רוצה להצעיר את עורך?
כך עושים את זה נכון

עור הפנים מאבד מגמישותו, נעשה דק ורפוי, והתוצאה: מראה עייף ומבוגר. איך מטפלים? הכירו את השילוב המנצח: אפטוס APTOS ורבנס REVANESSE

מוגש מטעם פרומדיקס

|

01.06.20 | 15:37

לתוצאה אופטימלית מומלץ לשלב את חוטי האפטוס יחד עם חומצה היאלורונית (צילום: Shuttertstock)
לתוצאה אופטימלית מומלץ לשלב את חוטי האפטוס יחד עם חומצה היאלורונית (צילום: Shuttertstock)

שמש, עישון, גנטיקה, לחצי היום יום, בנוסף לתהליך ההתבגרות הטבעי: כל אלה גורמים לעור הפנים שלנו לאבד מגמישותו ולקבל מראה עייף ומבוגר. למרבה הצער, לא על כולם אנחנו יכולים לשלוט אבל לשפר? לגמרי כן. ביקשנו מד"ר מנו רובינפור, רופא מנתח מומחה לכירורגיה פלסטית, כבר סמכא בתחום טיפולי אסתטיקה. ד"ר רובינפור מקפיד להתעדכן בטיפולים החדשנים ביותר שקיימים בשוק והוא משתף אותנו בטיפולים שהוכחו כאפקטיביים ביותר.

 

ד''ר רובינפור, קיימים כיום בשוק מגוון 'פתרונות' להצערת העור, מה הטיפול החדשני ביותר?

"בחברה שבה תוחלת החיים הולכת וגדלה, גובר הרצון להיראות טוב ו'מתוחזק'. אנשים רוצים לשמור על המראה הטבעי ויחד עם זאת להיראות הרבה יותר חיוניים, מבלי שיראו שעברו איזשהו טיפול או הליך קומסטי. בשנים האחרונות הפכה הרפואה האסתטית למתוחכמת, כזו שמאטה תהליכי הזדקנות וזורמת עם הפנים של האדם במקום לנסות לעצב אותם במראה ה'בובתי'. אחד מהפיתוחים החדשניים והמהפכניים ברפואה האסתטית, שהוכח כאפקטיבי הינו טיפול בחוטים שמרימים את הפנים בשיטת חוטי האפטוס APTOS. אפטוס הוא חוט מתכלה, העשוי מחומצה פולילקטית ולכן מעודד את העור לייצר קולגן ומעבר לאפקט המתיחה, נותן אפקט זוהר מטשטש קמטוטים בעור".

 

רופא לא מנוסה יכול לגרום לסיבוכים ולתוצאה לא רצויה לכן חשוב לשים לב למי פונים כדי לבצע את ההליך. ד"ר רובינפור (צילום: באדיבות מרפאת ד"ר רובינפור)
  רופא לא מנוסה יכול לגרום לסיבוכים ולתוצאה לא רצויה לכן חשוב לשים לב למי פונים כדי לבצע את ההליך. ד"ר רובינפור(צילום: באדיבות מרפאת ד"ר רובינפור)

   

  כיצד מתבצע ההליך?

  "מנגנון הפעולה של החוט מבוסס על קרסים המשולבים בתוכו, שנתפסים ברקמה תת עורית, מקבעים ומרימים אותה למישור גבוה יותר, מה שמדמה מתיחה של העור. הטיפול מתבצע בהתאמה אישית, לפי ההזדקנות האישית של המטופל ובשילוב של חומרים שונים. הטיפול מתבצע במספר ממדים: הגדרה מחודשת של מסגרת הפנים, החזרת נפחים שאבדו למיקומם האנטומי, החלקת קמטים וקמטוטים וטיפול במרקם העור".

   

  האם הטיפול כרוך בכאב?

  "טיפול בחוטים, בשונה מניתוח מתיחת פנים הינו הליך פשוט, נקודתי, אינו כואב, שמתבצע במרפאה ואינו כרוך בצלקות. הטיפול מאפשר לחזור לשגרה לאחר יומיים-שלושה".

   

  תוצאות אופטימליות בהליך קצר ופשוט (צילום: APTOS PR)
   תוצאות אופטימליות בהליך קצר ופשוט(צילום: APTOS PR)

   מאפשר להצעיר את מראה הפנים ולשפר אותם אבל יחד עם זאת לשמור על המראה הטבעי (צילום: APTOS PR)
    מאפשר להצעיר את מראה הפנים ולשפר אותם אבל יחד עם זאת לשמור על המראה הטבעי(צילום: APTOS PR)

     

    למי מיועד הטיפול? לנשים בלבד?

    "טיפול זה מיועד לגברים ונשים כאחד, בכל הגילאים ונחשב לאחת מהאופציות המבוקשות בשוק, כיוון שהוא הרבה פחות יקר מניתוח מתיחת פנים, נטול סיכונים, לא פולשני ונעשה באמצעות טכנולוגיות חדשניות שמביאות לתוצאות אופטימליות בהליך קצר ופשוט. היתרון הגדול של ההליך, הוא שהוא מאפשר להצעיר את מראה הפנים ולשפר אותם אבל יחד עם זאת לשמור על המראה הטבעי. מניסיון המטופלים, טיפול או מניעה בסימני ההזדקנות הראשונים משפיעים לטובה על איכות החיים ועל הגברת הביטחון העצמי.

     

    האם קיימים חוטים נוספים בשוק?

    "על פי ניסיון המצטבר לאורך השנים, חוטי אפטוס הנם החוטים היחידים שהוכיחו את יעילותם המירבית, הם איכותיים ועמידים למשך שנה עד שנה וחצי"

    "יש לא מעט סוגים אחרים של חוטים המוצעים בשוק, אך על פי ניסיון המצטבר לאורך השנים, חוטי אפטוס הנם החוטים היחידים שהוכיחו את יעילותם המירבית, הם איכותיים ועמידים למשך שנה עד שנה וחצי, בניגוד לחוטים אחרים, שלא הוכיחו את עצמם ויעילותם נראתה לטווח של שבועות בלבד".

     

    ד''ר רובינפור מדגיש כי אפטוס הוא החוט היחידי שרופא מנוסה בלבד יכול להשתמש בו בבטחה ולעמוד מאחוריו. "רק רופא מנוסה שמבין באנטומיה ובסיכונים הכרוכים בהחדרה לא נכונה ובאזורים אנטומים אסורים, יכול לבצע את הטיפול לשביעות רצון המטופל. רופא לא מנוסה יכול לגרום לסיבוכים ולתוצאה לא רצויה לכן חשוב לשים לב למי פונים כדי לבצע את ההליך.

     

    האם מדובר על תחליף של מתיחת פנים?

    "לא. חשוב לציין שהטיפול באפטוס אינו תחליף למתיחת פנים. לתוצאה אופטימלית, אני ממליץ לשלב את תהליך החדרת החוט מסוג אפטוס יחד עם החומצה ההיאלורונית הטבעית והחדישה REVANESSE שגורמים להחזרת נפח האבוד ובו זמנית משפרים את מראה ומרקם העור, תוך פיזור אופטימלי וטווח פעולה ארוך. בעזרת הטיפול המשולב והחזרת איבוד הנפח עם חומרי המילוי מתוצרת REVANESSE אנחנו מצליחים להחיות את העור, לגרום למראה פנים צעיר, רענן וקורן ובנוסף לייצור קולגן הגורם לשיפור איכות העור לאורך זמן.

     

    לתיאום פגישה >>

     

    *באדיבות גבריאל (גבי) חנני מנכ"ל פרומדיקס ישראל

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד