מגפת הקורונה גרמה לרמות הסטרס והחרדה שלכם לטפס לגבהים?

הכירו את שעון אלפא ריתם – פיתוח טכנולוגי ישראלי פורץ דרך שיסייע לטיפול בבעיות כמו: חרדה, סטרס, נדודי שינה, קשב וריכוז, דיכאון, פרקינסון ועוד ב-15 דקות בלבד ביום

 במחקר רב שנים הגיעו חוקרי אלפא רית'ם לזיקוק התדרים האופטימליים לנטרול תסמינים של הפרעות שכיחות, כמו הפרעות קשב וריכוז, חרדות ודיכאון, הפרעות שינה ועוד, הבאות לידי ביטוי בחוסר איזון נכון בין גלי המוח (צילום: Shutterstock)
במחקר רב שנים הגיעו חוקרי אלפא רית'ם לזיקוק התדרים האופטימליים לנטרול תסמינים של הפרעות שכיחות, כמו הפרעות קשב וריכוז, חרדות ודיכאון, הפרעות שינה ועוד, הבאות לידי ביטוי בחוסר איזון נכון בין גלי המוח (צילום: Shutterstock)

החיים אף פעם לא פשוטים, אבל ודאי כולם יסכימו שבימים אלה כולנו מתמודדים עם אחת מהמגפות הגדולות בתולדות ההיסטוריה האנושית. המצוקה רבה. אי ודאות בריאותית וכלכלית אופפת אותנו וכולנו מסוגרים בבתים. לא פלא שהמציאות הנוכחית מובילה להחרפה ניכרת של מתח, חרדה, דיכאון ובעיות שינה, וכן של תסמיני הפרעת הקשב והריכוז של ילדים ומבוגרים. באופן טבעי רובנו פונים לרופא כשאנו נתקלים בבעיות האלה בחיפוש אחר מענה תרופתי לבעיות הבריאותיות והתפקודיות האלה. אבל כידוע, לא פשוט לפגוש רופאים או מטפלים בימים אלה וטיפולים תרופתיים כרוכים בתופעות לוואי קשות ולא מעטות.

דיכאון וחרדה הם תסמינים נוירולוגיים נפוצים הפוגעים ברבים, ובימים אלה, לנוכח אירועי השעה, הם רק הולכים ומתעצמים ופוגעים גם באנשים שעד כה לא חוו את התסמינים האלה

 

אבל האם חשבתם פעם שיש אולי פתרון טכנולוגי, יעיל ובטוח לבעיה שממנה אתם סובלים בימים אלה, ולא אחת גם בימים פחות סוערים? לדברי מומחי חברת אלפא רית'ם, יש פתרון חדשני ופורץ דרך, פרי פיתוח ישראלי, שיכול לסייע לכם לטיפול בשורה של בעיות בריאות ותפקוד, החל בחרדות, דיכאון וסטרס, דרך נדודי שינה והפרעות קשב וכלה באיזון סוכרת, בקרת משקל ועוד בעזרת שעון אלפא רית'ם. וכל זה בטיפול של 15 דקות ביום בלבד, ובלי שתצטרכו לפגוש איש או לצאת מהבית.

 

שעון אלפא רית'ם. המכשיר מעוצב כשעון חכם דיגיטלי אופנתי (צילום: איתמר קב)
  שעון אלפא רית'ם. המכשיר מעוצב כשעון חכם דיגיטלי אופנתי(צילום: איתמר קב)

   

  איך פועל שעון אלפא רית'ם?

  המוח שלנו משדר גלים ברמות, בתבניות ובתדרים שונים. במחקרים התגלה שאצל בני אדם יש שוני מסוים בדומיננטיות של גלי המוח - ואת זה ניתן לשנות באמצעות שליחת תדר דומיננטי נכון למוח המסייע לוויסות ואיזון תדרי גלי המוח בצורה אופטימלית. עם זאת, חשוב להדגיש כי יש חשיבות רבה בבחירת תדר מדויק ואיכותי שאליו המוח יסתנכרן. במחקר רב שנים הגיעו חוקרי אלפא רית'ם לזיקוק התדרים האופטימליים לנטרול תסמינים של הפרעות שכיחות, כמו הפרעות קשב וריכוז, חרדות ודיכאון, הפרעות שינה ועוד, הבאות לידי ביטוי בחוסר איזון נכון בין גלי המוח, ועל התוצאות המרשימות יעידו רבים שכבר התנסו במכשיר וחוו שיפור משמעותי בתפקוד, בבריאות ובאיכות החיים.

   

  איך השעון של אלפא רית'ם יעזור לכם להירדם?

  כאמור, הימים הלחוצים האלה מדירים שינה מעיני רבים. מעבר לפגיעה התפקודית, חשוב לזכור ששינה מיטבית ממלאת תפקיד מפתח בשמירה על תפקודה התקין של מערכת החיסון שלנו. במחקרים נמצא כי תדרים מסוימים נעשים דומיננטיים במצבי ערנות ואחרים בשינה, שעון אלפא רית'ם משפיע על תדרים אלה ועל איזון גלי המוח וכך מספק פתרון ייחודי ויעיל לבעיות שינה.

   

  איך השעון של אלפא רית'ם יעזור לכם להפחית את רמות החרדה?

  דיכאון וחרדה הם תסמינים נוירולוגיים נפוצים הפוגעים ברבים, ובימים אלה, לנוכח אירועי השעה, הם רק הולכים ומתעצמים ופוגעים גם באנשים שעד כה לא חוו את התסמינים האלה. גם כאן, חשוב לציין שסטרס מתמשך הוכח במחקרים רבים כגורם סיכון משמעותי לשורה של מחלות כרוניות ולפגיעה בתפקודה התקין של מערכת החיסון. הוכח ששימוש בשעון אלפא רית'ם נותן מענה גם לסוגיה זו ומפחית את הסבל ואף מעלים אותו כליל.

  חשוב לציין שסטרס מתמשך הוכח במחקרים רבים כגורם סיכון משמעותי לשורה של מחלות כרוניות ולפגיעה בתפקודה התקין של מערכת החיסון

   

  איך השעון של אלפא רית'ם יעזור לכם להתמודד עם הפרעות הקשב?

  אין ספק. הימים הנוכחיים מהווים אתגר עצום להורים לילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז, כמו גם למבוגרים הסובלים מהפרעות אלה. ההסתגרות של כל בני המשפחה יחדיו בבתים וחוסר היכולת לצאת החוצה ולפרוק את האנרגיות מובילים מן הסתם להחרפה ניכרת בתסמינים. גם במקרה הזה הגיעו חוקרי אלפא רית'ם לזיקוק התדרים האופטימליים לנטרול התסמינים של הפרעות קשב וריכוז וכך להביא לאיזון נכון בין גלי המוח. ילדים ומבוגרים שכבר התנסו במכשיר דיווחו על שליטה עצמית גבוהה יותר, יכולת קשב מתמשך ושיפור הזיכרון בעבודה או בלימודים בעקבות השימוש בו.

   

  איך השעון של אלפא יעזור לכם להיטיב ולשפר את המערכת החיסונית שלכם?

  בימים אלה של הסגר אנחנו לא זזים מספיק ולא עושים ספורט וזהו אחד בדברים עוזרים למערכת החיסון שלנו להיות במיטבה. הפעילות החשמלית שנוצרת במוח גורמת לדם לזרום טוב יותר, יחד עם מעבירים עצביים כמו אדרנלין דופאמין וסרוטונין, וכך עוזרת להעצים ולשפר את תפקוד המערכת החיסונית.

   

  למה כדאי שגם אתם תנסו את שעון אלפא רית'ם?

  אנחנו באמת עוד צריכים להסביר? ובכל זאת, כל התשובות לפניכם:

   

   15 דקות ודי !

  • פתרון חדשני ומדויק: מדובר במכשיר היחידי בעולם המסוגל לשדר למוח תבניות גלים מדויקות על ידי ויברציה מתוכננת לתדר האופטימלי במוח, בזמן נתון ולפי רצוננו.
  • בטוח לשימוש: המכשיר אינו מכשיר רפואי ונחשב כמכשיר לשיפור איכות החיים אשר מותר לשיווק לפי תקנות ה-FDA לשיווק בארצות הברית והוא בעל התקן האירופי המחמיר .CEבימים אלה הוא נמצא בתהליכי רישוי כמוצר רפואי בסין.  
  • תוצאות מיידיות: תוצאות השימוש במכשיר הן אינדיבידואליות אבל רוב המטופלים הרגישו שיפור כבר מהימים הראשונים. רבים מדווחים שהרגישו בשינוי בשלב די מוקדם.
  • התחייבות לתוצאות: חברת אלפא רית'ם בטוחה לחלוטין במוצר ומעניקה התחייבות לתוצאות, דבר אשר לא קיים בשוק. לא מתאים לך? תחזיר וכספך יוחזר (למעט דמי טיפול)
  • עיצוב עדכני ותפעול פשוט. המכשיר מעוצב כשעון חכם דיגיטלי אופנתי. ניתן לענוד אותו באופן רציף וללא תלות בסביבה ולתפעל אותו בקלות.

    

  לפרטים ולמידע נוסף - טל': 0528217636 II אתר החברה : alfarhythm.com

   

  • תוכן זה אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי, חוות דעת מקצועית או ייעוץ על ידי מומחה. כמו כן, יש להיוועץ עם רופא לפני כל שינוי בנטילת טיפול תרופתי

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד