הגבות הנכונות? "ממש לא חובה לגזור כל שפיץ ולמרוט כל שערה"

יובל כהן, מטפלת מוסמכת ומורה למיקרופיגמנטציה, חושבת שלכל אחת יש את הגבות שמתאימות לה ומסבירה למה אניה בוקשטיין היא משפיענית הגבות המושלמות

"אני מאמינה שלכל אחת יש את הגבות שלה ולכן אין לי קו מנחה אחד - לכל לקוחה אתאים טכניקה אחרת על פי הגבות הטבעיות שלה ליצירת מראה מדויק". יובל כהן (צילום: דניאל אוחנה)
"אני מאמינה שלכל אחת יש את הגבות שלה ולכן אין לי קו מנחה אחד - לכל לקוחה אתאים טכניקה אחרת על פי הגבות הטבעיות שלה ליצירת מראה מדויק". יובל כהן (צילום: דניאל אוחנה)

מי אני?

יובל כהן, מטפלת מוסמכת ומורה ללימודי איפור קבוע ומיקרופיגמנטציה

 

איך הגעתי לתחום:

"בתיכון הייתי ילדה שקופה. היו לי קשיים חברתיים, ובחדר האמנות מצאתי את הביטוי ל'אני' שלי. שם הבנתי מה אני רוצה וצריכה לעשות בחיים, ולקראת סוף התיכון התחלתי ללמוד ולעבוד כמאפרת ומסרקת כלות וערב. בהמשך, לאחר שנים בתחום, שבהן גם עיצבתי גבות, זיהיתי את הפוטנציאל הגלום במיקרופיגמנטציה, והתחלתי בלמידת התחום בכל האקדמיות הנחשבות בארץ".

 

כמה זמן אני בתחום:

"בתחום אסתטיקת הפנים כשש שנים ובתחום המיקרופיגמנטציה כשנתיים. לאחר שצברתי ניסיון כמדריכה באחד מבתי הספר לתחום בארץ והעשרתי את הידע והפרקטיקה במאמרים, השתלמויות וחקר התחום - הרגשתי שהגיע הזמן לפרוס כנפיים וללמד את הטכניקות שפיתחתי בקבוצות קטנות בסטודיו שלי. בשלב הבא, בעזרת ה', אגשים את החלום שלי ואפתח אקדמיה חדשה מסוגה בישראל".

 

באילו שיטות אני עובדת:

"לאחר התמקצעות והתנסות בכל השיטות הקיימות בתחום הגבות הפקתי לקחים ופיתחתי שתי טכניקות לשיטות שונות. הטכניקה שלי לשיטת המיקרובליידינג מתבססת על שרטוט והדמיית שערות דקיקות הממחישות שערות טבעיות במראה מעט פראי המתרחק ממראה שבלוני, וטכניקת ההצללות שלי בנויה על אור וצל הלקוחים מעולם הציור ליצירת רקע ונפח בין שערות הגבה. אני מאמינה שלכל אחת יש את הגבות שלה ולכן אין לי קו מנחה אחד - לכל לקוחה אתאים טכניקה אחרת, ואף אשלב בין השתיים, על פי הגבות הטבעיות שלה ליצירת מראה מדויק. בתחום השפתיים אני מטפלת בשיטת החדרת פיגמנט תוך דגש על יצירת סימטריה בקונטור השפה, העלמת פיגמנטים לא רצויים, הענקת צבע לשפתיים חיוורות, וגם יצירת מראה מלא יותר באמצעות משחק של אור וצל בדומה לציור".

 

השאלה ששואלים אותי הכי הרבה:

"'אני מפחדת לעשות דברים קבועים, ואם לא אוהב?'".

 

והתשובה שלי:

"אני מאמינה באפשרות לשינויים ולכן לעולם לא אבצע טיפול נצחי, גם אם לקוחה מבקשת. כל הטיפולים שלי נמחקים לאחר שנה כלא היו. הכלל הכי חשוב בעיצוב גבות הוא קביעה מדויקת של הצורה, הצבע והטון, ולכן אני מתחילה בתיאום ציפיות, כלומר שרטוט על ידי סרגלים לפי מבנה הפנים, לאחר מכן הדמיה, ורק אז מגיעים לטיפול עצמו. השירות מתאפיין בלקיחת אחריות כלפי לקוחותיי לאורך כל הדרך תחת קוד ערכי מנחה: ההגשמה שלך - הדרך שלנו".

 

מה כדאי לדעת לפני שמתמסרים לטיפול:

"אל תפחדי. כשאת הולכת למומחה בתחום, אין סיבה שהתוצאה לא תהיה מושלמת. עם זאת בדקי את הסכם הבריאות ואת סעיפי אחריות הטיפול. יש סיכונים אסתטיים, כמו חוסר סימטריה או התאמת צבעים שגויה. בדקי גם את רמת הסטריליזציה במקום - שימי לב שהכפפות, הסדין, המחט וכוסית הצבע חד פעמיים וחדשים, ושהפיגמנטים מינרליים ולא מכילים כספית. כמו כן בקשי חוות דעת והמלצות, תראי עבודות שונות, ואל תוותרי על שיחת תיאום ציפיות והדמיה. אני מאמינה שהדרך הנכונה היא הדרך האיטית והבטוחה, לא מ־0 ל־100, ולכן אני מחלקת את התהליך לשני מפגשים בהפרש של חודש, כשבמפגש השני עדיין יש אפשרות לשינויים".

 

מפורסמת שיש לה גבות מושלמות לטעמי:

"אניה בוקשטיין, מבחינתי היא משפיענית הגבות המושלמות. הגבות שלה הפכו לסגנון בפני עצמו, המתכתב עם טבעיות, פראיות ועוצמה".

 

גבות יפות בשבילי הן...

"גבות נכונות, לא עשויות מדי. כמו אקססורי שמשלים את הלוק בטבעיות. בעיניי ממש לא חובה לגזור כל שפיץ ולמרוט כל שערה, ובאותה נשימה חשוב לשמור על מראה נקי ואסתטי".

 

תיק העבודות שלי

 

 (צילום: יובל כהן)

  יובל כהן | טל': 050-8787630 | אינסטגרם: yuvalcohen_master_of_pmu

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד