מנסרים בכיף: KEO - מסור ענפים נטען מתוצרת BOSCH

לחצו על הסרטון כדי לצפות במוצר
מוצר גאוני, מהמוצלחים בתחום. מסור הענפים הנטען KEO מתוצרת BOSCH
מוצר גאוני, מהמוצלחים בתחום. מסור הענפים הנטען KEO מתוצרת BOSCH

עבודה חכמה

 

מה: KEO מסור ענפים נטען מתוצרת BOSCH (יבוא: LEDICO)

כמה: 611 שקל בחנויות כלי גינה ובאתרי מכר (אבל חפשו מבצעים ברשת. מצאנו גם ב-499 שקל).

אמרו: קל משקל, קומפקטי, בעל התקן לייצוב הניסור ואפשרות להחליף במהירות להבים.

בדקנו: מוצר גאוני, מהמוצלחים שנתקלנו בהם בתחום. קליל, שקט, נוח לשימוש. מצוין לבעלי גינה פרטית, וגם למי שרוצה לנסר מדי פעם חלקי עץ.

עוד משהו: זכרו לעבוד בזהירות, בכל זאת מדובר במסור חשמלי, שעלול להוריד אצבעות ברגע של היסח דעת.

 

חברת ענק טכנולוגית

חברת BOSCH היא אחת החברות הגדולות בעולם בתחום הטכנולוגיה והשירותים. החברה פעילה בˉ150 מדינות בעולם, ומעסיקה למעלה מ-410,000 עובדים מ-112 לאומים שונים. ויש זווית יהודית מרגשת: הנס וולץ, חבר מועצת המנהלים בחברת בוש, נחשב לשותפו החברי והערכי של מייסד החברה, רוברט בוש. השניים חלקו ערכים הומניסטיים וליברליים שהיוו עבורם בסיס לחברות העמוקה. וולץ הוכר כחסיד אומות עולם בשל חלקו בהצלת יהודים בזמן מלחמת העולם השנייה.

 

הסוללות החכמות

מהיום כבר לא צריך לעבוד עם כלי עבודה וכבל חשמל המשתרך אחריך ומסרבל את העבודה. כלי העבודה הנטענים של BOSCH מגיעים עם סוללות חכמות שבהן שבב להגנה נגד פריקה עמוקה, המשאיר 2% של אנרגיה בסוללה, על מנת לשמור על אורך חייה ולאפשר עבודה בראש שקט. והבשורה הכי טובה: עם סוללה חכמה של BOSCH ניתן לעבוד עם כמה כלים מאותה משפחה. סוללת 18 ואט, לדוגמה, מתאימה ל: מברגות/ מקדחה, מסור עגול, מסור אנכי, מלטשות, שואב אבק, מפוח עלים ומשפחת הגוזמים. כן, כולם עובדים עם אותה סוללה. בכלים קיים גם חיווי סוללה המאפשר בקלות לדעת כמה אחוזי סוללה נותרו בכל שלב של העבודה ובחירת עוצמה בהתאם לאופי העבודה.

 

עבודה אחידה

פיתוח נוסף בסוללות החכמות של BOSCH מאפשר מעבר רציף של אנרגיה מהסוללה לכלים עצמם (מברגות, מקדחות ומוצרי הגינון). כלומר, ה־CHIP SYNEON מייצב את האנרגיה של הסוללה ומאפשר עבודה רציפה עם הכלים לאורך זמן ובצורה אחידה.

 

חושבים עליך בעבודה

כלי העבודה של BOSCH מיוצרים תוך חשיבה ארגונומית. לכל הכלים אחיזה נוחה המותאמת לאופי העבודה על הכלי, בנוסף למשקל הנמוך המאפשר אחיזה אופטימלית. יתרון נוסף הוא התאורה הקיימת בכלים לנוחות מקסימלית של העבודה במקומות חשוכים, פינות או אפילו עבור הברגה של תחתית המדף או הספה.

 

כלי העבודה הנמכר בעולם

חברת BOSCH קיבלה עד היום אישור לכ־150 אלף פטנטים רשומים. מברגת ה־IXO של החברה הוכרה על ידי "ספר השיאים של גינס" ככלי העבודה הנמכר ביותר בעולם.

 

  

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד