שופע ובלי שתלים: כל מה שצריך לדעת על הגדלת חזה בשומן עצמי

השילוב בין שאיפה למראה טבעי ו"מחאת הסיליקון", מוביל את הישראליות לאמץ בחום את שיטת השומן העצמי. איך פועלת השיטה ומה עוד הגוף שלך יכול להרוויח ממנה?

מוגש מטעם ד"ר איצקסון

|

30.09.20 | 15:53

ניתוח להגדלת חזה בשומן עצמי הוא גם הזדמנות להיפטר מעודפי שומן באזורים מהם הוא נשאב (צילום: Shutterstock)
ניתוח להגדלת חזה בשומן עצמי הוא גם הזדמנות להיפטר מעודפי שומן באזורים מהם הוא נשאב (צילום: Shutterstock)

 

בשנים האחרונות נרשמת מגמה בקרב נשים בכל הגילאים - מצד אחד, הרצון להימנע מהכנסת גופים זרים לגוף כגון שתלי סיליקון, שהיו בעבר הסטנדרט בניתוחי הגדלת חזה. מצד שני, נשים עדיין חולמות על חזה שופע, בין אם מדובר בנשים צעירות שרוצות להגדיל את החזה, או נשים עם שתלי סיליקון שמסירות שתלים אלו על רקע חשש לבריאותן, ורוצות לשמור על מראה אסתטי לאחר הסרת שתלי הסיליקון.

 

שוחחנו עם ד"ר מיכאל איצקסון, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, רופא בכיר בתחום שחזורי-שד בבית החולים בילינסון בפתח תקווה, ד"ר איצקסון הוא אחד החלוצים והמובילים בתחום הגדלת חזה באמצעות שומן עצמי, ומבצע ניתוחים מסוג זה כבר למעלה מעשור. "הפתרון הטבעי שצובר פופולאריות בישראל ובעולם הוא הגדלת חזה באמצעות שומן עצמי, ללא שתלי סיליקון. בעזרת פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים, ניתן כיום לבצע ניתוח לא מסובך, עם זמן החלמה קצר יחסית - ולקבל תוצאות מרשימות וטבעיות. יחד עם זאת, נשים רבות עדיין לא מכירות את האפשרות, ומצטערות לגלות עליה רק בדיעבד, לאחר שהכניסו לעצמן גופים זרים".

 

ד"ר איצקסון. אחד החלוצים והמובילים בתחום הגדלת חזה באמצעות שומן עצמי (צילום: יח"צ מרפאת ד"ר איציקסון)
  ד"ר איצקסון. אחד החלוצים והמובילים בתחום הגדלת חזה באמצעות שומן עצמי(צילום: יח"צ מרפאת ד"ר איציקסון)

   

  מה חשוב לדעת על השיטה שכובשת את התחום? וכיצד תבחרו את הרופא הנכון לניתוח שישפיע על המראה ועל הביטחון העצמי?

   

  קצת רקע על הגדלת חזה בשומן עצמי

  הטכנולוגיה הרפואית המאפשרת את ניתוח הגדלת החזה בשיטה זו נקראת "השתלת שומן", או "הזרקת שומן". "מדובר בטכנולוגיה ותיקה יחסית בעולם הרפואה", מספר ד"ר איצקסון, "בשנים האחרונות היא רושמת פיתוחים חדשים שהופכים את ההליך לפשוט יותר עבור המטופלת, ועם הצלחות גדולות יותר מבעבר במיוחד בנושא אחוזי קליטת השומן בשד".

   

  השומן נשאב מגוף המטופלת, מאזורים בהם קיים עודף, כמו אזור הירכיים, הישבן או הבטן התחתונה, ולאחר מכן מושתל בחזרה בשדיים. כאן חשוב לציין את היתרון של "שתי ציפורים במכה אחת", עבור נשים עם עודפי שומן מהם ישמחו להיפטר. יצוין שגם נשים רזות יכולות לעבור את הניתוח, מבלי לפגוע במראה הכולל של הגוף.

   

  בעולם האסתטיקה הרפואית הניתוח מכונה לעתים 'הגדלת חזה טבעית', משום שלא נעשה בו שימוש בחומרים וגופים זרים שאינם טבעיים לגוף, אלא רק בשומן שכבר נמצא בגוף מלכתחילה.

   

  הגדלת חזה טבעית. השומן נשאב מגוף המטופלת, מאזורים בהם קיים עודף, כמו אזור הירכיים, הישבן או הבטן התחתונה, ולאחר מכן מושתל בחזרה בשדיים (צילום: יח"צ מרפאת ד"ר איציקסון)
   הגדלת חזה טבעית. השומן נשאב מגוף המטופלת, מאזורים בהם קיים עודף, כמו אזור הירכיים, הישבן או הבטן התחתונה, ולאחר מכן מושתל בחזרה בשדיים(צילום: יח"צ מרפאת ד"ר איציקסון)

    

   היתרונות ברורים - החלמה מהירה יותר ומראה טבעי

   מעבר להימנעות החשובה מהשתלת גופים זרים, הגדלת חזה בשומן עצמי נחשב לניתוח קל יותר, ותקופת ההתאוששות שלו קצרה וקלה יותר מניתוח הגדלת חזה עם שתלי סיליקון. בניגוד לצלקת הבלתי נמנעת של ניתוחים להכנסת שתלים, ניתוח השתלת שומן עצמי כמעט ואינו משאיר צלקת. עוד מוסיף ד"ר איצקסון: "קיים יתרון נוסף לנשים הסובלות מעיוותים וא-סימטריה, בניתוח זה ישנה אפשרות לתקן עיוותים ושוני בגודל ובצורה בין שני השדיים בצורה טובה הרבה יותר. למעשה, מתבצע 'פיסול' מחדש של צורת השד".

    

   בנוסף, בניגוד לשתלי סיליקון, הכוללים סיכון לסיבוכים ודליפה ומצריכים בכל מקרה החלפה לאחר מספר שנים בעקבות התבלות שתל הסיליקון, ניתוח השתלת שומן עצמי משאיר את המטופלת עם מראה אסתטי וקבוע, וללא צורך בניתוחים לתחזוקה או החלפה כלשהי במשך השנים.

    

   לצפייה בתמונות הגדלת חזה בשומן עצמי >>

    

   הבונוס - הסרת שומן עודף מהגוף וניצול תאי הגזע שבתאי השומן

   ניתוח להגדלת חזה בשומן עצמי הוא גם הזדמנות להיפטר מעודפי שומן באזורים מהם הוא נשאב, באמצעות שאיבה של כמות גדולה יותר מהנדרש. באופן שכזה, הניתוח פותר שתי בעיות בניתוח אחד - גם הגדלת חזה, וגם עיצוב וחיטוב הגוף.

    

   בנוסף, שומן הגוף כולל תאי גזע בכמות גבוהה. אחד המאפיינים של תאי גזע הוא היכולת שלהם להתרבות ולהפוך לתאי שומן חדשים, וכך להגדיל את כמות השומן שהושתלה בשד ולהגדילו. עוד סגולה של תאי גזע אלו היא שיפור מראה העור, חידושו והצערתו.

    

   עוד סגולה של תאי הגזע שבשומן היא שיפור מראה העור, חידושו והצערתו (צילום: יח"צ מרפאת ד"ר איציקסון)
    עוד סגולה של תאי הגזע שבשומן היא שיפור מראה העור, חידושו והצערתו(צילום: יח"צ מרפאת ד"ר איציקסון)

     

    מחאת הסיליקון בעיצומה - נשים בכל העולם נפטרות מהשתלים בעקבות סיכון מוגבר למחלות

    לאחרונה אנו נתקלים בטרנד עולמי של נשים שעברו הגדלת חזה עם שתלי סיליקון ומחליטות להוציא את השתלים על רקע חשש למחלות בריאותיות הנגרמות בעקבות שתלי הסיליקון בגוף.

     

    טענות אלו הובילו למגמה כלל-עולמית של מיליוני נשים שהוציאו את השתלים וקוראות לנשים נוספות שעברו את ההליך לדאוג לבריאות שלהן ולהסיר את השתלים מגופן. בלוגים, קבוצות פייסבוק ותנועות גלובליות כבר צמחו סביב הנושא, שמעורר דיון בכל רחבי העולם.

     

    אותן נשים לא רוצות להישאר עם המראה המדולדל והלא-טבעי שנותר אחרי הוצאת השתלים. עבורן, הליך להוצאת השתלים והשתלת שומן עצמי באותו הניתוח הוא הפתרון המושלם להחזרת החזה למראה טבעי ובריא.

     

    ניתוח בישראל, ברמה עולמית

    כאשר מדובר על הליך רפואי שישפיע על מראה הגוף לשנים רבות, חשוב לבחור במנתח מוביל ומיומן, שצבר ניסיון רב בתחום השתלות שומן.

     

    כמו בתחומים רפואיים וטכנולוגיים אחרים, משמח לגלות שהניתוחים בישראל הם מהמתקדמים בעולם בתחום. ד"ר מיכאל איצקסון, טייס קרבי בחיל האוויר, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית ורופא בכיר בתחום שחזורי-שד בבית החולים בילינסון, הוא אחד החלוצים בהגדלת חזה באמצעות שומן עצמי. ד"ר איציקסון מבצע ניתוחים מסוג זה כבר עשור, עוד בהיותו מנתח בכיר בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, ואף קיבל את הפרס היוקרתי ע"ש קפלן מהאיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית על פעילותו בתחום השתלות שומן ושחזורים.

     

    הניסיון המוכח והוותק המרשים של ד"ר איצקסון בישראל ובמרכזים רפואיים מובילים בחו"ל, מבטיח למטופלות ניתוח באיכות ביצוע מהגבוהות בעולם. היתרונות של הייעוץ המקצועי, האבחון והליווי של ד"ר איצקסון מתבטאים בין היתר בהערכה מראש בכל הנוגע לתוצאה הסופית ובשיתוף מלא של המטופלת לאורך כל התהליך ובמענה לצרכיה גם לאחריו.

     

    מגיע לך חזה עם מראה טבעי, ללא שתלים ועם החלמה מהירה לאחר הניתוח. הגדלת חזה בשומן עצמי הוא הפתרון הנכון, בזמן הנכון.

     

    לפרטים נוספים ויצירת קשר היכנסי >>

     

    בואי לשמוע על האפשרות של הגדלת חזה בשומן עצמי – לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד"ר איצקסון, היכנסי  >>  או התקשרי  050-2057555

     

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד