנם ארבעה סוגים שונים של פיגמנטציה: סולארית, פוסט דלקתית, הורמונלית ופיגמנטציה כתוצאה משימוש בתרופות מסוימות.

 

 • סולארית: נגרמת כתוצאה מחשיפה לשמש. תפקיד המלנין הוא "לספוג" את קרינת השמש וכך להגן על המבנים שבתוך התאים מפני הקרינה. החשיפה לקרני השמש גורמת לייצור מוגבר שלו, ומכאן להופעת הכתמים על העור.
 • פוסט דלקתית: נגרמת כתוצאה מפציעה של העור, דלקת (אקנה) ומתגובה לטיפולים כמו הסרת שיער וניתוחים.
 • הורמונלית (מלזמה): נגרמת משינויים ברמת ההורמונים אסטרוגן ופרוגסטרון המשפיעים על יכולת ייצור המלנין, ויחד עם חשיפה לשמש שינוי הורמונלי זה עלול להביא להופעת פיגמנטציה.
 • כתוצאה משימוש בתרופות: ישנן תרופות מסוימות הגורמות להתכהות כתמים קיימים או הפיכת העור לרגיש במיוחד לשמש.

 

2. איך מטפלים בפיגמנטציה?

ישנם חומרים פעילים שונים לטיפול בפיגמנטציה, והם נחלקים לשתי קבוצות: חומרים מקלפים וחומרים מדכאי מלנין. החומרים המקלפים נועדו לקלף את הכתם הקיים שנוצר כתוצאה מהצטברות מקומית של המלנין, והחומרים מדכאי המלנין נועדו לדכא את ייצור הפיגמנט על ידי התאים המלנוציטים. בפיגמנטציה סולרית, פוסט דלקתית, הורמונלית ובכזו הנגרמת משימוש בתרופות מטפלים בחומרים מקלפים ובמדכאי מלנין. אפשר לטפל בפיגמנטציה בעזרת משחה הניתנת על ידי רופא עור במרשם, תכשיר הניתן על ידי קוסמטיקאית, ועכשיו ניתן לטפל בפיגמנטציה ביעילות גם באמצעות תכשיר מדף מהפכני בשם "ליפוג'ל 5K" שהוכיח יעילות מחקרית.

 

 

ליפוג'ל 5K: פתרון זמין שאינו מצריך ביקור אצל רופא העור או הקוסמטיקאית, בעל יעילות מוכחת הנמכר במחיר השווה לכל כיס
  ליפוג'ל 5K: פתרון זמין שאינו מצריך ביקור אצל רופא העור או הקוסמטיקאית, בעל יעילות מוכחת הנמכר במחיר השווה לכל כיס

   

  3. כיצד פועל ליפוג'ל 5K?

  ליפוג'ל 5K הוא תכשיר מדף חדשני בעל אפקט סינרגטי. הפעילות הסינרגטית מושגת בעזרת שילוב של פידובנזון 4%, חומר פעיל המוגן בפטנט הגורם לדיכוי של ייצור המלנין בתאים המלנוציטים, וחומצה סיליצילית, הגורמת לקילוף עדין של העור ומסייעת להולכת הפידובנזון לתאים המלנוציטים. מזעור (מיקרוניזציה) של הפידובנזון מבטיח את ההתפזרות האופטימלית שלו ומזרז את ספיגתו, וכך משפר את הזמינות הביולוגית שלו דרך העור.

   

  מדובר בפתרון זמין שאינו מצריך ביקור אצל רופא העור או הקוסמטיקאית, בעל יעילות מוכחת הנמכר במחיר השווה לכל כיס. אז אם גם את רוצה לפגוש את הקיץ הבא עם עור אחיד, קורן וזוהר, צרפי כבר עכשיו את ליפוג'ל לשגרת הטיפוח החורפית שלך.

   

  לפרטים נוספים ולמידע על נקודת מכירה הקרובה: biopharm.co.il >>>

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד