הקלה טבעית: פתרונות טבעיים לטיפול בבעיות בדרכי השתן

בעיות בדרכי השתן הן צרה בימים כתיקונם, ובימי הבידוד והסגר, הן פוגעות עוד יותר באיכות החיים. אולי זה בדיוק הזמן להכיר את הפתרונות הטבעיים לנשים ולגברים

צמחי המרפא גדלים באי האיטלקי סיציליה, שם על פי אמונת המקומיים ובשפתם כל מי שצורך אותם "משתין רחוק" (צילום: Shutterstock)
צמחי המרפא גדלים באי האיטלקי סיציליה, שם על פי אמונת המקומיים ובשפתם כל מי שצורך אותם "משתין רחוק" (צילום: Shutterstock)

מגפת הקורונה מדירה שינה מעיני רבים, צעירים כמבוגרים, אבל אם אתם בני הגיל השלישי - יש סיכוי גדול שאתם מקיצים לא מעט פעמים בלילה בימים אלה לא רק בגלל הגעגועים לבני המשפחה או הדאגה לבריאות האישית, אלא כתוצאה מסיבה אחרת לחלוטין: בעיות בדרכי השתן.

 

מערכת השתן בגוף האדם היא מערכת פשוטה ואמינה, אבל לעתים, בעיקר בגיל השלישי, חוסר תפקוד מיטבי שלה יכול לפגוע מאוד באיכות החיים. הטיפולים הרפואיים בהפרעות אלה מתמקדים לרוב בטיפול בגורמי המחלה ופחות בהפרעות התפקוד שגורמות לפגיעה משמעותית באיכות החיים, ולכן חשוב לדעת שישנם פתרונות טבעיים המסייעים לטיפול יעיל בבעיות אלה.

 

זרם הבעיות הולך ומתגבר

אם אתם סובלים מבעיות במערכת השתן אתם לבטח מכירים לפחות אחת מהתופעות הבאות: השכמות חוזרות ונשנות לאורך הלילה כדי להטיל שתן, דלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן, התגברות מהירה של לחץ למתן שתן ולאחר מכן זרימה איטית ומגמגמת מול האסלה, כמו גם טפטופים לאורך היום שאין לנו כל שליטה עליהם. הסיבות להופעת בעיות בדרכי השתן יכולות להיות רבות ומגוונות - היגיינה לקויה, הגדלת ערמונית, גידולים שפירים או ממאירים בערמונית, התרופפות בשרירי מערכת השתן, היצרות של דרכי השתן, מחלות רקע המשפיעות על מערכת השתן, פגיעה במערכת האוטונומית (לא רצונית) של דרכי השתן ועוד.

 

בניגוד לדרכי הטיפול המקובלות במחלות אחרות, דווקא בבעיות במערכת השתן הטיפול הרפואי מתמקד בדרך כלל בגורמי המחלה, אצל גברים למשל באמצעות כריתת ערמונית או טיפול במחלת הרקע שעומדת מאחורי הפגיעה במערכת השתן. מבחינה רפואית מדובר בגישה נכונה, אלא שבהיבט התפקודי אין מענה לפגיעה באיכות החיים.

 

אף שמדובר בפגיעה משמעותית באיכות החיים, רבים מאיתנו נוטים להשלים עמה ולהסתפק בפתרונות פונקציונליים כמו חיתולים למבוגרים. אך מה שרבים אינם יודעים הוא שמרגע שמתעוררת הבעיה - היא צפויה רק להמשיך ולהחמיר, לעתים עד כדי פגיעה דרמטית בתפקוד היומיומי. אחת הסיבות המרכזיות שבגינן בוחרים מטופלים רבים "להזניח" את הבעיה היא חוסר הרצון לצרוך תרופות כימיות על בסיס קבוע או לעבור הליך כירורגי. אבל גם בהנחה שתכננתם לגשת לרופא בתקופה האחרונה לצורך קבלת טיפול כזה או אחר, הרי שבימים אלה, שבהם ישנו צמצום נרחב של פעולות רפואיות ושלבני הגיל השלישי מומלץ לא לצאת כלל מבית, תוכניות אלה חייבות להידחות. לכן, דווקא עכשיו, אולי זה הזמן להכיר את הפתרונות הטבעיים שמציעה חברת פריסו לטיפול בבעיות שונות בדרכי השתן.

 

פתרונות טבעיים לנשים ולגברים

סיפורה של פריסו מתחיל עם פרישתה של הגברת תמר סופר לגמלאות מעבודתה במסגרת החינוך המיוחד וההיכרות שיצרה עם יוחנן פרי ז"ל, חוקר צמחי מרפא. במסגרת המחקר שערכו נסעו השניים למסע חקר באי האיטלקי סיציליה, שם נחשפו לצמחי מרפא שעל פי אמונת המקומיים ובשפתם כל מי שצורך אותם "משתין רחוק". צמחים אלה התבררו כבעלי השפעה חיובית וממתנת על המערכת האוטונומית של מערכת השתן, שהיא המערכת הבלתי רצונית, קרי המערכת שאין לנו שליטה מודעת עליה.

 

בניסויים שערכו השניים נמצא כי השימוש בפרחים של צמחים אלה במינונים מדויקים מוביל להקלה במתן שתן, למניעת דלקות חוזרות אצל נשים ולשיפור התפקוד האוטונומי של הסוגרים ודרכי השתן למניעת דליפות וטפטופים. כיום חברת פריסו מציעה פתרונות המסייעים לטיפול בבעיות חוזרות ונשנות בדרכי השתן על בסיס רכיבים טבעיים בלבד באמצעות ריכוז של החומר הפעיל בצמחי המרפא האלה. פתרון זה מתבסס על רכיבים בעלי השפעה חיובית מתקנת על כל מרכיבי מערכת השתן, ולכן הם מתאימים לטיפול בכל סוגי הבעיות השכיחות בדרכי השתן. הפתרונות של פריסו מתחלקים לשניים:

 

 • אופונטימל – כמוסות טבעיות לחלוטין המיועדות לגברים לטיפול בבעיות בדרכי השתן כתוצאה מהגדלת ערמונית, טפטופים לא רצוניים והשכמות חוזרות ונשנות בלילה. כמוסות אלה תורמות לשיפור משמעותי בבעיות בדרכי השתן אצל גברים וכן לשיפור בגודל הערמונית.
 • אופונוטימה – כמוסות טבעיות המיועדות לנשים לטיפול באובדן שליטה בסוגרים, דלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן ואי סדירות במתן שתן.

 

"חשוב לציין שהכמוסות מיוצרות במעבדות מורשות על ידי משרד הבריאות, והוכח כי אין התנגשות בין הכמוסות שלנו לבין כל תרופה אחרת ואין שום תופעות לוואי", מדגישה תמר סופר, "למוצר יש גם הכשר מהרבנות".

 

ליהנות מלילות רצופי שינה ומימים קצת יותר רגועים. אופונטימל לגברים ואופונטימה לנשים
  ליהנות מלילות רצופי שינה ומימים קצת יותר רגועים. אופונטימל לגברים ואופונטימה לנשים

   

  מוצרי החברה, שכאמור מיוצרים במעבדות מורשות בפיקוח משרד הבריאות הישראלי והם בעלי תו תקן מכון התקנים ו-ISO-9001-2015, משווקים בשיווק ישיר לרחבי העולם כולו, לרבות שוויץ, בריטניה, אירלנד, גרמניה, ארה"ב, קנדה, ברזיל, קניה ומדינות נוספות. הם משווקים כמובן גם בישראל ויגיעו לביתכם ישירות באמצעות שליח. מי יודע, אולי דווקא בימי קורונה תוכלו גם אתם להתוודע לסגולות הייחודיות של צמחי המרפא האלה, וליהנות מלילות רצופי שינה ומימים קצת יותר רגועים.

   

  להתייעצות עם מומחי חברת פריסו ולמידע נוסף התקשרו לטל': 03-5495469 או  היכנסו לאתר prisso.co.il >>> 

   

  המידע המובא בכתבה זו אינו מחליף ייעוץ רפואי

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד