לפינוק מרענן ללא נקיפות מצפון בחנו את עצמכם: מה המוג'ו שלכם?

MOJO הוא מותג ארטיקים חדשני ומגניב המבוסס על פירות אמיתיים ורכיבים מובחרים, עם קולקציה של 19 טעמים מרעננים ומפנקים. מה הטעם שלכם? בואו לבדוק

הקולקציה העדכנית מציעה 19 טעמים מרעננים, בהם סדרת ארטיקים פירותיים מפירות אמיתיים, ללא רכיבי חלב ועם פחות מ־100 קלוריות לארטיק (צילום: מוג'ו)
הקולקציה העדכנית מציעה 19 טעמים מרעננים, בהם סדרת ארטיקים פירותיים מפירות אמיתיים, ללא רכיבי חלב ועם פחות מ־100 קלוריות לארטיק (צילום: מוג'ו)

האם אתם טרופיים וקלילים, מכורים לשוקולד ולקפה, משוגעים על אגוזים או טיפוסים של ארוחת בוקר? ענו על השאלון וגלו איזה מוג'ו אתם.

 

 

בחנו את עצמכם: מה המוג'ו שלכם?

  

 

 

טעים להכיר: מוג'ו - פינוק מרענן וטעים ללא נקיפות מצפון

עדיין לא מכירים? הקיץ הוא הזדמנות מצוינת! MOJO הוא מותג ארטיקים חדשני ומגניב המבוסס על פירות אמיתיים ורכיבים מובחרים בטעמים הכי אותנטיים שיש. הקולקציה העדכנית מציעה 19 טעמים מרעננים, בהם סדרת ארטיקים פירותיים מפירות אמיתיים, ללא רכיבי חלב ועם פחות מ־100 קלוריות לארטיק, וכן סדרה של ארטיקים מיוחדים במגוון טעמים מפנקים עם נגיעה של ציפוי שוקולד מריר מעולה.

 

 

מותג ארטיקים חדשני ומגניב המבוסס על פירות אמיתיים ורכיבים מובחרים בטעמים הכי אותנטיים שיש (צילום: מוג'ו)
  מותג ארטיקים חדשני ומגניב המבוסס על פירות אמיתיים ורכיבים מובחרים בטעמים הכי אותנטיים שיש(צילום: מוג'ו)

  רוצים גם?

  אפשר למצוא אותנו בקיוסקים, במינימרקטים, בחנויות הנוחות וברשתות השיווק או להזמין משלוח הביתה (ארטיק: 10 שקל, מאגדת: 26.90 שקל).

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד